En İyi Savaş Taktiği(!)

kardanAdam

Baltacı

Ezequiel0935

Mızrakçı
Depremdeki adam bir bilgi geçti mi? Depremzedeyim diye.
Ekteki resimde görülüyor, nezaman bilgi geçildiği
19432 adlı eklentiyi görüntüle

Ferman02.11. tarihinde saat 14:19
Söylerim
kardanAdam02.11. tarihinde saat 14:17
Geçmiş olsun dersin
Ferman02.11. tarihinde saat 14:15
Ferman da sorun evinde hesap bakıcıda cumadan beri . Ben yakın arkadaşı sayılırım görüştüm kendisiyle durumu iyi ama eve giremiyorlar
kardanAdam02.11. tarihinde saat 14:06
Birkaç resim ulaştı banada doğrumudur
kardanAdam02.11. tarihinde saat 14:06
Tamam saolasın

Birşey soracam ben pro.akrep yani emre
Senin evde bir sorun mu var?

normal zamanı neden söylemiyorsun ? üstüne birde bunu bile bile neden saldırya devam ettiniz? üstüne üstlük 10 farklı adama bunu söylemeyip neden saldırttınız? birde bunu sizin klan baskanınız sakatlandıgında saldrımayan adamlara yapıyorsunuz? Ayıp denen birşey var diyecegimde boşa demeyeyim..

kardanAdam

Baltacı
Lan cellat neden bas ediyorsunuz biz şimdiye kadar cellatan kime op yaptıksa 2 inci gün klandan atınız kim sizin klana gelmek isterki zaten sizin klan iyi olsa oyuncularınız klandan ayrılıp turan klanı kurmazdı biraz efendi olunda klanımızdan oyuncu çağırmayın hepimiz biriz birimiz hepimiziz.
Size bilader istediğimi davet ederim.
Keyfimin kahyasımısın

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Benim kurup bir çoğunu benim klana aldığım oyuncuların burda aslan kesilmesi çok komik geliyor ama sorun değil hahahhaa

Öğrenecek çok şeyiniz var sizin daha. İlk olarak bu bir oyun en önemlisi de bu oyun insanların oldukça yakın ilişkiler kurduğu saygı duyduğu arkadaş dost olduğu bir oyun. Siz her ne kadar hastası olana ya da doğal afetten dolayı zor durumda olan birine saldırsanız da elinize geçen 3-5 köy bir iki çakma grafik olacaktır. Bizden ise aynı şeyi asla göremeyeceksiniz.

İddia ettiğiniz kadar eli güçlü olan klan rahatça toplayabileceği karşı klan oyuncularına bize gel bizde oyna demez ki bana bile davet attı hem de klanınızın en yetkili iki oyuncusu yayınlayayım mı mesajları görmek istiyor musun? İnsanda biraz utanma olur yahu gurur falan olur da davet atmaz bana bile. Daha geçen hafta bir arkadaşa canım güzelim dostum diyerek ANATOL ile birleşme teklif eden de sizsiniz. Hani Azerbaycan Başkanının dediği gibi '' NE OLDU CELLAT NERE GİTTİ İSTATİSTİĞİNİZ NERE GİTTİ SAVAŞINIZ NERE GİTTİ GÜCÜNÜZ'' hahahha. Cidden ağzımızı açık bırakan işlere imza atıyorsunuz.

Bu worlde ilk geldiğimde Mete Beyle olan konuşmamız zaten bu worldü Anatol'ün kapatacağı Cellat klanlarının alt klan olacağıydı :D Yönetim grubunda Orange worlde geliyorsa işler değişir diyen de yine sizin klanınızı yönetiyor.

Ekocan

Yasaklı
Karakter yoksunu arkadaşımız da sahalara gelmiş çekilen sirküler üzerine daha gelecek var mı hepinizi hem burada hem dünyada ki savaşta üzelim
Diyer dünyalar alakadar deyil karekterin mi var güster yokmu konuşma karakterli insana dünya fark etmez

Ekocan

Yasaklı
Karakter yoksunu arkadaşımız da sahalara gelmiş çekilen sirküler üzerine daha gelecek var mı hepinizi hem burada hem dünyada ki savaşta üzelim
Ahahahhaha karlınız olan 17 yaşında çocuk ergen tapates bize dersin öretecekmiş serdar abi ahahaha

.drotta

Milis
bu forumda doğrular yok. olsaydı konuşurdukta ispatlıyoruz hala yüzün vardır yazmaya :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Diyer dünyalar alakadar deyil karekterin mi var güster yokmu konuşma karakterli insana dünya fark etmez
1-Bak şimdi diyer değil diğer.
2-deyil değil değil.
3-karekter değil karakter.
4-güster değil göster.
5-yok mu kısmında mu ayrı yazacaksın
6-ilkinde karakter kelimesi yanlış 2. de doğru yazmışsın büyük başarı sayende tyt sınavında yazım yanlışlarına çalışmama gerek kalmadı eyvallah

kardanAdam

Baltacı
1-Bak şimdi diyer değil diğer.
2-deyil değil değil.
3-karekter değil karakter.
4-güster değil göster.
5-yok mu kısmında mu ayrı yazacaksın
6-ilkinde karakter kelimesi yanlış 2. de doğru yazmışsın büyük başarı sayende tyt sınavında yazım yanlışlarına çalışmama gerek kalmadı eyvallah
Güster bea :d