En İyi Savaş Taktiği(!)

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
savaş cellat.jpg

Sizde mi mükemmel olduğunuzu ve worldü kapatacak güçte olduğunuzu düşünüyorsunuz işte sizin için vazgeçilmez bir taktik :D Hatta şey bile diyebilirsiniz Brütüsü klandan atın birleşelim qwqeweqweqwweq

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Bir zamanlar bu tarz mesajları benim ve Ferman nickli arkadaşın Cellat oyuncularına attığını iddia ederek laf eden klan. Ben dahil bir çok oyuncumuza klan kurucuları ve büyük,küçük ne kadar yetkiye sahip oyuncusu varsa bu yola başvurmuş durumda :D Bir de dün öğrendim ki neden kuruluşuna bizzat imza attığım Cellat klanından çıktım sorusunun cevabını bir çok oyuncu bilmiyormuş ihanet ettim sanıyormuş.Bu oyunun oynanış biçimini kavrayamamışlara duyurumdur klan profilinde isminiz yazıyorsa klanın imparatoriçesi olmuyorsunuz :D

saygılar

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Bu ekran görüntüsünü attığın iyi oldu TURAN klanı ayrılışı sonrası karşılaştırma yaparız :D

Zaten Cellat oyuncularının bu oyunda görüp görebileceği en büyük başarı benden köy almak olur onu da anca barbar köyünde mis çakışması yaşarsak alırsınız :D

Ayrıca annesi kanser tedavisi gören oyuncuya, İzmir'de depremde evi hasar görmüş belli kısımları yıkılmış oyuncuya bunu fırsat bilip saldıran klanın ve oyuncularının elde edeceği zaferin stratejisi ne olur bilemiyorum. Bu oyunda nicki Brütüs olan birini bile şaşırtan midesini bulandıran başka kimse olmamıştı sizleri çok tebrik ediyorum.

Her ne kadar konuşursanız konuşun Casual3 de nasıl silditsek öyle sileceğiz sizi :)

kardanAdam

Baltacı
Sende mi brütüs :d
İzmir depremi 30 Ekim ' de oldu.
Bizim klanca anatol' e op yapacağımız 1 hafta önceden belliydi.
Klanda ki yardakçılarınıza sorarsanız öğrenirsiniz.

Ezequiel0935

Mızrakçı
adamın deprem dolayısı ile bakamadıgını bile bile hala saldırıya devam edip köy alamayınca utanmadan bi yandan adamı sorup bi yandan saldırı atarken nerdeydiniz? :)

.drotta

Milis
yani aslında bu ek şunu anlatıyor. abi biz klandan savunmadığımız adamları atıyoruz. istatistik kavramına işletmiyoruz ve önde olduğumuzu diğer oyunculara bu şekilde gösterip, ikna edip tavlamaya çalışıyoruz :D ve ekliyorum. madem bu istatistik verileri doğru kralsın ya paşam. ilk mesajda gösterilen adama neden gel bizim klana diye mesaj atılıyor. ikilemde bırakma insanları yalan dolanla bu dünya kapanmaz :D

(şimdi denirki birkaç isim sayılır sizde bunları attınız. buna örnek olarak ocean. adam barbara düşüne kadar klandan atılmadı. bu istatik bizim için birşey ifade etmiyor.şimdi istatistiklerle gurur duyarsın.)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kimden yanayız ona göre sallayalım :p
Kardan adam bizden zaten rakip birazcık zayıf birazcık sirküler çeksinler ben hepsine tek yeterim forumda da oyunda da pek oyunculukları yok 7 ay sonra benden ilk köylerini aldılar dünyada neyse gülmeyeceğim hahhaahahhaa

DeletedUser72279

Ziyaretçi
WhatsApp Image 2020-11-21 at 00.59.35.jpeg
WhatsApp Image 2020-11-21 at 00.59.34.jpeg
WhatsApp Image 2020-11-21 at 00.59.33.jpeg

WhatsApp Image 2020-11-21 at 01.12.37.jpeg

WhatsApp Image 2020-11-21 at 01.12.13.jpeg

Unutmayın anatol ağlar alem bakar!

kardanAdam

Baltacı
yani aslında bu ek şunu anlatıyor. abi biz klandan savunmadığımız adamları atıyoruz. istatistik kavramına işletmiyoruz ve önde olduğumuzu diğer oyunculara bu şekilde gösterip, ikna edip tavlamaya çalışıyoruz :D ve ekliyorum. madem bu istatistik verileri doğru kralsın ya paşam. ilk mesajda gösterilen adama neden gel bizim klana diye mesaj atılıyor. ikilemde bırakma insanları yalan dolanla bu dünya kapanmaz :D

(şimdi denirki birkaç isim sayılır sizde bunları attınız. buna örnek olarak ocean. adam barbara düşüne kadar klandan atılmadı. bu istatik bizim için birşey ifade etmiyor.şimdi istatistiklerle gurur duyarsın.)
Sizin bi klan Başkanı vardıı.
Neydi adıııı ferman.
Profilinde ilk 500 içindeki oyunculara davet atılır. Yazmıyormuudu ya

Ekocan

Yasaklı
Lan cellat neden bas ediyorsunuz biz şimdiye kadar cellatan kime op yaptıksa 2 inci gün klandan atınız kim sizin klana gelmek isterki zaten sizin klan iyi olsa oyuncularınız klandan ayrılıp turan klanı kurmazdı biraz efendi olunda klanımızdan oyuncu çağırmayın hepimiz biriz birimiz hepimiziz.