Eibo - Pars

Cleon

Kılıç Ustası
Mevzu tam olarak bu

her klanın içerisinden mutlaka 1 kişi çıkmıştır bu güne kadar kendi menfaatini düşünerek hareket eden insanlar her zaman olabilir.
Daha önceki dünyalarda A klanından 1kişi hata yaptı A klanı böyledir KARAKTERSİZDİR HAİNDİR Vs.

B klanı adamdır diyip içindende hain çıktığını gördük CASUS çıktığını gördük

Benim adım Furkan 26 yaşındayım bu oyunda abilerimiz kardeşlerimiz ablalarımız çoluğu çocuğu olan insanlar var

BU BİR OYUN
bizim ailemiz veya diğer klan aileleri sorum şudur (bir W kapattığında eline geçen şey nedir ?) -bu dünya siz veya biz önemi yok amaç keyifli vakit geçirmek
KLANLAR oynuyoruz savaşlar olur müttefikler olur genel olarak forumlarda yaşınıza göre bir üslüpla görüşmeleri yürütürseniz daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

HER İKİ AİLEYE BAŞARILAR

komik görünüyorsunuz forumlarda

Gardasm sen smdı böle yazmca havalı gorundugunu mu sanyorsn sen yazmayana kadar bız bunun bı oyun oldugnu bılmıyorduk tşk

Cleon

Kılıç Ustası
Tamam kardeşim seni yok sayıyorum. ferrrrryad abin kaybetmeye yaklaştıkça eibo'yu yine aynı şeyleri yaşar:)
36126 adlı eklentiyi görüntüle

gardasım benı yok say yada sayma umrumda degıl feryatla bende anlasamıyorm sen kafayı emınle bozmussn ben sana dıyeyım2 lafından bırı feryad paylastıgın ss ı neden paylastıgını anlamadım eıbo benım babamın oglu degıl sen neden alındın bu kadar sna ne dokundu forumda sureklı manupule edıysun kısılerı oysa sana dıyolarkı pars cok mu hırlı bok sıze truvacı klan dıyolar bes para etmez ekıp dıyolar vuslata gelırsk bende anlasamıyom.ama sen anlasmadın her klana hakart edıysun ıftıra atıysun.

PARS Savas30

Mızrakçı
Gardasm sen smdı böle yazmca havalı gorundugunu mu sanyorsn sen yazmayana kadar bız bunun bı oyun oldugnu bılmıyorduk tşk
Klanlar forumunda havalı olma gibi bir çabam yok olmazda bunun bir oyun olduğunu bilip keyif almaya bakıyorum. Allaha şükür sosyal bir hayatım var. amacım klanlara gireyim de sağa sola kaba kaba konuşup kendimi adam zannedeyim gibi bir çabam olmadı :) anlamak isteyene o yazdıklarımın yeterli olacağını düşünmüştüm oysaki :)

bunun bir oyun olduğunu da benden öğrenmiş oldun +1 bilgi cepte iyisin.

komik.

Cleon

Kılıç Ustası
Klanlar forumunda havalı olma gibi bir çabam yok olmazda bunun bir oyun olduğunu bilip keyif almaya bakıyorum. Allaha şükür sosyal bir hayatım var. amacım klanlara gireyim de sağa sola kaba kaba konuşup kendimi adam zannedeyim gibi bir çabam olmadı :) anlamak isteyene o yazdıklarımın yeterli olacağını düşünmüştüm oysaki :)

bunun bir oyun olduğunu da benden öğrenmiş oldun +1 bilgi cepte iyisin.

komik.

tamam farklı cocuk sana gre hersey komedı ve komıklıktn ıbaret tıpık ergen hıc bıseyı umursamm cool cocuk havalarını bıraktfında oyuna baslyabılırsın ayrıca sen anne kakam geldı dıye bagırırkn bız bu oyunu oynuyrdk alt tarafı foruma gelp "bo bu oyon yooo" yazmasaydın anlayamayacaktık dedım neden alındn kı bu kadr :)

PARS Savas30

Mızrakçı
tamam farklı cocuk sana gre hersey komedı ve komıklıktn ıbaret tıpık ergen hıc bıseyı umursamm cool cocuk havalarını bıraktfında oyuna baslyabılırsın ayrıca sen anne kakam geldı dıye bagırırkn bız bu oyunu oynuyrdk alt tarafı foruma gelp "bo bu oyon yooo" yazmasaydın anlayamayacaktık dedım neden alındn kı bu kadr :)
yaşınızı bilmiyorum ama telefon numaranızı özelden bırakın size anlatıyım yaşadıklarımı.. hayatta gördüğüm şeyler böyle bir oyun için sızlanmam gerektiğini öğretmedi bana.. ANLAMADIĞINIZ ŞEY insan gibi konuşmak. Ana bacı küfür edip size hakaret etseydim bundan daha rahat anlardınız. insan gibi konuşmak size farklı geliyorsa diyecek lafım yok. Aile farkı diyelim bunada..
çocuk lafından ayrıca hoşlanmam tanımadığınız kişi veya kişiler hattında oturduğunuz yerden BOŞ yapmayın.
Cidden Komik duruma düşüyorsunuz çünkü :)