Eibo - Pars

EİBO-UNUS

Casus
Valla pek de bişey yazmamıza gerek kalmamış. Burdaki ahali gerekenlerı söylemiş . Bazıları sayfalarca mesaj yazıp milleti oyunda manipüle etmeye devam etsin . Ben eksik dilbilgimle oyunuma bakayım :)

AequitaS*

Okçu
Kimin kimi tuttuğu ya da kimin kimi desteklediği hiç önemli değil, uzun yıllardır bu oyunu oynuyoruz PARS ismi ile ilk defa savaşıyoruz sanırım EİBO olarak, İlk değilse bile önemsiz bir savaş olmuştur. Birsürü klan ile savaştık EİBO olarak bu oyunu bunun için oynuyoruz. Seversiniz sevmezsiniz saygı duymasını bilin. Birçok klanı yendik, birçok klana kaybettik. Klanımızdan hain de çıktı, savaştığımız klanlardan dost ta edindik. Biz yolumuza devam ediyoruz. Herkes düşüncesinde özgür fakat hakarete ulaşan yazdıklarınız sizin kalite ve karakterinizi ortaya koydu zaten. Ayrıca demişsiniz ki yok EİBO iLK kez truva yemedi mevzusu, biz ilk kez truva yemedik sorun etmiyoruz, hainlik yapıp da başarılı olmuş bir ekip ben görmedim. Herkese yaptığı yakışır. Savaşımıza bakalım.

EİBO-UNUS

Casus
Yıl olmuş 2023 hala truva atmanın marifet olduğnu zanneden klanlar mı var ?
Tonla knk tonla :)

Ama çok da şeyetmiyorum ben artık isteyen atsın

Neydi o meşhur sözüm

Ben ilk Truva yemedim .

Ulan yazım sırasında ‘kez’ kelimesinin unutulduğu aşikar bunla bile makara geçtiler vaktiyle . Yani hiç bişey olmamışsa birşey olmustur diye düşünen adamlarla dolu bu oyun ülke dünya

O yüzden benim rakiplerden veya başkalarından pek bi beklentim olmamaya başlayalı çok oldu
☺️

PARS Savas30

Mızrakçı
Kimin kimi tuttuğu ya da kimin kimi desteklediği hiç önemli değil, uzun yıllardır bu oyunu oynuyoruz PARS ismi ile ilk defa savaşıyoruz sanırım EİBO olarak, İlk değilse bile önemsiz bir savaş olmuştur. Birsürü klan ile savaştık EİBO olarak bu oyunu bunun için oynuyoruz. Seversiniz sevmezsiniz saygı duymasını bilin. Birçok klanı yendik, birçok klana kaybettik. Klanımızdan hain de çıktı, savaştığımız klanlardan dost ta edindik. Biz yolumuza devam ediyoruz. Herkes düşüncesinde özgür fakat hakarete ulaşan yazdıklarınız sizin kalite ve karakterinizi ortaya koydu zaten. Ayrıca demişsiniz ki yok EİBO iLK kez truva yemedi mevzusu, biz ilk kez truva yemedik sorun etmiyoruz, hainlik yapıp da başarılı olmuş bir ekip ben görmedim. Herkese yaptığı yakışır. Savaşımıza bakalım.

Mevzu tam olarak bu

her klanın içerisinden mutlaka 1 kişi çıkmıştır bu güne kadar kendi menfaatini düşünerek hareket eden insanlar her zaman olabilir.
Daha önceki dünyalarda A klanından 1kişi hata yaptı A klanı böyledir KARAKTERSİZDİR HAİNDİR Vs.
B klanı adamdır diyip içindende hain çıktığını gördük CASUS çıktığını gördük

Benim adım Furkan 26 yaşındayım bu oyunda abilerimiz kardeşlerimiz ablalarımız çoluğu çocuğu olan insanlar var

BU BİR OYUN
bizim ailemiz veya diğer klan aileleri sorum şudur (bir W kapattığında eline geçen şey nedir ?) -bu dünya siz veya biz önemi yok amaç keyifli vakit geçirmek
KLANLAR oynuyoruz savaşlar olur müttefikler olur genel olarak forumlarda yaşınıza göre bir üslüpla görüşmeleri yürütürseniz daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

HER İKİ AİLEYE BAŞARILAR

komik görünüyorsunuz forumlarda

UNCHARTED

Dük
bana büyüklerim ''insanlar konuşa konuşa...'' demişlerdi ama ? sizde durum farklımı
uzun yazıları okumayı sevmiyorsan size özet geçiyim
seviyeli olmak Karakterini göstermek gibi konular

Biraz rapor görelim diye demiştim :p

Uzun yazı okurum ama hep aynı klasik şeyler olduğu için öyle dedim kırdıysam sizi kusura bakmayın kişisel bir şey değildi