Efsane Savaş Loncası vs Kezzap

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ulluuhhh

Mızrakçı
Çok ama çok kişisel bir savaş. D
Dünyadaki en saçma savas ama en adaletli savaş
Düşünün dünyadaki tüm klanlar ile aynı diploması ve samimiyete dayalı iki klan
Ikisi biri yanlış hamle yapsa kendi ayağına sıkar
Ikisi de savaşarak kazanmaktan yâda silerek kaybetmekten başka şansı yok
Benim şahsi Görüşüm bu yönde..
Kazananın dünya etkisi olmayacağı için kaybedenin de etkisi yok.d
biz dünyaya savaşmaya eğlenmeye keyif almaya geldik ama bazı nedenlerden uzun süredir esl ye savaş açamadık (tahmin ediyosundur hatta biliyosundur o nedeni). dünya yavaş olduğu için ve sadece iki klanla sınır olduğumuz için başka klanla savaşma şansımız yok. savaş 00:00 da başladı gece bonusu bitmeden kaç tane köy alınıp verildi klanlar oynadığımızı hatırladık ve daha 24 saat bile geçmeden çok keyif aldık. daha çok eğlenicez bizim bu oyunu oynama amacımız da bu

DeletedUser72279

Ziyaretçi
biz dünyaya savaşmaya eğlenmeye keyif almaya geldik ama bazı nedenlerden uzun süredir esl ye savaş açamadık (tahmin ediyosundur hatta biliyosundur o nedeni). dünya yavaş olduğu için ve sadece iki klanla sınır olduğumuz için başka klanla savaşma şansımız yok. savaş 00:00 da başladı gece bonusu bitmeden kaç tane köy alınıp verildi klanlar oynadığımızı hatırladık ve daha 24 saat bile geçmeden çok keyif aldık. daha çok eğlenicez bizim bu oyunu oynama amacımız da bu
Klanların amacı savaşmak ama benim bir sözüm vardır savaşmayın birleşin derim.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
pardon osman abi abi demeyi yazmayı unutmuşum bilmem anlatabildim mi.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Evet ben oynamıyorum doldurduğum köyleri keserseniz belki o köyleri saldırıya çeviririm ama sizin 60 ar k mız kılıcı kesecek gücünüz var mı bilmiyorum.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Birde dün sınırda ki köylere 1 er k casus gömdüm sabah 1 k casusum kesilmiş galiba casus saldırısı aldı her neyse bende 3 k daha casus var.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Boş oyunculuğumuz hakkında merak ettiklerinizi forumdan sorabilirsiniz ancak 62 forumunda bulabilirsiniz onları =)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.