Efsane Savaş Loncası vs Kezzap

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

burçigin

Dük
Bu alperen discordda konusurken aslan parcasi, telefonda konusurken efendi burada oynak bi eleman oyunda gorursem orada da taniyacagim. Savas bittiginde muhattap olmayi dusunuyordum ama oyun bilgisizligi ve klan yoneticiligi konusundaki cahilligi yuzunden sacma sapan muhabbetleri konu ediyor. Basherle ilgili buraya yazmaya gerek duydugu seyler cok sacma en basindan beri toplama bir klan ile cok fazla bile oynadilar suan koylere olabildigince def yigip sadece kesilmelerini beklerken yenilerini basarak dunyada parazit gibi yer isgal ediyor bu klan daha once konustugum insanlara da soyledigim gibi. Benim tarzim olmadigindan bu tanimim bunu strateji olarak gelistiren ve devaminda da bunu degistirip kullanan oyuncular hatta yoneticiler tanidim ama siz oyle degilsiniz bu oyun butun koylere 40 ar k def cekerek oynanmiyor arkadaslar uzgunum bu dunya gayesi keyif olan bir dunya bizim icin eger farkli amaclarimiz olsa oynuyor olmazdiniz. Bence daha fazla tecrubesiz degiliz biz demeye calismak yerine burada bir seyler ogrenip diger dunyalarda uygulayabileceginz seylere odaklanin gereksiz polemik ve manipulasyona luzum yok.
Niye bu kadar uzattın, daha önce uyarmıştım. Genelleme yapıyorsun, yapma diye. İnsanlara tepeden bakıp küçümsemek hoşuna gidiyor galiba, yazılarından genelde bu çıkarıma varıyorum.
63. dünyanın forumu yakında açılır kardeşim orda oynarsınız artık.
Niye 62 de oynuyorum ya. Oranın suyu mu çıktı?
fulgende mi truva çıktı beyler
Fatih gibi dürüst ve özverili biri hakkında böyle saçma sapan yazılar yazman hoş değil.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Tolga abi içlerinde 1-2 tane postlarına cevap verilecek adam var gerisini sal

ronis*

Kılıç Ustası
Niye 62 de oynuyorum ya. Oranın suyu mu çıktı?

Sen oynuyorsun abi bazıları forumda boş yapmaya geliyor sade oyunda görmediklerimiz burada ahkam keserek kendilerini madur ilan ediyorlar :) onlara sözümüz. Yoksa biz rakipte severiz.

Sizin oplarinizdan öncesi ve sonrasinda ki köylerimin arasında ki fark ile eşit oranatilidir yani 0

Ortanızdan gene fake misslere köy düştü bu arada belki farketmişsinizdir

Durum
Konu yanıtlara kapalı.