Efsane Savaş Loncası vs Kezzap

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Bilgileri ben atmadım, bilmem kaç yaşındaki ahmet abiniz 12 köy için o kadar ağladı ki nostra da onur da ss'lerini atlım, sonra adamları savunuruz dedi. Ben onu da yaptırmadım. Ha 3 4 saat tetikçinin üzülmesine şahit olmaktansa o katakulliye girebilirdim belki ama işte acemiliğime denk geldi :p

O oyuncuları infaz da tanımıyordu bu arada ama yine en yüksek IQ'luları sensin, ya nasip diye sallıyosun oltayı beğendim

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Başkanınızın ağlaması biraz kesilsin diye he he dedik ama machine312 kesin atılsın yoksa alıcaz köyünü diyodunuz

1607193354201.png

Ha gayret sert bebişler, 3 ay sonra da olsa düşüreceksiniz sdjognslgkmş

ronis*

Kılıç Ustası
Başkanınızın ağlaması biraz kesilsin diye he he dedik ama machine312 kesin atılsın yoksa alıcaz köyünü diyodunuz

20629 adlı eklentiyi görüntüle

Ha gayret sert bebişler, 3 ay sonra da olsa düşüreceksiniz sdjognslgkmş
İçine 80 er k def çekip bak köyü alamadınız demek mı :) kardeşim bu oyunu oynuyorsun ha ama fake mısslere köy verıyorsun köylerde 100 er mızrak bırakın bak rezıl olursunuz raporların hepsını buraya koysak :)

ronis*

Kılıç Ustası
Bilgileri ben atmadım, bilmem kaç yaşındaki ahmet abiniz 12 köy için o kadar ağladı ki nostra da onur da ss'lerini atlım, sonra adamları savunuruz dedi. Ben onu da yaptırmadım. Ha 3 4 saat tetikçinin üzülmesine şahit olmaktansa o katakulliye girebilirdim belki ama işte acemiliğime denk geldi :p

O oyuncuları infaz da tanımıyordu bu arada ama yine en yüksek IQ'luları sensin, ya nasip diye sallıyosun oltayı beğendim
Sana şunu bırakacaksın dersem sen ana oyuncularınında bılgılerını atarsın bu gidişle :)

TheRealVigilante

Mızrakçı
Uleen osmancık, kaç köye geldiniz deriz cevap veremezsiniz, basher bizi kamiledi diye ağlarsın kaç kami attı yaz herkes görsün ne için ağladığını deriz yine cevap veremezsin. Klan olarak 2 katımız kadar köy sayınız var 5 kami için ağlıyorsun :D makara elemansın

ronis*

Kılıç Ustası
Haritada renginiz olsun diye içimize multı atmakta ayrı bir yaratıcılık bu arada :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.