EBİO'nun Oyun Başından Beri Yaptıkları

• Konuyu başlatan DeletedUser64582
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64582

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi günler kolay gelsin ,
Yavaş dünya olmasına rağmen hızlı gelişim gösteren dünya neyse konumuza gelelim :D
EİBO Klanı açılımı En iyi biz oynarız klanıymış açılım yanlış en iyi biz yamanırız klanı olması lazımdı ,
oyun oynamaktan bir haberler zaten bakıyorum şimdi oyun başından beri ne yaptılar bunlar veriler şunu diyor hiç birşey :D
Sır oluşumu yaptılar sancak klanı bunların içinden geçti geçtikten sonra bunlar acaba beleş köy var mı diyerek alttan da biz vuralım dediler mantıklı iş yaptılar sırtlanların görevi zaten budur tam bir akbaba sitili bunu bir yere yazın diğer dünyarlarda
kullanırız işe yarar :D

Bu oluşum bir işe yaramadı sonra aztek'e gidip ağzımıza bal çal dediler aztek sözünü yerere düşürür mü şöyle uzakta eccik ötede oynayın dediler bunlara :D

Sonra wow'a gittiler wow zeki akıllı adamlar baktılar haritaları yakın sınır hattı olmuş boydan boya bunlara yeşil ışık yaktı
wowda biliyor sancak orayı yaracak ama işine yarıda kadar eibo onlar için olacak mantıklı ;)

Prdx&Kygszlar = Ronin şimdiki isimleriyle eibo ile anlaşmaları vardı şimdi ise savaş başlamış ilginç acaba neler neler oldu detayları belki yoruma yazarlar yeni gelişen durum olduğu için detaylar gelmedi daha aydınlatırım öğrenince :D

Şimdi Sonuçlara geliyor ,

Düne kadar eibo klan oyuncuları birbirine sövüyordur demediklerini bırakmıyordu şimdi ne oldu ne değişti merak ediyorum
diriliş klanları ile sır oldugunuz da edilen küfürlerden dolayı klanlar dagılmıştı şimdi de küfür klanları birleştirdi EİBO ile BRO klanı demek ki yerine göre küfür işe yarıyor baksanıza bu sefer birleştirici bir küfür olmuş hahahha :D :D

BRO oyuncuları profıllerıne yok sıkıldık senin stratejinden değişiklikliğinden yazıyordu adamları bıktırmışlar klanda birbirine söven sövene temsili bahçivan hepsine misali offf süpersiniz sizler ya çamuru çamurla temizlerseniz tekrar çamur olur

Yukarda bizleri arkadan vururken iyiydiniz şimdi hangi klana yalvaracaksınız bizi alın yanınıza diye azcık sözünüzün adamı olsaydınız silindiğiniz de ene azından oynayıp sildiler derlerdi şimdi yaptıgınız dalaverelerden dolayı diğer dünyalarda denk geldiğiniz klanlar ile nasıl bir iletişime geçeceksiniz bende ki de laf sizde yüz mü var mı da ya ,

BU OYUN AMA OYUNUNDA BİR ONURU VAR SİZE ONURSUZLUĞUNUZ İLE BAŞARILAR DİLERİM DOSTLARIM ADIMA ....

DeletedUser59296

Ziyaretçi
bu yazılanların tek sorumlusu bir çocuk, kim olduğunu tahmin etmişsinizdir muhtemelen. eibonun tümünü suçlamayın.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
biz sancakla mı savaşıyoruz? evet. sanckdan biridir başka hırlayan olmaz.

geçtim,

ronin wow bizim sınırımızda olan ekipler daha evvelde at ve diriliş vardı.
buyrun bizi bu ekiplere sorun.Varsa sıkıntımız tamamıyle stratejik meselelerden kaynaklandı.Veya yanlış iletişim.
onun dısında bu klanlardan bir kişi çıksın eibo arkadan vurdu ihanet etti dalavere çevirdi.
bırak onu bunu grçekden kimsin onu yaz bilelim :)

DeletedUser63880

Ziyaretçi
hırlamak falan biraz dıkkat etsek sözlerimize !!!!

DeletedUser58852

Ziyaretçi
bu saydıgım klanlardan biri çıksın eibo dalavereci desin hadi göreyim .)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
oooo bunlar ne böyle hiç olur mu öyle şey Eibo klanlar.org un en dürüst ve en düzgün klanıdır.Lütfen insanlara iftira atmayalım.(Böyle bir şey yazan olacak mı acaba merak ediyorum :))) )

ne gördün bizden hiçbişi.sadece duyduklarınla laf yapıyorsun.Anca boş boş konuş.Ben sancak kurucusu zacharionla bişi konusuyorum abi diyorum bu mesajı benden başkası bilmeyecek diyor iyi olur diyor hooop bir bakıyorum mesajı bilmem ne klanından bana geliyor.Siz böyle adamsınız işte.Biz ne laf taşırız.Ne sözümüzden döneriz ne de birilerine sıgıntı oluruz.Yok dunya basından berı savasmıolar yok bılmem ne.EEeeee nolmus ? ordan bişi çıkmayınca bu sefer iftira.Sizin haysiyetiniz ne ki cibiliyetiniz o olsun?
az biraz reel olun.Ezbere konuşmayın.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
oooo bunlar ne böyle hiç olur mu öyle şey Eibo klanlar.org un en dürüst ve en düzgün klanıdır.Lütfen insanlara iftira atmayalım.(Böyle bir şey yazan olacak mı acaba merak ediyorum :))) )
Sen kime şekil yapıyorsun hayırdır adaş ,? :D

DeletedUser64582

Ziyaretçi
biz sancakla mı savaşıyoruz? evet. sanckdan biridir başka hırlayan olmaz.

geçtim,

ronin wow bizim sınırımızda olan ekipler daha evvelde at ve diriliş vardı.
buyrun bizi bu ekiplere sorun.Varsa sıkıntımız tamamıyle stratejik meselelerden kaynaklandı.Veya yanlış iletişim.
onun dısında bu klanlardan bir kişi çıksın eibo arkadan vurdu ihanet etti dalavere çevirdi.
bırak onu bunu grçekden kimsin onu yaz bilelim :)

Bunun utanmadan söylüyormusun bide arkadan vurdunuz tüm eibo klanını zan altına almadan onlar kendilerini biliyor
Başta sen olmak üzere kendini zeki sanıyorsun hiç düşünmedin mi bizden sonra sıra sizede gelecek anca boş boş konuşuyorsun
çoluk çocuga klan emenat ederlerse olacagı budur tabi hadi bakalım görelim şimdi gerçek savaşınızı azcık delikanlı olunda eibo olarak silinir başka klana girmek için yalvarmayın ilk defa bir savaşınız olacak güzelce toplanmayı bekleyin zevkle izleyecegim
maksimum taş düşse kar yağsa 1 ayınız var komyonu devirmeye :D

Hesap sile almış oysa ki işimi gücümü kenara bırakıp bir daha ki opa katılıcaktım,sınıra inicektim neyse bir süre daha rölanti devam :D

DeletedUser58852

Ziyaretçi
:D :D :D silicem rahat olun gider ayak yeter gına getirenleri bi şaapıyım takipte kalın :D