EBİO'nun Oyun Başından Beri Yaptıkları

• Konuyu başlatan DeletedUser64582
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64582

Ziyaretçi
WhatsApp Image 2017-03-16 at 17.08.13.jpeg

Kendi klanı bile çözmüş enesi fazla söze gerek var mı :)

hesap sil yapıyorum.Arkamdan kaçtı kuçtu diyenlerde namerttir.
dönersem de şerefsizim hadi BB

Hesab sil yaparken yazdıgından alıntıdır :D :D

DeletedUser64121

Ziyaretçi
Ulen adam hepiniz malsiniz yazmis ya yarildim ahahahha :D

Eibo siliyormuymus simdi :D

DeletedUser62776

Ziyaretçi
ayrıca Zamazingamısın ne Zımbırtısın

Zacharion! Altug hocayı Agzına Alınca Önce bi Destur Al ,
sizin gibi Kıvıran bir Ekip Degil Sancak , EN İYİ SİZ OYNARSINIZ YA HANİ xd

zacharion

Mızrakçı
zabazingo Ne olur silme gerçekten iyi oyuncusun silmede dünya oyuncu görsün yalvarırım silme dünyanın sana ihtiyacı var daha toplanacak o kadar hesap varki:((

DeletedUser62776

Ziyaretçi
aYNEN ÖYLE Süper oyuncu bu oyuncu

Yanlış yapıyor silmekle Oysaki Dünyayı başımıza dar etmişti TÜH simdi biz Nabacaz bu Zamazingasızzzz

zacharion

Mızrakçı
SANCAK opu yemeden gitmeyeydin iyiydi. SANCAK opu yesen ilerde arkadaşlarına anlatacak güzel bir anın olurdu:) sen yedinmide biliyorsun diyeceksin bana. ben yemedim ama yiyenleri biliyorum:) laf yapmayın icraat yapın hadi dışarda oynayın bakalım.

DeletedUser63729

Ziyaretçi
Arkadaşlar lütfen kendi aranızdaki problemlerinize Sancak klanını karıştırmayın. Burada oyun oynuyoruz. Diplomasimizin gerektirdiklerini yapıyoruz. Sancak klanı forum oyunlarına bel bağlamaz. Sancak üzerinden oyunlar oynamayın. Bugune kadar bizim üzerimizden oyun oynayanlar, Zacharion/Altuğ Abiye güzel güvenilir mesajlar yazıp arkamızdan iş çevirenler oldu. Haritaya bakıldığında gereken cevap verildi verimeye de devam edilecek. Biz sadece oyunumuzu oynuyoruz kimseyi incitmeden onurunu kırmadan bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bizi boş polemiklerin içine çekmeyin.

Herkese hayırlı cumalar, işiniz gücünüz rast gelsin.

DeletedUser9827

Ziyaretçi
ooo burda işler kızışmış:)
ya silersin ya da silmez savaşırsın.. genelde hesap silmeler genel bir haksızlığa uğrayan oyuncuların verdiği karardır.. ama zamazingo silermişgibiyapıpsilemeyengillerden bi oyuncu profili gibi geldi..

bla bla bla bla vs vs vs

Deadknight

Yasaklı
Her world aynı mağdur senaryosunu sunmalarına bayılıyorum :D İlerde kitap ve diziside çıkabilir,en sonuna da bir film üçlemesi patlarsa köşeyi dönerler:rolleyes:

DeletedUser64582

Ziyaretçi
Birisi W37 de oynamayı bilen oyuncuları saysın kaç oyuncu çıkacak merak ediyorum :D

DeletedUser59677

Ziyaretçi
ne gördün bizden hiçbişi.sadece duyduklarınla laf yapıyorsun.Anca boş boş konuş.Ben sancak kurucusu zacharionla bişi konusuyorum abi diyorum bu mesajı benden başkası bilmeyecek diyor iyi olur diyor hooop bir bakıyorum mesajı bilmem ne klanından bana geliyor.Siz böyle adamsınız işte.Biz ne laf taşırız.Ne sözümüzden döneriz ne de birilerine sıgıntı oluruz.Yok dunya basından berı savasmıolar yok bılmem ne.EEeeee nolmus ? ordan bişi çıkmayınca bu sefer iftira.Sizin haysiyetiniz ne ki cibiliyetiniz o olsun?
az biraz reel olun.Ezbere konuşmayın.

yahu cibiliyet hasiyet nasıl kelimeler bunlar?boş boş yorum yapma oyna o zaman..zoruna gidenler var ki hesap siliyorsun..yada toplayacak multi hesabın mı kalmadı?o PPAP hesabı nasıl birinci oldu?ya barbar toplayarak yada multi hesap toplayarak.her şey twstats da belli.kalkıp yok bu klan barbarcı yok bu klan öyle böyle konuşmaları geç bir kere.senin eibo dediğin klan dünyada en çok barbar toplayan klan..merak eden de bakabilir.sığıntı olacak kapınız yok ki zaten sığıntı olasınız?tüm kapılarınız kapanmadı mı zaten?iftira diyorsun da SANCAK klanlarının sildiği klanlar ortada..siz kimleri sildiniz hangi klanı sildiniz yazsana merak ediyoruz?sen bölgende oluşum yapmaya çalıştın ön tarafta AT klanını bize piyon olarak kullanacaktın ne oldu plan tutmadı?bölgende kaç oluşum yaptın olmadı..bu dünyada senin kadar ağlayan biri görmedim şu ana kadar forumda yok böyle yok şöyle boş boş konuşmalara giriyorsun..zoruna gitmesin..senin klanın bile senin hakkında böyle konuşuyorsa sen kendi şapkanı önüne koy bir düşün derim nerede hata yapıyorum ben diye.

DeletedUser63710

Ziyaretçi
yahu cibiliyet hasiyet nasıl kelimeler bunlar?boş boş yorum yapma oyna o zaman..zoruna gidenler var ki hesap siliyorsun..yada toplayacak multi hesabın mı kalmadı?o PPAP hesabı nasıl birinci oldu?ya barbar toplayarak yada multi hesap toplayarak.her şey twstats da belli.kalkıp yok bu klan barbarcı yok bu klan öyle böyle konuşmaları geç bir kere.senin eibo dediğin klan dünyada en çok barbar toplayan klan..merak eden de bakabilir.sığıntı olacak kapınız yok ki zaten sığıntı olasınız?tüm kapılarınız kapanmadı mı zaten?iftira diyorsun da SANCAK klanlarının sildiği klanlar ortada..siz kimleri sildiniz hangi klanı sildiniz yazsana merak ediyoruz?sen bölgende oluşum yapmaya çalıştın ön tarafta AT klanını bize piyon olarak kullanacaktın ne oldu plan tutmadı?bölgende kaç oluşum yaptın olmadı..bu dünyada senin kadar ağlayan biri görmedim şu ana kadar forumda yok böyle yok şöyle boş boş konuşmalara giriyorsun..zoruna gitmesin..senin klanın bile senin hakkında böyle konuşuyorsa sen kendi şapkanı önüne koy bir düşün derim nerede hata yapıyorum ben diye.

Önce ki bir konudada, sancak ve barbar köy konusu geçtiğinde buna benzer bir yazını okumuştum, bayağı iddialı celalli falan.Merak ettim şimdi istatistiğine baktım

33 köy almışsın toplamda, 212 bin puanın var

33 köyün 16 sı barbar köy , hepsi 1k ve 2klık.

Geriye 17 köy kalıyor.Aldığın en yüksek puanlı 2 köy, 8k ve 9k puanda ama onlarıda diğer sancak klanlarından almışsın.Bırakılmış yani sana hibe olarak.
Geriye 15 köy kalıyor.Bu 15 köyün nerdeyse hepsi klansız ya da 10 15 kişilik klanlardan alınmış, oyuncuların ne puanı var ne online, gelişim istatiği.Genel olarak bu 15 köyün puanları 1k ile 3k arası.Çok az..
Bu kadar seçenekli savaşı olan sancak klanında olup, savaşta oldukları bi klandan bile köy almamak nasıl bir duygu? Birde gelip buraya bunları yazmak?

Sancak ve "barbar köy" sözcüklerinin yan yana gelmesinin belkide bir nedenide sensin bu istatistiklerle, sen ve senin gibi diğerleri.Gerçekten iyi istatikleri bozuyorsunuz.
Senden ricam, sancak klanını inceledim tekrar söyleyeyim, gerçekten iyi istatistikleri olan oyuncular var.O kadar emektar oyuncu varken sancakta, gelip buraya bu bitik istatistiklerle bu yazıları savunmaları sen yazma, bırak gerçekten emek sarfedip dişine emeğini katan, emektar oyuncular sancağı savunsun.Onların hakkıdır bu.Profiline sancakla kapattıgın dünyaları yazmışsın, w37 yide eklemişsin, eğer profiline yazdığın dünyalarıda sancaktayken, bu şekil kapattıysan üzücü bir durum. "W37 i bakalım ne olacak" yazmışsın, sancak kapatırsa burayıda kapattık yazıcaksın galiba.

Bunu yazmamda ki en büyük sebep, (kesinlikle şahsi bir durum yok, tanımıyorumda, sadece rastgeldim iddialı yazısını görüyorum 2. kez ve aynı konuda) ortada başarı bir başarı olunca, üstlenenlerin çok oldugunu gormek.Bunu ben kabullenemiyorum hangi klan ve dünya olursa olsun, bu benim fikrim.Ondan daha kötüsü, birde kendini buna kaptırmak, ödül töreninde , figüran oyuncunun başrol gibi sahnede söz alması gibi.Bırakın gerçekten emektar olan, basamak çıkarken sırtını basamak etmiş insanlar söz alsın.Klanın başarısını gölgelemeyin.Naçizane tavsiyem en azından sessiz olursan göze batmazsın diye düşünüyorum, bir düşün sende bence.
İyi oyunlar :)

Önce ki bir konudada, sancak ve barbar köy konusu geçtiğinde buna benzer bir yazını okumuştum, bayağı iddialı celalli falan.Merak ettim şimdi istatistiğine baktım

Geriye 17 köy kalıyor.Aldığın en yüksek puanlı 2 köy, 8k ve 9k puanda ama onlarıda diğer sancak klanlarından almışsın.Bırakılmış yani sana hibe olarak.
Geriye 15 köy kalıyor.Bu 15 köyün nerdeyse hepsi klansız ya da 10 15 kişilik klanlardan alınmış, oyuncuların ne puanı var ne online, gelişim istatiği.Genel olarak bu 15 köyün puanları 1k ile 3k arası.Çok az..
Bu kadar seçenekli savaşı olan sancak klanında olup, savaşta oldukları bi klandan bile köy almamak nasıl bir duygu? Birde gelip buraya bunları yazmak?

Sancak ve "barbar köy" sözcüklerinin yan yana gelmesinin belkide bir nedenide sensin bu istatistiklerle, sen ve senin gibi diğerleri.Gerçekten iyi istatikleri bozuyorsunuz.
Senden ricam, sancak klanını inceledim tekrar söyleyeyim, gerçekten iyi istatistikleri olan oyuncular var.O kadar emektar oyuncu varken sancakta, gelip buraya bu bitik istatistiklerle bu yazıları savunmaları sen yazma, bırak gerçekten emek sarfedip dişine emeğini katan, emektar oyuncular sancağı savunsun.Onların hakkıdır bu.Profiline sancakla kapattıgın dünyaları yazmışsın, w37 yide eklemişsin, eğer profiline yazdığın dünyalarıda sancaktayken, bu şekil kapattıysan üzücü bir durum. "W37 i bakalım ne olacak" yazmışsın, sancak kapatırsa burayıda kapattık yazıcaksın galiba.

Bunu yazmamda ki en büyük sebep, (kesinlikle şahsi bir durum yok, tanımıyorumda, sadece rastgeldim iddialı yazısını görüyorum 2. kez ve aynı konuda) ortada başarı bir başarı olunca, üstlenenlerin çok oldugunu gormek.Bunu ben kabullenemiyorum hangi klan ve dünya olursa olsun, bu benim fikrim.Ondan daha kötüsü, birde kendini buna kaptırmak, ödül töreninde , figüran oyuncunun başrol gibi sahnede söz alması gibi.Bırakın gerçekten emektar olan, basamak çıkarken sırtını basamak etmiş insanlar söz alsın.Klanın başarısını gölgelemeyin.Naçizane tavsiyem en azından sessiz olursan göze batmazsın diye düşünüyorum, bir düşün sende bence.

Burda senlik bir şey yok ne Sancak ne Eibo oyuncususun işine bak

DeletedUser62776

Ziyaretçi
Analizmisin ne zımbırtısın

Sancak içerisinde 10 uncu yılım , sancak aile fertleri istedigini yapabilir SANANE :) hani sanane sana kim konus diye yetki verdi ki anten

DeletedUser48947

Ziyaretçi
SAKİN OLUN BEYLER DEDELERİ KIZDIRMAYIN HESAP SİL YAPAMADAN 26 PUANDAN BAŞLATIRLAR SİZİ VALLA :))

DeletedUser59677

Ziyaretçi

ben kimsenin emeğini gölgelemiyorum..SANCAK klanlarının bugünlere gelmesindeki en büyük etken dedelerin ve abilerimizin yaptıklarıdır bunu inkar eden yok..bir iş yapmasam durmam zaten klanda..dünya kapatmak filan hak eden kapatır.50 kişi dünya kapatacak zaten.elbet giden olacak silen olacak ben SANCAK ailesi ile dünya kapatmışım kaç dünya oynamışım bu bana yeter..he ben barbar aldım almadım değil inkar etmiyorum da.operasyonlara da pek katılamadım(özel hayatımdan dolayı sebebini abilerimiz biliyor için rahat olsun) ben diyorum benim hesabım ile oynamak isteyen olursa SANCAK ailesinden veririm hesabımı gözüm kapalı faydası olsun..bende farkındayım pek faydam yok..ancak burada benim üzerimden SANCAK klanına "barbarcı" demen yanlış..laf edeceksen bana et..he ben eibo klanına laf ederim etmeye de devam ederim.PPAP denen oyuncu barbar ve multi hesap toplamış bir oyuncu..Ömer Özcan var barbarcı daha bir kaç oyuncu var multi ve barbar toplayarak gelişmiş bir oyuncu bunlar..ayrıca nereden biliyorsun belki savunma basıyorum klan için? barbar niçin alınır,kim alır ya savunmacı biridir gider barbar alır savunma basar destek atar yada oyunu bilmeyen sırf sıralama olsun diye..ben oyunu Allah'a şükür biliyorum 12 senedir oynuyorum bu oyunu.farklı klanlarla farklı oyuncularla oynadım deneyimlerim oldu..sen gidip eibo klanına bak..o "usta" oyuncu olan PPAP kaç premium harcadı acaba?bana diyorsun da "hibe"etmişler sana köy diye.PPAP ın aldığı ilk köye bak ZAMAZİNGO IS HERE köyünü vermiş adama.hibe etmiş.full pre oyuncusu ve barbar oyuncusu onlar.he benim sıralama gibi hedefim yok sıralama gibi hedefim olsa giderim beleş köy bulurum düşen köylerden biten oyunculardan köy toplarım ama hak eden kim ise alsın.emeğim yok ise almam zaten köy.için rahat olsun yani senin analizcim..