E$K!Ya Raporlar

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5558110

Ziyaretçi
9 senede eşkiyadan hiç bir şey değişmemiş.. Hala real hayat ile tehditler falan :) dostum ben 9 sene önce yedim o tehditleri hemde ağabeylerinizden sonuç eşkiya dünyaya veda etti. Boş yapma siz bana hiç bir şey yapamazsınız.

Saçmalama ne tehditi :) çoluk çocuk sahibi adamım hahah. :) takıntılı insanı tasvir ediyorum sana anlayamayacağını farketmedim üzgünüm. Tehdit olarak algıladıysan sakin ol dostum bu bir oyun.:) konuşmadan sekonder kazanç olarak bir haksızlık çıkarıp haklı duruma geçmeye çalıştığını seziyorum. :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Saçmalama ne tehtidi :) çoluk çocuk sahibi adamım hahah. :) takıntılı insanı tasvir ediyorum sana anlayamayacağını farketmedim üzgünüm. Tehdit olarak algıladıysan sakin ol dostum bu bir oyun.:)

Ben tartışmak ve polemiğe girmek istemiyorum. Bunu her yerde dile getirdim.. Söylediğim bazı şeyler de hata yaptım ve gereksiz yüklendiğimi de söyledim. Ancak hala her söyleneni takıntı haline getirip cevap vermeye kalkan bir arkadaşınız var bunu dile getirdim. Yukarı da sende reel de şöyle olur diye cevap verdin. Şimdi tehdit değil diyorsun. Peki tamam. Bu bir oyun. Keyif aldığım kadarı ile oyun.. Tebrikte ettim zaten. Burada uzatacak bir şey yok arkadaşın avukatı değilsiniz ona söylediğim şeye cevap vermenize gerek yok. Kendisi gerekirse bana cevap verir. Her şeye zıplamayın.

Deleted User - 5354182

Ziyaretçi
Ben tartışmak ve polemiğe girmek istemiyorum. Bunu her yerde dile getirdim.. Söylediğim bazı şeyler de hata yaptım ve gereksiz yüklendiğimi de söyledim. Ancak hala her söyleneni takıntı haline getirip cevap vermeye kalkan bir arkadaşınız var bunu dile getirdim. Yukarı da sende reel de şöyle olur diye cevap verdin. Şimdi tehdit değil diyorsun. Peki tamam. Bu bir oyun. Keyif aldığım kadarı ile oyun.. Tebrikte ettim zaten. Burada uzatacak bir şey yok arkadaşın avukatı değilsiniz ona söylediğim şeye cevap vermenize gerek yok. Kendisi gerekirse bana cevap verir. Her şeye zıplamayın.

Akrabalık var mı knk çok benziyorsunda?
DCH_PWxWsAAZx46.jpg

Deleted User - 5558110

Ziyaretçi

Orada bir betimleme yaptım. :) farkedersin zannettim. :) zıplamıyorum. Sana açıklama yapıyorum saygı çerçevesinde.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Orada bir betimleme yaptım. :) farkedersin zannettim. :) zıplamıyorum. Sana açıklama yapıyorum saygı çerçevesinde.

Benim için şuan sabah 07:00'de kalkan bir insandan farklı değil yeni uyandım :). Anlamamış olabilirim. Bu nedenle yanlış bir şey söylediysem kusura bakma lütfen.

Deleted User - 5558110

Ziyaretçi
Benim için şuan sabah 07:00'de kalkan bir insandan farklı değil yeni uyandım :). Anlamamış olabilirim. Bu nedenle yanlış bir şey söylediysem kusura bakma lütfen.

Sorun değil. Ufak atışmalar olmasa foruma yazmam zevkli olmaz. :) seviliyorsun Serhat iyi oyunlar. :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
@Dilek Cigarası ben senden çekinmeye başladım. Her şeyi o kadar saplantı haline getiriyorsun ki. Cidden bunun bir oyun olduğunu çoktan unutmuşsun.. Hala söylediklerimiz nasıl artık ağırına gitti ise her postunda onlara cevap vermenin heyecanını yaşıyorsun.

Tebrikler EŞKİYA ailesi.

Bu benim;

Bu da senin;

Sen benim gözümde sıfırsın,her hangi bir vasfın yok şu oyun anlamında. Adıma başlık dahi açmışsın,insanlara beni kötüleme amacındasın fakat benden toz dahi alamazsın. Senin şu an için tek yapman gereken olay benim için dua etmek,atanmam için :)
Resmi neden koydun diye düşünebilirsin,şu forumda geçirdiğin zamanı haritan ile geçirsen şu an çok güzel yağman olurdu,bizler de seni tebrik eder geçerdik. Klanında yağma atan 1 tane oyuncunuz bile yok. Biz gecemizi gündüzümüze katarak oynuyoruz.
Ama SiNSer ben multi yapmam,pushing yapmam. Dün o olaylardan sonra ben senin böyle bir şey yapacağını bildiğim için tüm eşe dosta sordum soruşturdum,yetmedi ticket açtım. Neden ? Beraberimde gelen adamlara başımı eğmek istemiyorum.

Siz klan üyelerinize kişi başı 2 multi açmasını önerirsiniz,
Biz klan üyelerimize temiz aile ortamı sağlamaya çalışırız.

Bundan sonra lütfen hakkımda sallayıp durmaktan,iğneleyici laf etmekten vazgeç. Bak ne güzel premiumsuz güzel bir dünya,eğlenelim.
Merak etme,

Deleted User - 5558110

Ziyaretçi
Bu benim;

Bu da senin;

Sen benim gözümde sıfırsın,her hangi bir vasfın yok şu oyun anlamında. Adıma başlık dahi açmışsın,insanlara beni kötüleme amacındasın fakat benden toz dahi alamazsın. Senin şu an için tek yapman gereken olay benim için dua etmek,atanmam için :)
Resmi neden koydun diye düşünebilirsin,şu forumda geçirdiğin zamanı haritan ile geçirsen şu an çok güzel yağman olurdu,bizler de seni tebrik eder geçerdik. Klanında yağma atan 1 tane oyuncunuz bile yok. Biz gecemizi gündüzümüze katarak oynuyoruz.
Ama SiNSer ben multi yapmam,pushing yapmam. Dün o olaylardan sonra ben senin böyle bir şey yapacağını bildiğim için tüm eşe dosta sordum soruşturdum,yetmedi ticket açtım. Neden ? Beraberimde gelen adamlara başımı eğmek istemiyorum.

Siz klan üyelerinize kişi başı 2 multi açmasını önerirsiniz,
Biz klan üyelerimize temiz aile ortamı sağlamaya çalışırız.

Bundan sonra lütfen hakkımda sallayıp durmaktan,iğneleyici laf etmekten vazgeç. Bak ne güzel premiumsuz güzel bir dünya,eğlenelim.
Merak etme,

Ezme ezme seratı vurma :) Bence bu forumda yazanlardan bazılarıda seratın multisi :) kendi yaşamadıklarını oradan yazıyor. :))