E$K!Ya Raporlar

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Keşke klan profil resmini de değiştirseniz çok eski duruyor.. Başarılar.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
gece 04:00 seansı,ellere dikkat yanmasın.

Buraya dikkat.

Bizlerin haritaya ilk yerleşen klan olduğumuzu bildikleri halde "yancı" diye tasvir eden sözde köklü klanlara ithafen gecenin en tatlı zamanında bir telefonumuza kalkan tüm klan arkadaşlarıma teşekkürlerimi borç bilirim.

Biz,gecenin bu denli eğlenceli ekibine bir isim taktık.

Nostra Vita E$K!Ya

DeletedUser68297

Ziyaretçi
@Dilek Cigarası ben senden çekinmeye başladım. Her şeyi o kadar saplantı haline getiriyorsun ki. Cidden bunun bir oyun olduğunu çoktan unutmuşsun.. Hala söylediklerimiz nasıl artık ağırına gitti ise her postunda onlara cevap vermenin heyecanını yaşıyorsun.

Tebrikler EŞKİYA ailesi.

Deleted User - 5354182

Ziyaretçi
@Dilek Cigarası ben senden çekinmeye başladım. Her şeyi o kadar saplantı haline getiriyorsun ki. Cidden bunun bir oyun olduğunu çoktan unutmuşsun.. Hala söylediklerimiz nasıl artık ağırına gitti ise her postunda onlara cevap vermenin heyecanını yaşıyorsun.

Tebrikler EŞKİYA ailesi.

hadi sinser tey teyyy seversin sen

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Saplantı dediğin o laf için gelir reelde seni bulur. Bu sadece lafını yedirmenin hazzı. :) bu arada yancı diyene laf yerleştirmeyi seviyoruz ve diyeni unutmuyoruz. :)

9 senede eşkiyadan hiç bir şey değişmemiş.. Hala real hayat ile tehditler falan :) dostum ben 9 sene önce yedim o tehditleri hemde ağabeylerinizden sonuç eşkiya dünyaya veda etti. Boş yapma siz bana hiç bir şey yapamazsınız.