E$K!YA AİLESİ vs DOST - OSKAR - KUTSAL KLANLARI SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser101
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42201

Ziyaretçi
iyi güzel ne diyim..

:):) iyi güzell ne diyim

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser42201

Ziyaretçi
maalesef kimseye atarlı konuşmam ve senin konuşma tarzında da senin kişiliğin belli oluyor .
sana iyi oyunlar .muhabbete bile gelemiyorsun sen.

DeletedUser42201

Ziyaretçi
karaktersizlik diz boyu ,kişilik desen başkasına özenir. sen tam bir vakasın . polat alemdar mı olmaya çalışıyosun bu oyunda :)

he güzel he deyip kurtulmaya çalışan ve başka ne diyceni bilmeyen birisin :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
bir oyun platformu üzerinden insanların karakterini ve kişiliklerini yargılayabilecek kadar düşük seviyedesin, oyunda ezildiğin için tek yapabileceğin insanların kişiliklerine çamur atabiliyosun kısacası acizsin. hea profil resmide polatla dalga geçen bi resim küçük olduğundan anlaşılmıyo ama bilmediğin şeyler üzerinden yorum yapmada üstüne olmadığından yazını yazmıssın. polemiğe girecek kadar düşmediğim için he dedim. En son birşey demiyodun ama çenen düştü gidemiyosun bi türlü buradan.

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Ne çok karakter üzerinden tartışıyorsunuz az laf atmadan durun yaw huh keseni tebrik edin kesilene saygı duyun ve teselli edin tt2

DeletedUser42201

Ziyaretçi
ilk defa girdim buraya benim gitmem sorun deil ben sadece girip kendimce bir yorum yaptım ama sen beni küçük düşürmek için bir yorum yaptın ve ardından bende seni bilgilendirmek için bazı cümleler kurdum ama sen düştüğün küçük durumdan kurtulmak için yeni kelimeler türetmeye çalışsanda boş , artık senin nasıl biri oldugunu anladım belki diğerleride anlamıştır kafanı kaldır o pc nin başından her şey oyun deildir. sen ne kadar yazarsan ben o kadar seni bilgilendirmek ve akılllandırmak için devam edeceğim. canım

DeletedUser42201

Ziyaretçi
tebrik ediyorum eşkıyaları klanımız çükmek üzere

ama sadece eşkıyları senin gibi mafyaları deil sen ne yapsanda kazanamazsın.

DeletedUser

Ziyaretçi
karaktersizlik diz boyu ,kişilik desen başkasına özenir. sen tam bir vakasın . polat alemdar mı olmaya çalışıyosun bu oyunda :)

he güzel he deyip kurtulmaya çalışan ve başka ne diyceni bilmeyen birisin :)

oyun başında profilindeki atarlı yazıları ne çabuk unuttun :D noldu silinmiş hepsi burda da konuşma dersi mi veriyosun :D
lafı bırak icraata gelelim :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
klanımızın profesörü gerekli cevabı verdi :) Eleman beni mafya yaptı iyi mi :) mafya ney la bilen var mı :) haraç filan mı topluyom gören bilen sölesin :)

DeletedUser42201

Ziyaretçi
oyun başında profilindeki atarlı yazıları ne çabuk unuttun :D noldu silinmiş hepsi burda da konuşma dersi mi veriyosun :D
lafı bırak icraata gelelim :)

oyun konusuna girmek istemiyorum oyunda iyi olabilirsiniz ama insanlıkta boşsunuz şimdi on kişide toplansanız hepinizie tek tek akıl veremem

DeletedUser

Ziyaretçi
oyun konusuna girmek istemiyorum oyunda iyi olabilirsiniz ama insanlıkta boşsunuz şimdi on kişide toplansanız hepinizie tek tek akıl veremem

kesinlikle katılıyorum akıl veremezsin , akıl verebilecek en son kişisin çünkü :)