E$K!YA AİLESİ vs DOST - OSKAR - KUTSAL KLANLARI SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser101
  • Başlangıç tarihi

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
eşkiya düşmanı birine de sorsan aynı sonucu söyler :)

stratejiden kastın her gün bi klanı araya yanlarına alıp bize karşı savaşa sokmaksa sonuc yine aynı olacak :) yağma limiti olmasaydı eğer şuan zaten oynamıyo olurdunuz şanslısınız o açıdan bir süre daha buralarda olacaksınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
EŞKİYA üyeleri ve arkadaşları direk olarak eşkiyanın savaşı kazanacagını belirtmiş ancak strateji ve planlarla savaş kazanılır :)

Eşkiya klanına başarılar zevk versin yeter kimin kazandıgının ne önemi var :)

adam haklı gibi :D sonuçta bir söz var.

tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
EŞKİYA üyeleri ve arkadaşları direk olarak eşkiyanın savaşı kazanacagını belirtmiş ancak strateji ve planlarla savaş kazanılır :)

Haklısın kardeşim bakma sen bu adamlara hiç biri oyunu bilmiyor ben kutsalın stratejilerine rakip olmamıza rağmen hayranım 30 klan 3 klana karşı süper strateji kıyıya köşeye iyi baktınızmı savaşa dahil etmediğiniz klan kaldımı yanlış olmasında :)

DeletedUser101

Ziyaretçi

Arkadasta var arkadas olmayip kadroda ki isimleri taniyanlarda.. bizim bu worlddeki ve bolgemizdeki buyuklugumuzu sizde cok iyi gordunuz ki teke tek degil ya da biz 3 klanken 4-5 kutsal klani bize savas acmiyorda yanina 20-25 klan daha bulup savas aciyor.. Seviye en onem verdigimiz seylerden biri ama gelip burada bos cene calacaksaniz ya da gorunen gercegi gormeyip sacmalayacaksaniz strateji diye buraya yazmayin.. degil su an 25-30 klanlik birliginiz tum kuzeydogu gelse yakacaz yikacaz..

bolubjk*

Ağır Atlı
Geç damlayabildim biraz :D
Malum uzun bir ara verdik, ısınma evresi yaşıyorum :D

:D ısın ısın canım benim, tekrar buralarda olacaksın nasılsa :)
O değilde w18 e bir giriş yapalım ufaktan, Nart ı çok pis atarlı gördüm :)

degil su an 25-30 klanlik birliginiz tum kuzeydogu gelse yakacaz yikacaz..

bu lafın üstüne bizde bi gelelim kuzeydoğuya:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gelirken referansınızı ayarlayın öle gelin :D Gabul etmiyok yoksam :)

DeletedUser101

Ziyaretçi
:D ısın ısın canım benim, tekrar buralarda olacaksın nasılsa :)
O değilde w18 e bir giriş yapalım ufaktan, Nart ı çok pis atarlı gördüm :)

degil su an 25-30 klanlik birliginiz tum kuzeydogu gelse yakacaz yikacaz..

bu lafın üstüne bizde bi gelelim kuzeydoğuya:)

Gel tabii :) okulunda biymis okulumda isimde bitmis sonraki worldlerde cagirirsin gelmem sonra bak :p unuturum sozumu :p :)

DeletedUser

Ziyaretçi
benim için dünya farketmez şu an,başla dersen başlarız bro :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Gel tabii :) okulunda biymis okulumda isimde bitmis sonraki worldlerde cagirirsin gelmem sonra bak :p unuturum sozumu :p :)

hahaha:) sen zaten ne zaman geldin ki ben çağırınca:p hep işin olur ben çağırdığımda:).
Neyse seni çok atarlı gördüm zaten, bu zamanında yanında olmamak olmaz, çok yakında damlıyorum yanına merak etme:)

DeletedUser101

Ziyaretçi
Mevcut Durum Alınan Köylerde

EŞKİYA KLANLARI = 43
SAVAŞ AÇAN 30 CİVARI KLAN = 2