E.İ.B.O. Klanları.

• Konuyu başlatan DeletedUser58891
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55573

Ziyaretçi
Ama lütfen bu kadar fazla klan kurmayalım. Zaten 500 üyeniz varsa 300'ü multi. Neden böyle şeyler yapıyorsunuz emeklerinize yazık değil mi ? Özellikle senin harcadığın prelere yazık değil mi ?
Neye niye yazık olacağı vakti geldikçe görülür kardeşim sen kafana takma bizim prelerimizi. Havaya laf söyleyerek olmuyor bu iş.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Neye niye yazık olacağı vakti geldikçe görülür kardeşim sen kafana takma bizim prelerimizi. Havaya laf söyleyerek olmuyor bu iş.
nasıl takmayayım be kardeşim. Baksana vurmuşsunuz prelerin gözüne gözüne burda bana gider yapıyorsunuz :D

DeletedUser58891

Ziyaretçi
haklısın mösyö kafana takmakta arkadaşlar prenın gozune vurmayı bırakın vuracak başka şeyler bulun
mesala vuracaklarınızı yazabılırsınız .....

DeletedUser58891

Ziyaretçi
Çok gururlu insanlar var,
İnsan gibi konuşamaz,
Çok ekâbir insanlar var,
Bir noktada buluşamaz,

Onlar ile sohbet olmaz,
Hiçbir konu tartışılmaz,
Onlarla ilişki kurup,
Halk içine karışılmaz,

Onlar bildiğini okur,
Topluma bir şey veremez,
İnsan gibi düşünerek,
Hiçbir noktaya gelemez

DeletedUser60843

Ziyaretçi
la klanımı bebelerin ağzına düşürüyonuz sizde kabahat :)

çoluk çocuga izah edeceğimiz bişey yok bunu zamanla oyunumuz gösterir forumlara vs hiç gerek yoktu arkadaşlar

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
yalnız dikkat et o bebeyle aynı bölgedesiniz.

DeletedUser60843

Ziyaretçi
farkındayın dilek sigarası pro içmeye başla büyü. ozaman bana yazarsın nıckım en ıyı ben oynarım

DeletedUser62994

Ziyaretçi
inş sonunuz w34 gibi olmaz tekrardan bu dunyada başarılar dılerım:)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
sonunu düşünen kahraman olamaz ama yaşadıklarımız elbet tecrübe olmuştur dolayısıyla bazı hususlarda daha hassas olacağız.
Umarız goy goy, iki yüzlülük,dalavere,laga luga adı her ne ise bunlara maruz kalmadan rakiplerimizle savaşma kaderimizde vardır ne diyim daha..

DeletedUser62994

Ziyaretçi
sonunu düşünen kahraman olamaz ama yaşadıklarımız elbet tecrübe olmuştur dolayısıyla bazı hususlarda daha hassas olacağız.
Umarız goy goy, iki yüzlülük,dalavere,laga luga adı her ne ise bunlara maruz kalmadan rakiplerimizle savaşma kaderimizde vardır ne diyim daha..
İnş kardeşım ama buyuk ıhtımal w38 de tekrar olcaksınız :)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
halledilecek mevzu.sorun oldugunu düşünmüyorum.