E.İ.B.O. Klanları.

• Konuyu başlatan DeletedUser58891
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Yeri burası degil ama oyunda bir türlü cevabını alamadığımız bir konudur yazacagım burayada.
Dilek sigarası adlı oyuncu burada haddini aşmıştır o dönem prx klanı oyuncusu olan bu kısı klandan cıkartıldı ancak sahi klanlarına katıldı.Daha sonra sahi yonetımıne bu iletildi bana ercan abiye iletiyorum dendi 1 hafta donus yapılmadı.Buradan herkesin onunde tekrar ediyorum.Ya bu oyuncu kalksın özür dilesin edeplicene ki bundan yanayım yada sahi üzerine düşeni yapsın oyuncuyu ihraç etsin.Bakın burda iplomasiden sundan bundan bahsetmıyorum.Bu bir oyun olsada bir etiği var koca koca insanlarsınız ben cogunuzdan kucugum ama ozellıkle bu tarz konularda buyuklugunuzu goremıyorum.Lütfen geregini yapın yada bu oyuncu bahsini ettiği gibi sizinde klandan çıkarmanız suretiyle ''pek uzak degiliz'' ifadesini bize askeri olarak göstersin.
Teşekkürler.

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Koşun kavga var :))))) evet şah-i klanlarından bi açıklama bekliyoruz efenim

LaFleur01

Baltacı
paradox klanından .TURKOqLU. tek mesajı ile eibo klanına oyuncu aldırabiliyor bizim klandan bir oyuncu anında klanınıza geçiş yaptı,(dilek sigarası olayı ile paradoxun bize savaş ilan etmesi olayının aynı güne gelmeside manidar) sizin klandan bir çok oyuncu bana mesaj attı klana gelmek için hepsini diplomatik ilişkide bulunduğumuz klandan oyuncu alamıyorum diyerek geri çevirdim, bunları kafaya takmıyorum sizde kafaya takmamalısınız bence

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Olayları çarğıtmaya gerek yok.Direkt olalım son sözünüz bu mudur?

Açıklamak zorunda değilim ama,8 civarı klan sayımızı azaltıyoruz.Bu noktada oyuncular çevre klanlara geçiyor ama gereğini yapıyoruz yapacağız da.Ayrıca size geçmek isteyen o vasıfları bizden birine- ya bakın bu adama güven olmaz- diyip uyardı mı?
Dilek sigarasınında prx in size savaş açtıgı gün gelmesi nasıl bir manidar durum onu anlayamadım?
Bana daha manidar gelen bişeyi söleyim bu vasıfın burda bizi karalama kampanyası yürütmesi ve bunun sahi klanınlarında yönetici olması duyumunu almış olmam ?
üzücü.
dediğim gibi son sözünüzü söyleyin.Daha evvelki w lerde düştüğümüz hatalara düşmeyeceğiz.1 sefer soracagız.1 sefer cevap vereceksiniz.Lafınız dünya sonuna kadar gidicek tıp kı bizim sözlerimiz gibi...Saga sola falso almıcak,eğilmeyecek...Lütfen..

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Olayları çarğıtmaya gerek yok.Direkt olalım son sözünüz bu mudur?

Açıklamak zorunda değilim ama,8 civarı klan sayımızı azaltıyoruz.Bu noktada oyuncular çevre klanlara geçiyor ama gereğini yapıyoruz yapacağız da.Ayrıca size geçmek isteyen o vasıfları bizden birine- ya bakın bu adama güven olmaz- diyip uyardı mı?
Dilek sigarasınında prx in size savaş açtıgı gün gelmesi nasıl bir manidar durum onu anlayamadım?
Bana daha manidar gelen bişeyi söleyim bu vasıfın burda bizi karalama kampanyası yürütmesi ve bunun sahi klanınlarında yönetici olması duyumunu almış olmam ?
üzücü.
dediğim gibi son sözünüzü söyleyin.Daha evvelki w lerde düştüğümüz hatalara düşmeyeceğiz.1 sefer soracagız.1 sefer cevap vereceksiniz.Lafınız dünya sonuna kadar gidicek tıp kı bizim sözlerimiz gibi...Saga sola falso almıcak,eğilmeyecek...Lütfen..

Siz sahi klani bolgesinden uye aldiniz mi almadiniz mi

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Kasti olarak bir alım olmaz.Varsada bize yazıldımı bu konu ?
8 tne klanımız vardı(suan bu sayıyı azltıyoruz) bu klanlarımzdan birin alınmıs olabilir bir oyuncu.
isim olarak itirazda bulunulmuş biri var mı ve biz bu kişiyi klanda barındırdık mı _?

LaFleur01

Baltacı
neyse hocam benimde seninde buraya yazmaması gerekiyordu tartışmanın gereği yok başka klanlar burdaki yazıları görüp gülebilir arkamızdan iş çevirebilirler oyundan bana yazarsan konuşur hallederiz sorunları

LaFleur01

Baltacı

bu sorunun cevabıda şudur sizin karalama kampanyanıza karşı yapmış olduğum hamledir yazdığınız mesajı cevapsız bırakmamak için yazdım

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Acaba ilerliyen günlerde ne olacak merakla bekliyoruz :)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
lafleur özel mesaj attım forumda sag altta gorebilirsin ..cevap beklıyorum ordan

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Yeri burası degil ama oyunda bir türlü cevabını alamadığımız bir konudur yazacagım burayada.
Dilek sigarası adlı oyuncu burada haddini aşmıştır o dönem prx klanı oyuncusu olan bu kısı klandan cıkartıldı ancak sahi klanlarına katıldı.Daha sonra sahi yonetımıne bu iletildi bana ercan abiye iletiyorum dendi 1 hafta donus yapılmadı.Buradan herkesin onunde tekrar ediyorum.Ya bu oyuncu kalksın özür dilesin edeplicene ki bundan yanayım yada sahi üzerine düşeni yapsın oyuncuyu ihraç etsin.Bakın burda iplomasiden sundan bundan bahsetmıyorum.Bu bir oyun olsada bir etiği var koca koca insanlarsınız ben cogunuzdan kucugum ama ozellıkle bu tarz konularda buyuklugunuzu goremıyorum.Lütfen geregini yapın yada bu oyuncu bahsini ettiği gibi sizinde klandan çıkarmanız suretiyle ''pek uzak degiliz'' ifadesini bize askeri olarak göstersin.
Teşekkürler.

Bak canım,bak gülüm,bak bitanem.

Senin klan başkanın "filistin12" ben önceden tanıyorum fakat nerede ve nasıl hatırlamıyorum. Hatırladıkça buraya yazarım ayrı mesele bu.

Senin dediğin olay,özür meselesine gelince canım siz ne içiyorsunuz ? Oyun lan bu. Siz kimsiniz de ben sizden özür dileyeyim ? Yada ben kimim de siz benden özür dileyeceksiniz. Bu kadar büyütmeyin beyler bu oyunu. Kalbinize yazık :)

Bir de madem bu kadar etik takılıyorsunuz,eşe dosta zart zurt mesajlar atıp bir oyuncuyu klandan attırıp kendi aranızda gırgır kuracağınıza,seçersiniz bana yakın 3 (yazıyla üç) adamınızı,bende klandan çıkarım 3'e tek kapışırız olur mu ? Madem bu kadar büyüdü bu konu :)

Ha şunu da söyleyeyim,ŞAHİ klanının size karşı bir tutumu yok. Beni onlarda klandan attı size olan saygılarından. Sonra geri aldılar.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Sen lafdan anlayacak biri değilsin bunu anladım ben.
30 saat mis mesafem.Bizim sana yakın 3 adamımıza gerek yok senın karşına.Madem biz etiklikten bahsediyoruz.Buda etik olsun.Klandan çık.2 gün içinde 30 saatten geleyim derdin bitsin bu oyunda..

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Ne olduğunu anlamadım valla aranızda başka bir olay var mı bilmiyorum ama adam sırf ilk sayfadaki yorumundan dolayı klandan attırılıyorsa çok yanlış olmuş.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
oyuncu o dönem sahi klanında dahi degildi.başka bir klanda idi söyledik atıldı.Suan sahide atılmadı klandan ve hala bu oyuncu ben asarım keserim kafasında ben bu bolgede bnmle oynamak dısında bana kin besleyen bir adamı barındırmak ıstemıyorum.Bunun hep ceremesini çektik bu w de çekmeyecegiz.Ha işin öbür boyutu bu saga sola laf yapan vasıf hala sahide bu olaylar uzerine madem o kadar sert çocuksun çık hadı klandan bak ne dıyom mıs mesafem 30 saat...

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Sen lafdan anlayacak biri değilsin bunu anladım ben.
30 saat mis mesafem.Bizim sana yakın 3 adamımıza gerek yok senın karşına.Madem biz etiklikten bahsediyoruz.Buda etik olsun.Klandan çık.2 gün içinde 30 saatten geleyim derdin bitsin bu oyunda..

Sen köyünü arkadaşına vermedin mi ?

30 saatten köy mü alacaksın benden ?

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
oyuncu o dönem sahi klanında dahi degildi.başka bir klanda idi söyledik atıldı.Suan sahide atılmadı klandan ve hala bu oyuncu ben asarım keserim kafasında ben bu bolgede bnmle oynamak dısında bana kin besleyen bir adamı barındırmak ıstemıyorum.Bunun hep ceremesini çektik bu w de çekmeyecegiz.Ha işin öbür boyutu bu saga sola laf yapan vasıf hala sahide bu olaylar uzerine madem o kadar sert çocuksun çık hadı klandan bak ne dıyom mıs mesafem 30 saat...

hayatım,benim sizle derdim yok. Ona buna mesaj atıp beni klandan attıran sizsiniz. Niye 30 saatten köyünü alacağın adamı barındırmak istemiyorsun ki,al işte ne güzel ilerde büsbüyük köyleri olur dalar alırsın köylerini adamın.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
hayatım demen gibi ne tür bi nonoş oldugun ortada.
kıvırmayacaksın.3 e 1 degil 1 e 1 oynucaz işte bunu istemiyormuydun ?

LaFleur01

Baltacı
32. dünyada benimle alay eden satış yapan şuan sizin klanda atmanızı istesem atarmısınız hadi bakalım klanı ile savaşıyorduk köy isimleri ile alay etmeler falan ama hiç birine cevap vermedim tartışmadım şuan bazı oyuncular sizin klanda bulunuyor ve sizin klan dost olarak göründüğü için ses etmiyorum kimseye kin tutmuyorum 32 de olan 32 de kalmıştır forumda yaşanan tartışma forumda kalır oyuna taşımanın anlamı yok mevzusu geçen oyuncuda size karşı saldırı yapmamış yada farklı planlar içerisinde değildir