EŞKİYA vs ALARM & ROHAN

Londoneye 41

Baltacı
Savaş bu oyunun adrenalinidir herkese başarılar.Zaten dünyada keyifle oynanacak oyunlar azalıyor şurada ailemizden,sevdiğimizden ve sosyal hayatımızdan zaman çalıp oyun oynamaya çalışıyoruz lütfen el birliği ile kaliteyi bozmayalım .Klavyede zaman harcamayın oyunun amacı savaşmak kim kime gücü yeterse,kimse melek değil (oyun dahilinde) amaç dünyayı kapatmak buyurun onu başarmaya çalışalım. İyi oyunlar kolay gelsin....

Londoneye 41

Baltacı
Her şey bizlerin elinde bizler neyi yaşamak istiyorsak onu yaşıyoruz (oyun için diyorum) seneler geçtikçe oyun hırsımız yükseliyor doyumsuz oluyoruz maalesef en kötüsü teamül göstermiyoruz.Çabuk sinirleniyor çabuk kararlar veriyoruz.Ülkemizin başka köşelerinde çok zor şartlarda hayatı yaşamaya çalışan insanlar varken bizler rahat odamızda bilgisayar veya telefon başında atar yapıyoruz dalga geçiyoruz rencide ediyoruz.Sosyal ortamda insanları tanımadığımız için söylediğimiz (A) harfi karşı tarafa gidene kadar (Z) oluyor.Yanlış anlıyoruz yanlış anlatıyoruz ama asla hatayı kabul etmiyoruz.En sonunda güzelim oyunu her açılan dünyada bitiriyoruz.Ne olur sadece oyunumuzu oynasak keyif alsak yanımızda ailemiz varken oyun sayfası açık olsa mesajları rahat okuyabilsek forumda rahat dolaşabilsek.Ama olmuyor olmuyor olmuyor hep bir hırs hep bilmişlik hep boşluğa atılan laflar.Bu oyunda binlerce köyümde oldu milyon puanda hesabımda oldu ama tek köylük hesabımla farkı yok tek kazancım dostlarım oldu .Lütfen örfümüzü adetimizi unutmayalım unutturmayalım .
Saygılarımla
not: Bu yazı ortaya yazıldı lütfen alınganlık yapmayın bir şeyler çıkarın içinden

DeletedUser19934

Ziyaretçi
Gunaydin herkese :) alarm klani yoneticilerinden kim varsa bir uyarıda bulunmak istiyorum.. alt yapilarina aldiklari key klani oyuncularina (Göktürk'e geçtiler dagildi tüm klan, Dostlar klanlarinin altına geçtiler onlarda dagildi) dikkat etmelerinde fayda var..

9 seneyi geçkin oyundayim bu kadar, müttefiklerini satan, alt yapısına girdikleri klanlari arkasindan vuran (key) başka klan görmedim.. Görmüş olduk sayelerinde. :)

Her şey bizlerin elinde bizler neyi yaşamak istiyorsak onu yaşıyoruz (oyun için diyorum) seneler geçtikçe oyun hırsımız yükseliyor doyumsuz oluyoruz maalesef en kötüsü teamül göstermiyoruz.Çabuk sinirleniyor çabuk kararlar veriyoruz.Ülkemizin başka köşelerinde çok zor şartlarda hayatı yaşamaya çalışan insanlar varken bizler rahat odamızda bilgisayar veya telefon başında atar yapıyoruz dalga geçiyoruz rencide ediyoruz.Sosyal ortamda insanları tanımadığımız için söylediğimiz (A) harfi karşı tarafa gidene kadar (Z) oluyor.Yanlış anlıyoruz yanlış anlatıyoruz ama asla hatayı kabul etmiyoruz.En sonunda güzelim oyunu her açılan dünyada bitiriyoruz.Ne olur sadece oyunumuzu oynasak keyif alsak yanımızda ailemiz varken oyun sayfası açık olsa mesajları rahat okuyabilsek forumda rahat dolaşabilsek.Ama olmuyor olmuyor olmuyor hep bir hırs hep bilmişlik hep boşluğa atılan laflar.Bu oyunda binlerce köyümde oldu milyon puanda hesabımda oldu ama tek köylük hesabımla farkı yok tek kazancım dostlarım oldu .Lütfen örfümüzü adetimizi unutmayalım unutturmayalım .
Saygılarımla
not: Bu yazı ortaya yazıldı lütfen alınganlık yapmayın bir şeyler çıkarın içinden

Alındım :(

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Rohan klanı sözünü tutmayan yönetime sahip bizle sa yapıp bize de sa varken saldırmışlardı

DeletedUser57927

Ziyaretçi
abdinin oyuncu dosyası:
002 | Vivere Senza Rimpianti * (599|482) K45 3,945 Mönch [EŞKİYA] Vivere Senza Rimpianti *[EŞKİY5] 2018-10-17 13:18:01
green.png
005 | Vivere Senza Rimpianti * (607|465) K46 1,485 BirIhtimalDahaVar. [EŞKİY5] Vivere Senza Rimpianti *[EŞKİY5] 2018-10-15 10:38:32
green.png
003 | Vivere Senza Rimpianti * (594|487) K45 3,491 Mönch [EŞKİYA] Vivere Senza Rimpianti *[EŞKİY2] 2018-10-14 05:38:17
red.png
003-ACEMİ köyü (550|441) K45 1,873 Vivere Senza Rimpianti *[EŞKİY2] -C.E.S.E.T- [AZRAİL] 2018-09-24 14:15:01

011 | Vivere Senza Rimpianti * (537|428) K45 2,785 ytube [EŞKİY2] Vivere Senza Rimpianti *[EŞKİY5] 2018-10-30 20:13:59
green.png
010 | Vivere Senza Rimpianti * (600|508) K56 3,344 atena1055 [EŞKİYA] Vivere Senza Rimpianti *[EŞKİY5] 2018-10-29 09:04:22

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Olum her ne kadar boş bi dünya olsa da şöyle bi baktım;

6 klan aztek
5 klan leg
6 klan gyotin
1 klan da 1915

Öbür taraftan
8 klan alarm
6 klanda rohan.

Yalnız en son w47 de Nop'dan kortukları için böyle altlı üstlü 45-50 klan birlikte hareket ediyodu rekoru kıracaanız hadi baam :D
6 klan aztek
5 klan leg
6 klan gyotin
1 klan da 1915 bu klanlarla eşkiyanın sınırı yok biz savaşıyoruz bunlarla Zirveyi es geçiyorsunuz hoşuma gitmiyor:(

DeletedUser64688

Ziyaretçi
6 klan aztek
5 klan leg
6 klan gyotin
1 klan da 1915 bu klanlarla eşkiyanın sınırı yok biz savaşıyoruz bunlarla Zirveyi es geçiyorsunuz hoşuma gitmiyor:(

Haberim yoktu hep bunlar aztek klanının oyunu felan denilince yukarıda ki yazılarda ondan dedim.Başarılar

DeletedUser67879

Ziyaretçi
abdi büyük oyuncudur .bakma sen köy kaybetmiş klan oyuncusu toplamışşşa bunlar yapmayan oyuncu gösteriinn

Edit-997395

Yasaklı

Üstadım kendini neden yoruyorsun , benim worlddeki ilk köyümü Cesetin aldigini herkes biliyor . Sonra kendi klanimdaki oyunculari topladigimida herkes biliyor , beleş seviyorum ne yapiyim buda benim zaafım :) Bunun için foruma girip zamanını harcamışsın , başka şeylerle uğraşın rica ediyorum . Beni hırslandırıyorsunuz bakın sizin için iyi olmayabilir , kendi halimde takılıyorum ne güzel :p

Edit-997395

Yasaklı
Haberim yoktu hep bunlar aztek klanının oyunu felan denilince yukarıda ki yazılarda ondan dedim.Başarılar

Aztek worldde Zirve , Akrep ve Eskiya harici herkesle diplomasi yapmis hacı . Eşkiyayı silsinler , biz ellemeden silindiler mevzusu felan yaratmaya calisiyorlar sanirim kendilerince . Aztek millete ne söz veriyor onu bilmiyorum yanlız . Ama yakinda satışlar felan başlar , aha buraya yazdım :D

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Aztek worldde Zirve , Akrep ve Eskiya harici herkesle diplomasi yapmis hacı . Eşkiyayı silsinler , biz ellemeden silindiler mevzusu felan yaratmaya calisiyorlar sanirim kendilerince . Aztek millete ne söz veriyor onu bilmiyorum yanlız . Ama yakinda satışlar felan başlar , aha buraya yazdım :D
Yalan olmasın bize de diplomasi için gelmişlerdi baya etkili konuşuyorlar ama diğerlerinin kanması normal.Satışlar da hafiften başladı