EİBO-SİNERJİ SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Eibo klanını bu mantıklı kararından dolayı tebrik eder ve Kendal Empire hakkında ufak bir yazı yazmak isterim. İşsiz olanlar okusun.

4 aydır .org'un en güçlü klanlarının bir araya geldiği, şahane özelliklere sahip 34.dünya'da oynuyoruz. Fakat yakın zamanda 36.dünya ve Klasik 6 açıldığında buranın pek esprisi kalmayacak. Bu güzel dünyaya baharda başladık, yazı bitireceğiz. Fakat aramızda hala sınır savaşı yapmaya hasret kalmış klanlar var.

Misal ND. Abi bu klanın amacı ne ? Her tarafı müttefik. 50 saat mesafeye kadar düşmanı yok. 50 saat üstünü kamileyip, sınırda Kendal Empire'a asist yapmak dışında hiçbir fonksiyonları yok. La şu oyunu 1 milyon kişi oynasa, 10 saatlik bir oyun olsa, taktik oynamayı anlarım. Abi 4 ay la, yemedin içmedin bunun için mi geldin klanlar.org'a ? Bu mudur yani klanlar konsepti ?

Hadi bu klanı geçtim gelelim federasyonun diğer üyelerine. Bir ekip diyor ki siz Kendal'ları yamultun biz de imzayı atar size geçeriz. Bir ekip Nop şunlara savaş ilanı bassa da Nop saflarına geçsek kafasında. Bir ekip nasılsa bunlar yakında siler, ters düşüp beleş köyleri vermeyelim diyor. Kurucu 150 puan. Oyun felsefesi hesap ele geçirmek ve telefon trafikleriyle dolu. Klan Westeros'a dönmüş milletin haberi yok. Yani ben bu klandakilere soruyorum, hiç mi utanmıyosunuz bilader. 150 puanlık bir adamın peşine takılmışsınız, ekibinizden bihaber, diplomasilerden bihaber, savaştan bihaber, 300 kişiden fazlasının takip etmediği bir dünyada sadece birilerini trollemek için koskoca 4 ayınızı feda ediyorsunuz. Yazık la size.

Daha 2 hafta evvel bu klanda ilk 25'ten 3 kişi atılıp toplandı. Empati yapayım diyorum. Biri gelse bizim klandan Autocad (Ömer) , .Onmylove (Oğuz) bunları atsa, dalsa ... Yani misal veriyorum bizde böyle bir durum zaten olamaz da, yani kimse kimsenin hesabını ele geçirmeye, geçiremeyince dalmaya çalışmaz. Fakat örnektir işte, biz bir vücudun parçası gibi olduğumuz için bizden 2-3 kişi eksilse diğerlerinin de oyun motivasyonu 0'a yaklaşır. Açıkçası ben oynamam. Ama bu adamlar hiç 0 sıkıntı aynen devam ediyorlar. Bildiğin lord of the rings'teki ORK sürüsü gibi. Birileri arkadaşını yiyo. Diğerleri hani bana yok mu diyo. Şahane ortam. Aynen böyle devam beyler..

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Eleştrinin dozunu kaçırmış haddini aşmış gibisin. İçeriklerinden bu kadar emin misin bahsettiğin şeylerin ? Mesela neden 2 hafta önce o kişiler toplandı ? .

DeletedUser58852

Ziyaretçi
komtan 2 hafta o kişiler atılmadı klandan cıkdılar.
tutensteinin dedikleri harfiyen dogrudur.
oyunu bırakanlardan bir abimiz bunu dogrular bır mesaj attı arkadas lıstesıne ve bende gördüm.
olaylar dogrudur kesınlıkle.

bunun yanı sıra kımsenın kendalın pesınden gıttı yok.
bizim gibi 3-5 iyi niyetli insanlar kendala guvenıp oynadık.
arkamızdan sinerji 2 ay oncesınden muttefının koylerını gozune kestırmısdı zaten.
kendala soyledım ben halledecem dedı.
hallede bilsydi hah senin dedigin dogru olacakdı.kımsenın kendalın pesınden gıttı yok.
basit oalyı çözecem dedi laf geçiremedi 3-5 sinerji oyuncusuna.
bir rezervden hesap mı toplatılır diyin?
haklıyım.
ama kendal bu hakkı savunamadı.
kımsenın kendalı tınladıgı yok.
eer oyle olsaydı bu savas olmazdı.
sinerjiyle 2 gun evvel basladık savasa.
2 gün istatisliklerde once olduk 18-9 falan fistan.
zorlarına gitti nd yi acemyiz dıye rekıplerını savasa sokturdular.
nerde bu kendal ?
kendal ismen var.
cismen zaten yok.
gerisi boş.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
taviz derken ? tasvip etmediğim olmasın o panpa :eek:
Sen ne diyorsan o ponçik :p ayrıca oğuz rahat durmuyorsun bakıyorum da hayır illa mevzu mu çıkaralım,galaxy vurmaya başlamadım halen,klanla ilgili sıkıntılarım biterse ki sanmıyorum o zaman galaxyi biraz rahatsız edeceğim :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
komtan 2 hafta o kişiler atılmadı klandan cıkdılar.
tutensteinin dedikleri harfiyen dogrudur.
oyunu bırakanlardan bir abimiz bunu dogrular bır mesaj attı arkadas lıstesıne ve bende gördüm.
olaylar dogrudur kesınlıkle.

bunun yanı sıra kımsenın kendalın pesınden gıttı yok.
bizim gibi 3-5 iyi niyetli insanlar kendala guvenıp oynadık.
arkamızdan sinerji 2 ay oncesınden muttefının koylerını gozune kestırmısdı zaten.
kendala soyledım ben halledecem dedı.
hallede bilsydi hah senin dedigin dogru olacakdı.kımsenın kendalın pesınden gıttı yok.
basit oalyı çözecem dedi laf geçiremedi 3-5 sinerji oyuncusuna.
bir rezervden hesap mı toplatılır diyin?
haklıyım.
ama kendal bu hakkı savunamadı.
kımsenın kendalı tınladıgı yok.
eer oyle olsaydı bu savas olmazdı.
sinerjiyle 2 gun evvel basladık savasa.
2 gün istatisliklerde once olduk 18-9 falan fistan.
zorlarına gitti nd yi acemyiz dıye rekıplerını savasa sokturdular.
nerde bu kendal ?
kendal ismen var.
cismen zaten yok.
gerisi boş.

başarılar arkadaşlar :) dediklerinizin bir kaçına katılıyorum enese de söyledim o savaşta tarafsızım siz bana saldırana dek.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
sametin yazısına hitaben.

Bu worldde oyuncularımızın çoğu kendal için burda değil,açıkçası insanların ben neden acemiyiz ve kendalın yönetimi içerisindeyim diye surgulamıyor,gelenler kimi serdar abi için(**SerdaR**),kimi solomon kane için burada peki bu adamların acemiyizde ne işi var?.Kendal için kısa ve net bir şey.

ilk 25ten atılan oyuncular klanın genel bir kararı ve her ne kadar kafasına uyruk olan insanlar halen acemiyiz de bulunsa da gittiğine üzüldüğüm insanlardır,kendilerinden yasemin abla ile konuşup,real hayatlarında başarılar dileyip başka bir worldde görüşme dileğiyle noktaladım.Bir tane saldırı atmadım yasemin ablaya fakat arkadaşları beni ilgilendirmediği için benim saldırmam da klanın menfaatini düşünmemeleriydi,o nedenle girsem de 1 veya 2 köyü zor aldım fakat klanımızın nadide oyuncuları 10 köy 15 köy alacak kadar açgözlüydü,gizli operasyoncuğu varmış klanlarımızın ve benim haberim yok tabii meseleyi bıraktım umurumda da değiller

Ve son olarak nd klanları içerisindeyim,halen devam ediyorsam bir kaç sevdiğimdendir benim için oynayanlar içindir.

Kolay gelsin.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bayram iyi diyorsun hoş diyorsun da eksik diyorsun.

Kendal arayıp bu oyunculara demedi mi hesaba beraber bakalım harita rahatladıktan sonra bu jopcular terbiyesiz terbiyesiz söylemlerde bulunuyor önce bunları sonrada nop yanlısı sinerjiyi yeriz diye ? Hayır madem ki bu oyuncularkafasına buyruklar dersin ki abicim ablacım durum böyle böyle hesapları bırakmıyorsan köyleri boşalt git aynı durum bizimde başımıza geldi biz bu şekilde hareket ettik gidip kimseye olsun sen dur sonra şunların icabına bakarız diyip klan içindeki oyunculara ihanet düşünmedik.

Seninle en büyük ortak noktamız olan insanın lafını dinleyip keşke biraz tavsiyelerine uysan inanıyorum ki ciddi anlamda şu kafadan çıkıp biraz gerçekçi görüceksin olayları

Plan boşa çıkınca kendal ben dünyada yokum diyor *serdar* nickinde kim oynuyor bilmiyorum sözde birleştirici güç oluyor temizlenmesi gerekenleri temizleyip en azından jopcuların gönlünü alıp sinerjiyide bi şekilde bastırıyor kendalgilin söylemlerine karşılık ama sonra kendal yine çıkıp gülücükler saçıyor bir ara sinirliydi şimdi sanırım mutlu şirini oynuyor ama bu oyunda kendi egoları için bu kadar oyuncu harcamaya meraklı tek kişi olarak görüyorum şuan kendisinide

savaştan bir çekincemiz yok olsa zamanında diplomasimizi ona göre ayarlar bizde barbar ala ala geliştirirdik hesaplarımızı derdimiz bize karşı savaştırdığınız ekipleri nasıl doldurduysanız bu kadar olaya ihanete göz yumup halen daha ortak hedef olarak bizi görmeleri

neyse anlayan yazımdan anlar anlıyacağını iki tarafada başarılar

DeletedUser30057

Ziyaretçi
Arkadaşım ND klanlarının ne yaptığı sizi niye ilgilendiriyor ki.Bizim klan politikamiz bu.Istedigimizi yapmakta özgür olduğumuzu düşünüyoruz.Yoksa degil miyiz.

Neyse galakside çok sevdigim insanlar var.31de risky ekibiyle oynadık.Bu dunyada ise degisiklik olsun dedik. Farklı bir dünya olur omer yücel çağırır yine geliriz.Kırgınlık yok ortada.Ama sana sormam gereken soru şu.Dünya başı sizin yanınızda baslasaydik ki teklif ettiniz ve kamileri Acemiyize atıyor olsaydık bize aynı şekilde bu soruyu sorabilecek miydin?

Eibo konusuna geleyim.Size karşı pek tatlı dilli konusamayacagim.yok sinerji korkmuş yememiş nd savaşa katılmış deyip kendinizi boşa yuceltmeye gerek yok.Köy kavgası olacak yiğit hamza gelip köy benim kutsalim erkeksen gel al diyecek,sinerji de ay şapşik sen benim en sevdigim muttefigimsin oleey mi diyecek.

Biz konusmamizi yaptık. Sinerjiyi sakinlestirdik. Bu sefer başka tartışma çıktı. Sorun da hep aynı adam.Eibo yoneticisi tarafindan foruma konu taşımalar. Kalın büyük büyük yazıp erkeklik taslamalar.Hep bir arızalık. Yine çok bile oynadiniz.Salladigin kendal korumasa araya girmese çoktan savaş ilanı verilmiş belki de son gunleriydi savaşın.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Hasan insanları artık anliyamıyorum,yani açıkçası şunu söyliyebilirim bu worldden sonra,jübilemi yapıyorum,açıkçası en az 3-4 yıl oyun da da bulunmak istemiyorum.Yani bu worldde olmuş ve olacaklara karşı fikrimi de beyan etmiyeyim,bi ara skype vasıtasıyla senle bu konuları tartışırız,ben ekibime hesap sildirdim ŞamaRs klanları primini yapamadan hesap sildirdim,saçma olaylardan o nedenle,bu worldde şu klan niye böyle niye siz böylesiniz.Yani beni bir şeylere teşvik etmiyor,ben kendimi düşünürüm sonra da klanımı.ND klanlarının genel sözcüsü mustache* kendi klanı ve olacaklar hakkında birazcık değinmiş ben de sadece yorumlarım.Bazı gerçeklikler yaşanılır yaşanılmaz insanların özgür düşüncesi var kal ve kalma demekte bize düşmez.Kalıyorsa eyvallah ama gideceklerse gene eyvallah.EİBO konusunda enes benle yazıştı aslında tarafsız olduğumu kendisine ilettim.O nedenle iyi olan kazansın.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bu toplanan hesapları dost olarak görüp başka dünyada görüşürüz diyebiliyosan arkanda durmanı beklerim diyorum bende işte bayram bizim bu oyunda öğrendiğimiz bu haklı gördüğümüz görüşün peşinde durmak neyse bi ara konuşuruz

Aynen dediğin gibi iyi olan kazansın başarılar

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bu toplanan hesapları dost olarak görüp başka dünyada görüşürüz diyebiliyosan arkanda durmanı beklerim diyorum bende işte bayram bizim bu oyunda öğrendiğimiz bu haklı gördüğümüz görüşün peşinde durmak neyse bi ara konuşuruz

Aynen dediğin gibi iyi olan kazansın başarılar

Yasemin abla ile hiç bi sıkıntım olmadı benim,oyuncunun biri ateş diğeri barutsa nasıl bir arada tutarsın?.Forumda konuşulacak şeyler değil.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Sen ki oyunda benle tek bir muhabbetı olan ''adam'' bile degilsin.Kalkıpda burada genel tartışmaya yok biletiniz kesildide bilmem ne de yok kendal sızı korudada bılmem nede zırvala dur.Biz acemyiz genel diplomasisine göre oynayan bir ekipdik.Kesnlikle boş beleş barbar toplayıp gelişen klanda degildik.saldırı savunma kesımlerımız ortadadır.

yigit hamza konusunda,
olayları bıldıgınden emın bıle degilim.
zira sadece işinize geleni anlayan tiplersiniz.
işinize gelmeyen bişi söyledigimizde yaşınızı ortaya koyan tiplersiniz..

hala foruma yok koca harfle yazdıgıma takılıyor hala yok sıkıntı cıakrtan oyuncuya takılıyorsunuz.kafanız bunlara basıyor.
özellıkle gorecegım oyundakı adını yaz. 2-3 ay sonra nerede oldugunu ozellıkle gorecegim.Ya gider yamanırsın baska klana yada silersin.kalıp savasacak kadar yuregin varmı yoksa ?

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Eibo konusuna geleyim.Size karşı pek tatlı dilli konusamayacagim.yok sinerji korkmuş yememiş nd savaşa katılmış deyip kendinizi boşa yuceltmeye gerek yok.Köy kavgası olacak yiğit hamza gelip köy benim kutsalim erkeksen gel al diyecek,sinerji de ay şapşik sen benim en sevdigim muttefigimsin oleey mi diyecek.

demiş bu vasıf.şimdi burda herkese soruyorum.müttefigin almıs koyu bu kadar polemik olmalı mı?
karşılıklı rezerv ihlalleri oldu.
bizim hakkımız kım savundu?
anca ezbere konus.
yigit hamza rezerv ihlali yapmadan önce sinerji ihlal yaptı köyleride vermedi.
sonrasında yasanan olayları git o onune yattıgın adamlara sor.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ne güzel kavga oluyor öyle
200.gif