EİBO-SİNERJİ SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

Luciferr

Dük
Hayırlı olsun tt2

arakli1353411396.jpg

DeletedUser58583

Ziyaretçi
taviz vermediğim bir savaş hayırlısı olsun.

DeletedUser46998

Ziyaretçi
mylove(askımı) şikayet ediyom ama ban yemiyo ya:)

DeletedUser

Ziyaretçi
sen hiç etrafa gülücükler saçan bi kendal gördün mü oğuz :p:D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Gördüm kanka :D kalpli öpücük saçanı da gördüm ahaha :D Ama en son kızgın bir kendal görmüştüm. Tabi kızgın kendal küpüne zarar :D

DeletedUser58852

Ziyaretçi
An itibari ile tüm acemyz düşman ilan edilmiştir.Bu savaşta eibo olarak sonuna kadar direnecegimizi belirteyim.Biliyorumki her koyumuzu alamayacaklar.500 koyumzu var buyursunlar.her giden koyumuzun ardına barbar alacagız kamı basıp yine atacagız.
bu oyunu sadece mis atıp ara atmayı bilenlere kaybetmeyecegiz.bu oyunda daha fazlası var bunu gösterecegiz.
diplomasi yapalım vs diye bize yazacak bunlar.Çünkü yarın birgün SA yaptıkları yada mut oldukları adamlarla illaki savasıcaklar.O zaman geldiginde cevabımı şimdiden bilin cevabım hayırdır.Bu worldu ,haritayı açtıgında etrafındaki mavi tonlarından rahatsız olan klan degil kırmızı tonlarından rahatsız olan klan kapatır.Bu her worldde böyledir.Bu zamana kadar biz ACMYZ genel diplomasisine uyduk ancak varolsunlar ki her dediklerini yapan bize karşı öyle taktir ettiler bizi sindirmek istediler.Bu olmayacak.Acemiyizdeki herkese başarı dileklerimi iletiyoruz eibo olarak.

Takipte kalın

w34 Yiğit Hamza
w32 Z4M4Z1NGO IS HERE
w9 Z4M4Z1NGO