EİBO + RW

alican17

Acemi
EİBO lu Arkadaşların Savaş İlanından Sonra Cereyan Eden Savaş :)
W53 LAS VEGAS lı Arkadaşlarıma Selam EİBO Başka classic De Görüşmek Üzere
KEREM55

Eklentiler

• Screenshot_20200421-203453_Tribal Wars.jpg
    Screenshot_20200421-203453_Tribal Wars.jpg
    876,3 KB · Görüntüleme: 197
  • Screenshot_20200421-203448_Tribal Wars.jpg
    Screenshot_20200421-203448_Tribal Wars.jpg
    885,6 KB · Görüntüleme: 199

Stratejist*

Yasaklı
Hiçbiri oyuncu değil. Set olmasın köy tutamazlar. Presiz w lerde yapabilecekleride anca bu. Ah keşke bana yakın başlayabileydiler..

Stratejist*

Yasaklı
Şikayet sistemi diye birşey var onu kullanın burada algı yönetimi yapmayın. Hiçbiriniz bırakın benle raks etmeyi elime su dökebilecek adam bile değilsiniz. Bu lafımda beni tanımadan laga luga yapanlara ya da tanıyıpta kuyruk acısı olanlaradır.. SS ler içinde Ticket sistemi üzerindne şikayetler edin. Ben çiğ yemedim karnım ağrımaz.

Eibo sözde birdaha kurulmayacak klandı buraya geleceklerinide bilmiyordum w açıdlıgında baştan başlamış ve bölgemi seçmiştim yürekleri olsaydı yanıma ışınlanırlardı. Dediğim gibi hiçbiri set olmasın köylerini tutabilecek adamda değiller. Oyunda zaten layıklarını buluyorlar. Her w de ayrı bir acıtasyondalar. Realde de inşallah gereklerini bulurlar zaten hiç şüphem yok.

Başarı tesadüf değildir. Bunlarıda unutmayın. Hala da kalkıp beni tanımadan laf söz edenlere ise söyleceğim laf belli, it ürür kervan yürür...SİZ KUDURMAYA DEVAM EDİN.

whisper*

Baltacı
Şikayet sistemi diye birşey var onu kullanın burada algı yönetimi yapmayın. Hiçbiriniz bırakın benle raks etmeyi elime su dökebilecek adam bile değilsiniz. Bu lafımda beni tanımadan laga luga yapanlara ya da tanıyıpta kuyruk acısı olanlaradır.. SS ler içinde Ticket sistemi üzerindne şikayetler edin. Ben çiğ yemedim karnım ağrımaz.

Eibo sözde birdaha kurulmayacak klandı buraya geleceklerinide bilmiyordum w açıdlıgında baştan başlamış ve bölgemi seçmiştim yürekleri olsaydı yanıma ışınlanırlardı. Dediğim gibi hiçbiri set olmasın köylerini tutabilecek adamda değiller. Oyunda zaten layıklarını buluyorlar. Her w de ayrı bir acıtasyondalar. Realde de inşallah gereklerini bulurlar zaten hiç şüphem yok.

Başarı tesadüf değildir. Bunlarıda unutmayın. Hala da kalkıp beni tanımadan laf söz edenlere ise söyleceğim laf belli, it ürür kervan yürür...SİZ KUDURMAYA DEVAM EDİN.

Sözlere gel gören de savaşıyor sanacak,devam et sen farma hücum enes kosova :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi

Adam belesci oldugunu gostermek icin foto atmis sen ticket sisteminden bahsediyosun. Ne alaka? Belescilik kurallara aykiri olmadigini degil oyuncu olmadigini gosterir(belki oyle degilsindir sartlar oyle gerektirmistir bilemem)ama kesin olan bisey var ki bos kitada dusmansiz kasilan koyler bunlar.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Rahat ol enes bir üst birim üstünde biz varız herkes ile kapisiriz:D