EİBO + RW

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hayattaki tek emeli ve başarısı forumda fazla post yazmak olan amip seni :D iq seviyen orangutanlarla aynı düzeyde olsaydı benim asıl hesabımdaki post sayısına buradaki kimsenin -evet ata da dahil- yetişemeyeceğini anlayabilirdin.

Nereden baksan tezat cümle ben post sayısını başarı olarak gören bir ifade kullanmadım ama sen post sayılarının silinmesine çok içerlemişsin anlaşılan yani kendi kendini eleştirmişsin burada :)

sen şimdi prim kasmak ve göz önünde olmak için aklına gelebilecek tüm savaş ortamlarında, gergin konularda yorum yap ki seni ciddiye alsınlar. Sen şu hayatımda gördüğüm en vasıfsız ve ezilmiş insansın. Senin gibisine henüz rastlamadım. İşim gereği çok insan tanıdım/tanıyorum ama senin gibisine tekrar ediyorum rastlamadım.

Bakıyorum burada da kendini ifade etmişsin hangi gergin konuyu görsem altında senin yorumun var :) ayrıca mesleğin ile ilgili bir kaç tahminim var ancak burada yazarsam kural ihlali olacak :) Muhtemelen işinde gayet başarılı bir bireysin her başlıkta 3-5 kişiye sallayıp gerisine yaranmaya çalıştığına göre :)

Daha önce de söylemiştim tekrar ediyorum. Sen klinik vakasın.
Pusula’nın adı geçen her yerde olma sebebin de seni ciddiye alıp yazacak insanların olması. Sana buradan ekmek çıkmaz. Sen yeni dünyalarda yeni tarla oluşlarınla ilgili makaleler yaz. Amip.

Pusula ne alaka şimdi :) Pusula ile ilgili konuşmayalı aylar yıllar oldu ayrıca sercan varken selami varken sana mı düştü Pusulanın derdi :) ekmek çıkarmaya çalışan belli ki sensin durduk yere pusula diyip gündem yaratmaya çalışıyorsun..

Son olarak forum banın hayırlı olsun.. Tabi o kadar müthiş post sayılı hesabın banlandıktan sonra bu sana dokunmaz. Gider yeni hesap açıp gelir yine sallar yine ban yersin sıkıntı yok ki. Klinik vaka, vasıfsız olan benim :) ama sanal bir platformda hiç tanımadığı insanı tanıyormuş gibi davranıp ağzına geleni yazmaya cesaret eden aciz sensin.. :)

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
bende de aynısı vardı. ben oyunu bıraktım yıllarca girmedim foruma. vatandaş da post sayısı yüzünden onu çekemediğimizi düşünüyor. ulan seviyeye bak saasdfa

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Nereden baksan tezat cümle ben post sayısını başarı olarak gören bir ifade kullanmadım ama sen post sayılarının silinmesine çok içerlemişsin anlaşılan yani kendi kendini eleştirmişsin burada :)

Bakıyorum burada da kendini ifade etmişsin hangi gergin konuyu görsem altında senin yorumun var :) ayrıca mesleğin ile ilgili bir kaç tahminim var ancak burada yazarsam kural ihlali olacak :) Muhtemelen işinde gayet başarılı bir bireysin her başlıkta 3-5 kişiye sallayıp gerisine yaranmaya çalıştığına göre :)

Pusula ne alaka şimdi :) Pusula ile ilgili konuşmayalı aylar yıllar oldu ayrıca sercan varken selami varken sana mı düştü Pusulanın derdi :) ekmek çıkarmaya çalışan belli ki sensin durduk yere pusula diyip gündem yaratmaya çalışıyorsun..

Son olarak forum banın hayırlı olsun.. Tabi o kadar müthiş post sayılı hesabın banlandıktan sonra bu sana dokunmaz. Gider yeni hesap açıp gelir yine sallar yine ban yersin sıkıntı yok ki. Klinik vaka, vasıfsız olan benim :) ama sanal bir platformda hiç tanımadığı insanı tanıyormuş gibi davranıp ağzına geleni yazmaya cesaret eden aciz sensin.. :)

al işte ben ne diyorum bu ne diyor afsklnasf haklısın sen dostum. yemin ediyorum seninle tartıştığım için hak ediyorum bunları.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
bende de aynısı vardı. ben oyunu bıraktım yıllarca girmedim foruma. vatandaş da post sayısı yüzünden onu çekemediğimizi düşünüyor. ulan seviyeye bak saasdfa

Okuduğunu anlamıyorsun, anlamadığını sormuyorsun yetmiyor üstüne sataşıyorsun (hakaretli) sonra gelip ıq seviyesinden bahsediyorsun :)

Tarafsızca bir yorum yaptım ama belli ki sen klavye delikanlısısın ki direk hakaret tarzı konusmaya başladın.

Su an baya kudurdum eline bi ara su dökerim söz .

Sen farmville yapmaya devam ededur..
Özellikle eline birebir su dökmeyi isterim speed oynamak ister misin ? bak kaç gündür arkadaşım çağırıyor girmiyorum senin için giricem

Deleted User - 117182

Ziyaretçi
:)) vurun bakalım pro oyunculur
yds den 83 alanlar
vurun

Stratejist*

Yasaklı
@FlegellumDei*

Sizi tanımıyorum belki ben sizin elinize su dökemem.Ama bunun da sınavının speed'te olacağını düşünmüyorum. Tabii oranın da oyuncular ayrı bir teknik. Oyunu sadece orada oynayan ve ustalaşan oyuncular ve ekipler var.Onlara karşı şansımı denemek için ve eğlenmek için yer yer speed giriyorum zaten. Bu aksamda 23 te girmeyi düşünüyorum..

Stratejist*

Yasaklı
Şikayet sistemi diye birşey var onu kullanın burada algı yönetimi yapmayın. Hiçbiriniz bırakın benle raks etmeyi elime su dökebilecek adam bile değilsiniz. Bu lafımda beni tanımadan laga luga yapanlara ya da tanıyıpta kuyruk acısı olanlaradır..

Yazımın bu kısmını niye almıyorsun ?
işiniz gücünüz hala algı...
En büyük stratejiniz bu olmuş.. Kaldı ki sen kimsin suan hangi klanda oynuyorsun beni nerden tanıyorsun veya tanıyormusun bunları bile bilmiyorum..

Hangi klanda olursa olsun oyuna emek veren, kendi işine bakan herkese saygım sonsuz.Herhangi birine saygısızlık yapacak kadar patavtsız da değilim.

Crazy is here

Yasaklı
Yüklenmeyin su adama yaw bırakın tarlacılık yapıyor kendi halinde işte tanımıonuz etmionuz tanısanız su dökemeyeceğinizi anlarsınız elineydi galiba neyse