Dunyayi kapatacak klanlar hakkinda dusunceler

• Konuyu başlatan DeletedUser58833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Benim pasif halim bile hepinize bedel sen kafanı yorma :cool: mönch geldiyse pasif halimle oynasın aktif olursam erken silinmenizden korkuyom :D

bir de o kadar çok hezimete uğradınız ki burda ağlayan da zırlayan da sizsiniz hadi çocugum az oynamayı öğrenin valla cevap vercem size byeee :p

DeletedUser62449

Ziyaretçi
mesajın sonunu şimdi gördüm oyununuzu oynasanız kafi diye biz en başından beri oyunumuzu oynuyoruz bu isko kendini reklam yapmaya çalışırken gelene geçene salça oldu heryerden birilerine bişeyler salladı bizde karşılık verdik adam daha sınırdan ilk köyümü alır almaz ergen çocuklar gibi mesaj atıp moral bozmaya çalıştı :D sonra sıkıntılı olan biz olduk :) neyse

Şimdi şöyle bir problem var, madem öyle, adam her istatistik attığında altına yazdığınız için bu kadar uzadı.
Mönch gelmiştir gitmiştir çok problem değil. Bir oyuncuyla dönmüyor dünya. Pek dert veya sıkıntı değil, vegas taki bireysel dostlarımızda durumunuzun iyi olmadığını dile getiriyor zaten. Ayrıca sen benimle bile polemiğe girdin oyundan, sana sadece biraz daha sakin ol dediğim halde...
Tugra nın vegas olacağı haberi sana ulaştığında bizimkilere mesaj atıp durumu üstü kapalı söyledin, meteor un kurucularının oyunu bırakacağı haberini aldın bize savaş açacaklarını iddia ettin vs vs.. Oyun içinde bir sürü oyun vardı, sende buna maalesef inandın ve bizim oyunculara imalı dille anlattın. :) Yani aslında suçladığın her şeyin abartısını sen yaptın. Hani moral bozmak vs vs kısmı için diyorum bunu da, yoksa biraz ağzında bakla durmaz olmanın faydasını çok fazla gördüm zaten onuda yakında anlatırım belki..
Belki de biraz da olsa etrafı suçlamak yerine, davranış ve tutumlarındaki tutarsızlığı anlayıp ona göre konuşman gerekiyordur sadece. Bu yazıları da aslında masumluk gölgesindeki hatalarını yazmak için yazdım.
Oyundan konuştuğumuzda anlamak istemedin, önem vermediğim konularla ilgilenmek ve gereksiz konular konuşan kişilerle laf dalaşına girmek için geçmedim masanın başındaki sandalyeye.

Polemik olmasın diye cevap vermem yazacaklarına.

Umarım oyunla alakalı konuşmalar veya güzel temennilerden oluşur bu sayfa..
Sevgiler saygılar sizinle olsun tekrardan..

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Şimdi şöyle bir problem var, madem öyle, adam her istatistik attığında altına yazdığınız için bu kadar uzadı.
Mönch gelmiştir gitmiştir çok problem değil. Bir oyuncuyla dönmüyor dünya. Pek dert veya sıkıntı değil, vegas taki bireysel dostlarımızda durumunuzun iyi olmadığını dile getiriyor zaten. Ayrıca sen benimle bile polemiğe girdin oyundan, sana sadece biraz daha sakin ol dediğim halde...
Tugra nın vegas olacağı haberi sana ulaştığında bizimkilere mesaj atıp durumu üstü kapalı söyledin, meteor un kurucularının oyunu bırakacağı haberini aldın bize savaş açacaklarını iddia ettin vs vs.. Oyun içinde bir sürü oyun vardı, sende buna maalesef inandın ve bizim oyunculara imalı dille anlattın. :) Yani aslında suçladığın her şeyin abartısını sen yaptın. Hani moral bozmak vs vs kısmı için diyorum bunu da, yoksa biraz ağzında bakla durmaz olmanın faydasını çok fazla gördüm zaten onuda yakında anlatırım belki..
Belki de biraz da olsa etrafı suçlamak yerine, davranış ve tutumlarındaki tutarsızlığı anlayıp ona göre konuşman gerekiyordur sadece. Bu yazıları da aslında masumluk gölgesindeki hatalarını yazmak için yazdım.
Oyundan konuştuğumuzda anlamak istemedin, önem vermediğim konularla ilgilenmek ve gereksiz konular konuşan kişilerle laf dalaşına girmek için geçmedim masanın başındaki sandalyeye.

Polemik olmasın diye cevap vermem yazacaklarına.

Umarım oyunla alakalı konuşmalar veya güzel temennilerden oluşur bu sayfa..
Sevgiler saygılar sizinle olsun tekrardan..

Bak ben hiçbir platformda çıkıpta 4 4lük oyuncuyum hatasızım demedim benimde hatalarım var ve olmayada devam edecektir benim gibi herkesinde hataları vardır seninde olur mönchünde olur onunda bununda benim size o söylediklerimle bu iskambilin yaptıkları aynı değil iskambil sınırdaki herkese tek tek kendini oyuncumu sanııyosun sen oyuncumusun vs. bu tarz mesajlarla başladı ben gidipte sizden kimseye böyle bi mesaj atmadım ayrıca bu bir strateji oyunudur farklı konularla rakibin kafasını karıştırma yapabilirsin mesela sizin isko insan olsa bana selam vererek mesaj atsa sohbet ederkende vegas sizi vurcak şu bu olcak dese buna laf etmem bellki doğru belki yanlış bu tarz mesajlarda bir stratejidir psikolojik savaştır benimde thecrunkla normal bir sohbetim vardı hem oyunsal hemde normal sohbet o sohbetlerin arasınada bunu ekliyordum tuğra olayının olacağını anlattım çünkü bunu anlatmak beni zarara uğratmazdı meteor olayında blöf yaptım ilk başta tuttu sonra elimde patladı eğerki iskambil denen şahıs sınırdaki kimseye saçma sapan mesajlar atmasaydı ve buradada bange bu savaşta başarılar diyip adam gibi sadece istatistik paylaşsaydı bizde aldığınız köylerde sizleri tebrik ederdik bizleri kışkırtan kişi o kendini birşey sanan iskambil isimli arkadaş eğer sınırdakilere attığı mesaja inanmazsan bana attığı tüm mesajlarıda ileteyim bana selam dahi vermeden kendini oyuncumu sanıyorsun diyerek durduk yere mesaj attı halbuki ben sadece sınırdan 2 tane barbar köy alıp sınıra yerleşiyordum :)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Tüm 41 dünyasına başarılar dilerim.

son olarak bana bir adım atana ben 10 adım atarım. 1 üyeniz bana psikolojik baskı mı kurmaya başladı? 10 üyenizin benden çekeceği var. Burda gelip kendini oyuncu olarak mı tanıtıyosun ego mu kasıyosun egonun kralını gösterdim. İstatistik ile hava mı atıyosun? 1 günde istatistiğin altını üstüne getirdim :) Gençler ben sizin yansımanızım. Tek yapmadığım şey ailenizi karıştırmadım bu oyuna o kadar düşmedim ;)

girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep,
dediler ilim geride, illa edep illa edep.

Oyunun oyun olduğunun farkında olan güzel konuşmalarım olan güzel insanlara selam olsun.

DeletedUser63005

Ziyaretçi
ben antipati adlı arkadaşa senin bana attığın ilk terbiyeslik içerikli mesajın ssini alarak daha sonra genel forumdaki paylaştığın ilk istatistikteki yorumunun ssini alarak tüm olayı güzellikle anlattım bu saatten sonrada hala sana haklısın diyorsa dahada birşey demem biz senin aileni hiçbir yerde karıştırmadık sen bizlere savaş başında teker teker özelden sen oyuncumusun kendini oyuncu sananlar şeklinde mesajlar attın bende sana bu yaptığın terbiyesizliktir ailen sana bu terbiyeyi öğretmediyse yapacak birşeyimiz yok dedim ve sen bu mesaj sonrasında her platformda ailemi meze yaptınız diye acıtasyon yaptın genel forumda sadece istatistik paylaşıyordum dedin daha ilk istatistiğinin yorumunda bizlere durduk yere hakaretler ettin size üflesek uçarsınız fln dedin halbuki bizden kimsenin o genel forumdan haberi dahi yoktu sonradan farkettik yani sen durduk yere bizlerle uğraştın bizlere terbiyesizlik yaptın biz senin terbiyesizliğini yüzüne vurduğumuzdada acıtasyon yaptın yok istatistiği alt üst etmişmişte yok bişeyler yapmışta o yaptığın ufak opcuktan önce 300k kesimin vardı o ufak opcukla 200k kesim eklemişsin yaptığın olay bu ve bununla aşırı derece övünüyorsun şu genel forumu bi tara bakalım dünyanın 4. ayında 500k kesimle senden başka övünen bir oyuncu varmı 500k kesimle övünüyorsun millet dünyanın dördüncü ayında 1m kesim yapıyor ve bununla övünmüyor bu kesim çok düşük diyor sen çıkıp 500k ya kendini dünyanın en iyi oyuncusu ilan ediyorsun bizden kimse sana psikolojik baskı yapmadı çünkü kimse seni takmadı sen kendi kendine bizlere baskı yapmaya kalktın kendi kendine bi olaylara girdin neyse yine her zamanki gibi 350k da uzayıp kaçacaksın sonra başka bir worldde başka kişilerle 500k kesip hava atacaksın eğerki sen herhangibir worldde biraz ilerleyip rank kasabilseydin zaten 500k lık bir kesimin kesim olmadığını bilirdin bizlerde senin bu sevincini tecrübesizliğine veriyoruz ilerde bigün rankın yükselirse bizim kastettiğimizi anlarsın haydi selametle...

neyse beyler sakin olun gereksiz tartışmayalım ben bu oyunda aynı tarafta savaşmam dediğim adamlarla aynı yere denk geldim tatlı atışmalar olsun kızdırmalar olsun oyunun güzelliği ama abartmayın he not olarak mönch madem geldin bi nick ver kuzum ::D:D

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Nick deep61 iskocum şu çok övdürdüğün operasyonlardan bir tane yaptır bakalım kaç köy alıyosunuz ;)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Alıcam tüm köylerini hevesi kaçsın istemiyorum büyüsün büyüsün sonra 2 köylü bi hesaba gelirim alırım fiyakasını veledin :D

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Nick deep61 iskocum şu çok övdürdüğün operasyonlardan bir tane yaptır bakalım kaç köy alıyosunuz ;)

:) komiksin :) bide yazmış hesap pasif konuma geçirilmiştir fln filan her worldde olduğu gibi klasik yine 350k da yol alan bi arkadaş :D

Bu üstteki 2 tipden birisi sanırım worldü daha op bile yapmadım sadece elimi kaşıdım sonuç; "yine yeni yeniden" bıraktı diğer tip de bana biat etti buralarda artık sesi çıkmaz onun attığı tüm lafları looop diye bi güzel yuttu :p

Kısacası gençler istediğiniz kadar namınız olsun duyulmuş olun. Burda ben varsam siz hiç bir şeysiniz bu kadar. Hadi bi daha görmüyüm sizi burda :cool: