Dunyayi kapatacak klanlar hakkinda dusunceler

• Konuyu başlatan DeletedUser58833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58833

Ziyaretçi
W41 i hangi klanlar kapatir ben zannetmiyorum ki tek bir klanin kapatacagini yeni bir klan kurularak kapatilacak dusuncesindeyim sizce bu klanlar hangileri

bence 41. dünyayı sadece ben kapatacağım dünyada herkesi toplayacağım üşenmeden %85 sadece benim olacak öyle bir fantazi yapma düşüncem var konuya açıklık getirdiysem ne mutlu bana konu kilitlenebilir..

Bu dünyaya iddialı bir ekip girmedi ve eski ekiplerden kimse adımını atmadı sadece bazı eski insanlar oynamak istediler ve şu an dünya da pre kasılabiliyor :D

DeletedUser62703

Ziyaretçi
yok bitti artık pre vermiyor :D okyanus çok pre harcadı ondan baya güzel pre kasıldı yalana gerek yok fiyatlar çok düştüğü zaman ben bile sattım :D

lockedman.23

Mızrakçı
herkes müt bi ocean düşmandı zaten 4 ay boyunca 4 bir yanımız düşmandı bakalım kim kimin mütlüğü bozulacak

DeletedUser65479

Ziyaretçi
herkes müt bi ocean düşmandı zaten 4 ay boyunca 4 bir yanımız düşmandı bakalım kim kimin mütlüğü bozulacak
Oceanın tek hatası kendisinden başka mütü olmamasıydı oda sonunu getirdi gizli müt yapacaktı zamanında bak bakalım o cean yıkılyormuydu

lockedman.23

Mızrakçı
aslında tam olarak yıkılmamıştık ama böyle devam etmezdi 4 bir yanı düşman 22 klan 800 yakın oyuncu 50 kişidik öyle düşün yapabilcek bişe yoktu

DeletedUser65479

Ziyaretçi
aslında tam olarak yıkılmamıştık ama böyle devam etmezdi 4 bir yanı düşman 22 klan 800 yakın oyuncu 50 kişidik öyle düşün yapabilcek bişe yoktu
W 1 den beri oynayan klan bu kadar kolay hatayı nasıl yapar içler acısı diğer wordlerde görüşmek üzere

DeletedUser55177

Ziyaretçi
Her şey Kuzeybatıda dönüyor güneydoğudakiler at koşturuyor herhalde.