Dude vs Meteor

KARAESKİ

Kılıç Ustası
Umarım 1 ay sonrada böyle istekli bir şekilde rapor paylaşırsınız :) 3klan anca denksiniz bize gücü bi tarafa yaslayınca bakalım ne olacak istatistik güzeli seni
hocam 3 klan ancak denksiniz yazmışsınız fakat rs klanlarını ve pıtırdan kalanları meteor adı altında klanınıza toplarken böyle düşünmüyordunuz sanırım. herkese başarılar güzel kesimler olur umarım

trauker

Acemi
Umarım 1 ay sonrada böyle istekli bir şekilde rapor paylaşırsınız :) 3klan anca denksiniz bize gücü bi tarafa yaslayınca bakalım ne olacak istatistik güzeli seni
Meteor vs dehşet formundaki istatistik güzellerine söyle bu lafı. 3 klan dediğin PITIR - METEOR- RS sanırım :) Worldün başından beri savaşan Dehşet ve Dude ekibini farm yaparak kastığınız köylerle yenemezsiniz. Hadi bakalım DALİN ÇOCUĞU SENİ.

Eklentiler

• DALİN.jpg
    DALİN.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 2

Mavıpsa

Yasaklı
Meteor vs dehşet formundaki istatistik güzellerine söyle bu lafı. 3 klan dediğin PITIR - METEOR- RS sanırım :) Worldün başından beri savaşan Dehşet ve Dude ekibini farm yaparak kastığınız köylerle yenemezsiniz. Hadi bakalım DALİN ÇOCUĞU SENİ.

Hangi world kanka o Dehsetin başında beri savaştığı 72 de değil miyiz burası neresi aman aman nerelere geldik xd en fazla kesimi olan adamları k46 56 tarafında baya da savaşıyorlar başından beri :D

Tepkisiz

Kılıç Ustası
Hangi world kanka o Dehsetin başında beri savaştığı 72 de değil miyiz burası neresi aman aman nerelere geldik xd en fazla kesimi olan adamları k46 56 tarafında baya da savaşıyorlar başından beri :D

O zaman daha kötü, La Calin'i niye yalancı çıkarıyorsun 3 klanla savaşıyosunuz o yüzden böyle zorlanıyorsunuz lütfen kurucunuzla ters düşmeyin :)

La Calin*

Kılıç Ustası
Goebbels mod on diyosuuun. Arkadaşlarını savaşı kazandığına inandıran adam Boş sözler sarfetme. Yap sonra konuş . Hikaye anlatıyorsun, masal gibi geliyor , uykumuz geliyor. Topladığımız adamları klandan atmaktan vazgeçin artık lütfen yada savaştan çekilin , usulüne göre olsun lütfen.
Yıllardır oynadım oyunu senin kadar hartadan bu kadar anlamayan görmedim. Saygıdeğer başomutan genelkurmay baskanım. Bo konusma oyunan bak eline hiç bir şey geçmeyecek olan bi savaştasın. Anlaman cok sürmez seni mükemmel strateji uzmanı seni.

La Calin*

Kılıç Ustası
hocam 3 klan ancak denksiniz yazmışsınız fakat rs klanlarını ve pıtırdan kalanları meteor adı altında klanınıza toplarken böyle düşünmüyordunuz sanırım. herkese başarılar güzel kesimler olur umarım
Bizi bırak sen kendine bak. Gerçi doğru siz savaşmadan gelişmeye haritaya dağılmaya mesguldünüz. Valla tebrikler güzel iş başarıyorsunuz.

La Calin*

Kılıç Ustası
Tmm şimdi mutlu olabilirsin. Git arkadaşlarına çok güzel laf soktum demi beyler filan de. Zeka yasın ortada

esmer.aY**

Mızrakçı
Yıllardır oynadım oyunu senin kadar hartadan bu kadar anlamayan görmedim. Saygıdeğer başomutan genelkurmay baskanım. Bo konusma oyunan bak eline hiç bir şey geçmeyecek olan bi savaştasın. Anlaman cok sürmez seni mükemmel strateji uzmanı seni.
Senin harcın değil bunlar . Bir ara gelebilirsin yanıma 1 dünya birşeyler öğretebilirim belki.

La Calin*

Kılıç Ustası
Evet arkadaşlar biz barbarız ,oynamayı bilmiyoruz. Haritayı okuyamıyoruz oyuncu değil oduncuyuz oldu mu ? Daha burayı kullanmıcam. Çünkü sevdiğim muhabbetler değil bunlar. Burda kim kime daha iyi laf sokmus dalga geçmiş hakaret etmiş yarışmasında değiliz. Ama bi zamandan sonra iş tamamen buna dönüyor. Kazanırız kaybederiz saygısızlık yapmak istemiyorum kimseye. O yüzden daha post atmayacağım. İyi olan kazansın :)

Bizi bırak sen kendine bak. Gerçi doğru siz savaşmadan gelişmeye haritaya dağılmaya mesguldünüz. Valla tebrikler güzel iş başarıyorsunuz.

W başından beri savaşıyorsunuz fakat savaşlara bakıldığında +85 köy yapmışsınız w başından beri farming yapan KENT +67 köy yapmış

KLAN ALDIĞIVERDİĞİ
METEOR 12439
KENT 703

2 tarafada başarılar.