Dude vs Meteor

Val4r Morghul1s

Mızrakçı
Kendin ol beni sal. Amaçsız amaçsız herywre yazıyorsun
Puasldkdldkdkdkssldldş
Bak kötü bir amacım yok tamamı ve bizi birbirimizden ayırmakta zor değil :)
Senin yıldızın sonda, benim yıldızım başta. Bu kadar basit. Asıl şu konuyu siz salın artık. Farklı iki kişiyiz tek kalpte <333, üslubumdan da herkes anlamalı zaten sen olmadığımı! Sen de ben olamazsın zaten...

Val4r Morghul1s

Mızrakçı
Ama gerçekten taklit isim güzel olmaz
Ben olsam değiştirdim karbondioksit koy :)
çok düşünmedim değil içime sinmedi :D
taklitler aslını yüceltir mert abi adamdır .
bide bidaha 500 pre veremem para yok adsadasdas. mert abi karşıliyicaksa bi ihtimal düşünürüm asdjfjklasdjklfjklşasdklşfasdf
o değilde ben ne zaman gelsem bu foruma kimse yok aw konuları hep geriden takip ediyorum sıkıldım.

heroboy1793

Acemi
Oyun forumlarda oynanmıyor beyler sahalara bakın artık 10k lik köyleriniz 2k ya düşüyor 1 op hakkınız var iyi kullanın Allaha emanet:)

leblebi

Yasaklı
egelif ben bu oyunda gördüğüm en karakterli insanlardan biridir. Önce kişi kendine bakacak sonrasında başkasına laf edecek. Yıllardır da tanırım birine veya bir kimseye saygısızlık veya seviyesizlik yaptığını görmedim.
Bizim laflarımız kulaktan dolma değil. Herkes ne yaptığını biliyor siz savunmaya geçmeyin avukat gibi hocam :)

La Calin*

Kılıç Ustası
Bugünde istatistik raporu paylasicaktim fakat koy fethileri gozukmesin diye klandan oyuncular cikarilmaya baslandi. Bu konuya özen gosterebilirseniz iki klan arasindaki durumu herkese dogru ve net sekilde aciklayabiliriz.

Her iki tarafada tekrardan basarilar.
Umarım 1 ay sonrada böyle istekli bir şekilde rapor paylaşırsınız :) 3klan anca denksiniz bize gücü bi tarafa yaslayınca bakalım ne olacak istatistik güzeli seni

esmer.aY**

Mızrakçı
Umarım 1 ay sonrada böyle istekli bir şekilde rapor paylaşırsınız :) 3klan anca denksiniz bize gücü bi tarafa yaslayınca bakalım ne olacak istatistik güzeli seni
Goebbels mod on diyosuuun. Arkadaşlarını savaşı kazandığına inandıran adam Boş sözler sarfetme. Yap sonra konuş . Hikaye anlatıyorsun, masal gibi geliyor , uykumuz geliyor. Topladığımız adamları klandan atmaktan vazgeçin artık lütfen yada savaştan çekilin , usulüne göre olsun lütfen.