Dragon vs Paşa

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

aslnkrl2

Yasaklı
Form karışıklığı olmuş harbiden farkında değilim kusura bakmayın :)
Iki tarafada başarılar dilerim

Poyrazz27

Yasaklı
Yeni savaş ilanı gelir mi? Geldi mi? :)

Senin derdini biliyorum Sado dan korkup savaş açmadınız mı diye soruyorsun . Biz Pasadan Sado klanına geçenleri vurmaya devam ediyoruz. bugun 2 köy aldık.
Sado klanıyla aramızda SA vardı.SA varken savaştığımız klanı aldılar bünyelerine.onu çözmeye çalışıyoruz. Bu 1-2 güne netleşecek o da

Senin derdini biliyorum Sado dan korkup savaş açmadınız mı diye soruyorsun . Biz Pasadan Sado klanına geçenleri vurmaya devam ediyoruz. bugun 2 köy aldık.
Sado klanıyla aramızda SA vardı.SA varken savaştığımız klanı aldılar bünyelerine.onu çözmeye çalışıyoruz. Bu 1-2 güne netleşecek o da
Benim sıkıntım falan yok, rahat ol sen yazdığını teyit ediyorum sadece savaş açarız söylemlerin ne kadar doğru diye. Oynadığın klanlara klanında ki elemanlara bakınca şaşırmıyorum artık aslan olmuştunuz savaş açarken asıp kesiyordunuz şimdi çözüm süreci yapıyorsunuz he kolay gelsin:)

Poyrazz27

Yasaklı
Benim sıkıntım falan yok, rahat ol sen yazdığını teyit ediyorum sadece savaş açarız söylemlerin ne kadar doğru diye. Oynadığın klanlara klanında ki elemanlara bakınca şaşırmıyorum artık aslan olmuştunuz savaş açarken asıp kesiyordunuz şimdi çözüm süreci yapıyorsunuz he kolay gelsin:)

çözüm süreci yapsak sadoya geçtikten sonra vurmaya devam etmezdik.Sen işine bak .Yakında görürsün ne olacağını

çözüm süreci yapsak sadoya geçtikten sonra vurmaya devam etmezdik.Sen işine bak .Yakında görürsün ne olacağını
Yahu burada müttefikimiz bile olursa savaş açacağız diyordunuz şimdi 360 olmuş, yazık ki sizinle aynı klanda olana diyeceğim de çoğu klan oyuncunuz da aynı :)

10101010

Yasaklı
Yahu burada müttefikimiz bile olursa savaş açacağız diyordunuz şimdi 360 olmuş, yazık ki sizinle aynı klanda olana diyeceğim de çoğu klan oyuncunuz da aynı :)

Sen niye sado la savaş olmasını bu kadar istiyosun :) hangi klandasın sen acaba merak ettim simdi

Sen niye sado la savaş olmasını bu kadar istiyosun :) hangi klandasın sen acaba merak ettim simdi
:))) Yok oynamıyorum sadece eski yorumlara istinaden söyledim. Yok sığınmasınlar müttefikimiz bile olsa savaş açarız diye yorum yazıp şimdi çözüm süreci arayanlara yazıyorum. Generals efendi klanında oynamış onun oyuncularını barındıran klan böyle şeyler normal, bu oyuncuların girdiği her dünyada illa ki oluyor birtakım işler. Bir daha yorum yaparken dikkatli olsunlar ki böyle biri çıkar yazar bazıları da yutkunur.

10101010

Yasaklı
Savaş açarlar veya açmazlar demekki müttefiklerine güveniyolardı savaştıkları kişileri klanlarına almayacaklarına inanıyolardı öyle bi söz söylediler. Bence sen yanlış yere değiniyosun sürekli senin soracağın soru şu olmalı iki klan arasında diplomasi varken bir klan diğer klanın savastıgı kişileri neden klana alır ?

Beni ilgilendirmiyor tabi ben sadece burda acayip yorumlar gördüğüm için kendim kendi görüşümü söylüyorum

Herkes hakettiğini yaşar babba

Savaş açarlar veya açmazlar demekki müttefiklerine güveniyolardı savaştıkları kişileri klanlarına almayacaklarına inanıyolardı öyle bi söz söylediler. Bence sen yanlış yere değiniyosun sürekli senin soracağın soru şu olmalı iki klan arasında diplomasi varken bir klan diğer klanın savastıgı kişileri neden klana alır ?

Beni ilgilendirmiyor tabi ben sadece burda acayip yorumlar gördüğüm için kendim kendi görüşümü söylüyorum

Dostum klanların yapacakları işler kendilerini alakadar eder. Ne yaptıkları umrumda olmaz. Burada yok müttefikimiz yaparsa vururuz vs. muhabbetleri yaptıktan sonra şimdi çözüm süreci aramaya geçiyorsan bunu burada söylerler sen niye bu kadar üstüne alındın asıl soru o. Bu kişilerin eski bulunduğu klanlardan almışlar böyle sözler söyleyip r yapmaları vs. şaşırmadım.

Poyrazz27

Yasaklı
Dostum klanların yapacakları işler kendilerini alakadar eder. Ne yaptıkları umrumda olmaz. Burada yok müttefikimiz yaparsa vururuz vs. muhabbetleri yaptıktan sonra şimdi çözüm süreci aramaya geçiyorsan bunu burada söylerler sen niye bu kadar üstüne alındın asıl soru o. Bu kişilerin eski bulunduğu klanlardan almışlar böyle sözler söyleyip r yapmaları vs. şaşırmadım.
La savaşacağız savaşacağız ne ağladın be .
Ne dedim onlari klanlarina alanlara da savaş ilan edeceğiz dedim. Nötr bir klan olsaydı direk savaş ilan edecektik.
Aramızda Saldırmazlık Anlaşması olan klana geçince önceden verilmiş söz olduğu için direk savaş ilan etmedik. Zaten onlara da gün belirleyin savaşalım dedim . Ha paşadan geçenlere de vurmaya devam ettik. Geçtiler diye de saldırıyı kesmedik. İkide bir R yaptınız diyip yazma şurda

La savaşacağız savaşacağız ne ağladın be .
Ne dedim onlari klanlarina alanlara da savaş ilan edeceğiz dedim. Nötr bir klan olsaydı direk savaş ilan edecektik.
Aramızda Saldırmazlık Anlaşması olan klana geçince önceden verilmiş söz olduğu için direk savaş ilan etmedik. Zaten onlara da gün belirleyin savaşalım dedim . Ha paşadan geçenlere de vurmaya devam ettik. Geçtiler diye de saldırıyı kesmedik. İkide bir R yaptınız diyip yazma şurda
Müttefiklerimiz görsün klana alırlarsa savaş ilan ederiz diye yazdınız. Dön önce ki sayfaları oku ne rezilsiniz ya kendi yazınızı bile inkar ediyorsunuz. Yazık sizinle aynı yola baş koyanlara. Savaş açıp açmamak değil mesele burada ilk zamanlar volta atanlar kuyruğu bacaklarının arasına almışlar ya bu size ders olsun. :) RRRRRRRRRRRrrrrrrrrr.

Poyrazz27

Yasaklı
Müttefiklerimiz görsün klana alırlarsa savaş ilan ederiz diye yazdınız. Dön önce ki sayfaları oku ne rezilsiniz ya kendi yazınızı bile inkar ediyorsunuz. Yazık sizinle aynı yola baş koyanlara. Savaş açıp açmamak değil mesele burada ilk zamanlar volta atanlar kuyruğu bacaklarının arasına almışlar ya bu size ders olsun. :) RRRRRRRRRRRrrrrrrrrr.

Lan sen ne cins adamsin. Git bak bakayım mesaja müttefik kelimesi bile geçmiyor. Yalancısin.Ne demişim.Paşa klanını bünyesine katan klanlarda düşmanımız olacaktır demişim.Onlarda olacaklar işte.

Lan sen ne cins adamsin. Git bak bakayım mesaja müttefik kelimesi bile geçmiyor. Yalancısin.Ne demişim.Paşa klanını bünyesine katan klanlarda düşmanımız olacaktır demişim.Onlarda olacaklar işte.
:))) Dön mesajları oku, şimdi çözüm süreci aramakla uğraş -azrail- ben seni biliyorum o takıldığın klanlardan kapmışsın bir şeyler haydi bol şans:)

RahaT Durmaz

Yasaklı

Nick nedir bilmiyorum fake hesaptan yazıyorsunn

Kendi klanın sanırım dragon;

Kendi klanının çıkarları için hamleler yapıp karşı taraftan bir hamle gördüğünüz de kedi gibi ortalığa saldırıyorsunuz yapmayın yazıktır günahdır. Ama sado klanları olarak hiç bir zaman söylem dışı bir hareketimiz olmamıştır herkes neler olucağını az çok kestirebiliyor

honey badger

Okçu
Burdaki olay sanırm drago sınır klanı olan sadonun onları alacağını öğrendi.bünyelerine almasın ben savaş açayımda toplarım sadoda yanımda anlaşmalı sekılde buyumez tedbirimi alim.Mantıklı her konudan sado o oyunculardan vazgeçmez bu savaş başlar .Olurda başlamazsa zaten bu iki klan birbirlerinin olası sallanmasını yada ondan iyi konumda olduğu an vurmayı düşünecek ona hazırlanacak.Ben burdan ileriki zamanın sado dragon savaşını iyi olan kazansın diyerek yazımı bitiriyorum

niddaayiz

Kılıç Ustası
Ben size sirasiyla anlatayaim o zaman. Pasa klani dunyadan cekilmeden önce kendi icinde bir truva yedi ve bu olayin akabinde sado dede ve dragoya pasaya truva atan kisileri klana almamalari icin mesajlarda bulundu. sado ve dede kalitesini ortaya koyarak truva atan ekibe guvenilemeyecegi icin ve diplomasilere sadik klanlar oldugu icin kabul etmediler ama drago klani toplama bir klan oldugu icin hemen bu kisileri klanina katti. Pasa ekibi ise bu yasanan olaydan öturu dunyadan isim olarak cekilme karari aldi. sonrasinda ilginc bir sekilde drago klani dunyadan cekilen pasa klanina savas actigini ilan etti ve bu basligi acarak pasa oyuncularini klanina alan klanlar muttefikimiz dahi olsa savas ilan edecegiz diye ilginc bir sekilde tum klanlari tehtit etti. sonrasinda ise pasa oyunculari kalitelerini truvacilari klana almayarak kanitlayan, sado klanina gecti ve drago bir anda sözunu yedi.

özetle pasa drago savasi hic yasanmamis olup; drago klaninin kurucusu gecmiste pasa klanindan agir darbe yedigi icin böyle ilginc hareketler yumagi sergilemistir. amaclari sow yapmak ve pasayi yiktik demektir. PASA klanlarinin w66 dan cekilme sebebleride zaten aciklanmistir.

bu baslikta pasa ismi kullanildigi icin bu yaziyi yazmis bulunmaktayim. ve bu sacma konu ile alakali baska da yazi tarafimizdan paylasilmiyacaktir. bu saat itibari ile klanim sado dur ve sado yetkilileride gereken yazismalari yapmis ve yapacaklardir.

Tum klanlar ahalisine iyi oyunlar dilerim.

Poyrazz27

Yasaklı
Siz nasıl bir yalancısiniz ben anlamıyorum.Kafayi yemişsiniz.

Truva atan oyuncuları tabi alabiliriz.Sizle diplomasim mi var .Canım istedi aldım . Sado ve dede almamış diyor.lan Sado ve dede zaten senin muttefigin. Benle diplomasin mi var sanki.

Paşa savaşı olmamış diyor
istatistikler ortada.Korkuyorsan klan kurmayacaksin.6-7 köy aldık korkudan saldırı bile atamadın.Tamam paşa silindiyse artık konusmana gerek yok.Sadodaki abilerin konuşur senin yerine.

Screenshot_2021-07-30-23-33-58-092_com.android.chrome.jpg

10101010

Yasaklı
Nick nedir bilmiyorum fake hesaptan yazıyorsunn

Kendi klanın sanırım dragon;

Kendi klanının çıkarları için hamleler yapıp karşı taraftan bir hamle gördüğünüz de kedi gibi ortalığa saldırıyorsunuz yapmayın yazıktır günahdır. Ama sado klanları olarak hiç bir zaman söylem dışı bir hareketimiz olmamıştır herkes neler olucağını az çok kestirebiliyor

Nick amo. İmzada yazıyor. Dışarıdan görünenleri söylüyorum beni ilgilendiren birşey yok savaş olur olmaz benlik durum yok. Ama burda çok boş muhabbet döndüğü için yazmak istedim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.