Dragon vs Paşa

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Poyrazz27

Yasaklı
Dragon klanlari olarak paşa klanlarina bugün öğlen savaş ilan edilmistir.Duyuruyu normalde yarın yapacaktim ama paşa klanı baska klana siginacagiz filan demiş.Paşa klanıni bünyesine katan klanlarda düşmanımız olacaktır.Bilginize..

-AzraiL-

Dragon demişsiniz de generals yan çarı klan. Dragon kalabalık olmayı avantaj sanıyor fakat paşa zorlanmadan alır gibi.

niddaayiz

Kılıç Ustası
Bugün 21:24

Dunya basinda sizlerinde bildigi gibi bazi talihsizliklerden dolayi ekibimizle giremedik ve verilen sözlerden öturu kita merkezinde oynama karari almistik. Referansli olarak gelen bir ekibin truva atmasi ile birlikte, Pasa isminin zarar görmemesi icin, hicbir klan ile aktif bir savasa girmeden; Pasa ismi olarak w66 dan cekilme karari almis bulunmaktayiz. Sade ve sadece isim olarak cekilmekteyiz. Bizle mevcut gelen kardeslerimiz ve ben bölgemizdeki kalitesine guvendigimiz bir klana katilarak oynumuza devam edecegiz.

TUM KLANLAR AHALISINE DUYRULUR..

Forum moderatörlerinden basligin kilitlenmesini rica ediyoruz

Saygilarimizla Pasa ailesi adina niddaayiz

mahmutcum biz dunyadan cekiliyoruz diye baslik acip konuyu kitletiyoruz sen baslik aciyorsun :)

bu savas hangi savas bu nasil bir pirim yapma taktigidir.

w66 dan pasa olarak cekildik

Forum moderatörlerinden lutfen bu gereksiz ve amacini asan basligin kapatilmasini rica ediyoruz

Generalsla bağlantımız yok.
Paşa kim adamlar sığınacak klan arıyor sen zorlanmadan alır diyorsun iyi kafaymis
Generals yönetim kadrosundan ve oyuncularından klanınızda mevcut kişiler var eğer klanınızı bilmiyorsanız biraz baktığınızda göreceksiniz. Ek olarak adamlar çekilmiş bende yeni fark ettim.

niddaayiz

Kılıç Ustası
tum mesele yukaridaki resimden kaynakli olabilir.

Arkadaslar tekrardan duyurmak isteriz Pasa ismi olarak dunyadan cekilmis durumdayiz arada herhangi bir savas yoktur bu karar truva atilinca alindi, drago sanirim firsattan istifade yapmaya calisiyor

yani YOK ÖYLE BIR SAVAS

Maxijax

Kılıç Ustası
Bu post çekilen paşanın oyuncuları hangi klana dahil olursa öğlen açılan savaşın o klanada açılacağını duyurma amaçlı boş muhabbet yapmayalım lütfen

niddaayiz

Kılıç Ustası
yahu arkadas neden o zaman pasa ismini kullaniyorsun:)
o kisilerin dahil oldugu klanlara savas acip basligi acsana,
prim cikmaz buradan

klanlar tarihinin en ilginc anlarini yasiyoruz.

Maxijax

Kılıç Ustası
Yani bir savaş ilanı var öğlen oyun üzerinden henüz tam anlamıyla başlamayan Mahmut diyor ki bu adamları alırsanız savaşırız abc klanı yazacak değil ya paşayı hangi klan alırsa diplomasiyi göze alarak kabul etsinler demek bu şimdi anlıyor musun ?

niddaayiz

Kılıç Ustası
he baba anlayan anladi:)

cok ilginc.

Sow yapiyorsunuz gibi geldi. olmayan bir klanla olmayan bir ekiple hayali bir savasa tutusup forumda baslik aciyorsunuz. bu baslik bence sizi kucuk dusuruyor. biz yazacagimizi yazdik

gerisi klanlar ahalisinin taktiridir.

olmayan savasinizda basarilar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.