Dragon vs Paşa

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

10101010

Yasaklı
Dostum klanların yapacakları işler kendilerini alakadar eder. Ne yaptıkları umrumda olmaz. Burada yok müttefikimiz yaparsa vururuz vs. muhabbetleri yaptıktan sonra şimdi çözüm süreci aramaya geçiyorsan bunu burada söylerler sen niye bu kadar üstüne alındın asıl soru o. Bu kişilerin eski bulunduğu klanlardan almışlar böyle sözler söyleyip r yapmaları vs. şaşırmadım.

Kardeşim ben dragon paşa sado bu klanlarla ilgili konuşmuyorum ortada bi muhabbet dönüyor kimse olayın ne oldugunu bilmiyor bende kendimce yorumladım. Banane kim ne yaparsa yapsın benim bu klanlarda çok uzun süre beraber oynadıgım sürekli konuştugum ve reelde görüştüğüm arkadaşlarda var yani dediğim gibi ben 66. Dünyada oynıuorum olayı bilmiyorum ama sen oynamıuosun yorum yapıyosun acayip birşekilde

Kardeşim ben dragon paşa sado bu klanlarla ilgili konuşmuyorum ortada bi muhabbet dönüyor kimse olayın ne oldugunu bilmiyor bende kendimce yorumladım. Banane kim ne yaparsa yapsın benim bu klanlarda çok uzun süre beraber oynadıgım sürekli konuştugum ve reelde görüştüğüm arkadaşlarda var yani dediğim gibi ben 66. Dünyada oynıuorum olayı bilmiyorum ama sen oynamıuosun yorum yapıyosun acayip birşekilde
oynamıyoruz diye dünyayı takipte mi etmeyelim:)

*Who* kontra

Baltacı
Siz nasıl bir yalancısiniz ben anlamıyorum.Kafayi yemişsiniz.

Truva atan oyuncuları tabi alabiliriz.Sizle diplomasim mi var .Canım istedi aldım . Sado ve dede almamış diyor.lan Sado ve dede zaten senin muttefigin. Benle diplomasin mi var sanki.

Paşa savaşı olmamış diyor
istatistikler ortada.Korkuyorsan klan kurmayacaksin.6-7 köy aldık korkudan saldırı bile atamadın.Tamam paşa silindiyse artık konusmana gerek yok.Sadodaki abilerin konuşur senin yerine.

27451 adlı eklentiyi görüntüle

Ben sadece takip ediyorum yanlış anlamayın taraflardan ikisinide tanımıyorum... Üstad doğrudur yukarıda bir istatik var ama bunun paşa ya mı başka bir klana karşı mi olduğu belli değil sadece bir istatik var taraflar belli değil ben sadece buna takıldım .... Aslında takıldığım bir kaç şey daha var da konu devam ederse arada kendimizce yorum yaparız artık ...

Maxijax

Kılıç Ustası
Ben size sirasiyla anlatayaim o zaman. Pasa klani dunyadan cekilmeden önce kendi icinde bir truva yedi ve bu olayin akabinde sado dede ve dragoya pasaya truva atan kisileri klana almamalari icin mesajlarda bulundu. sado ve dede kalitesini ortaya koyarak truva atan ekibe guvenilemeyecegi icin ve diplomasilere sadik klanlar oldugu icin kabul etmediler ama drago klani toplama bir klan oldugu icin hemen bu kisileri klanina katti. Pasa ekibi ise bu yasanan olaydan öturu dunyadan isim olarak cekilme karari aldi. sonrasinda ilginc bir sekilde drago klani dunyadan cekilen pasa klanina savas actigini ilan etti ve bu basligi acarak pasa oyuncularini klanina alan klanlar muttefikimiz dahi olsa savas ilan edecegiz diye ilginc bir sekilde tum klanlari tehtit etti. sonrasinda ise pasa oyunculari kalitelerini truvacilari klana almayarak kanitlayan, sado klanina gecti ve drago bir anda sözunu yedi.

özetle pasa drago savasi hic yasanmamis olup; drago klaninin kurucusu gecmiste pasa klanindan agir darbe yedigi icin böyle ilginc hareketler yumagi sergilemistir. amaclari sow yapmak ve pasayi yiktik demektir. PASA klanlarinin w66 dan cekilme sebebleride zaten aciklanmistir.

bu baslikta pasa ismi kullanildigi icin bu yaziyi yazmis bulunmaktayim. ve bu sacma konu ile alakali baska da yazi tarafimizdan paylasilmiyacaktir. bu saat itibari ile klanim sado dur ve sado yetkilileride gereken yazismalari yapmis ve yapacaklardir.

Tum klanlar ahalisine iyi oyunlar dilerim.

Paşa neden sadece isim olarak çekildi ve sado ile devam ediyor kaliteden bahsetmişsin ve toplama klan demişsin toplama klanı yıkacak kalitede değil mi paşa ?

Poyrazz27

Yasaklı
Ben sadece takip ediyorum yanlış anlamayın taraflardan ikisinide tanımıyorum... Üstad doğrudur yukarıda bir istatik var ama bunun paşa ya mı başka bir klana karşı mi olduğu belli değil sadece bir istatik var taraflar belli değil ben sadece buna takıldım .... Aslında takıldığım bir kaç şey daha var da konu devam ederse arada kendimizce yorum yaparız artık ...

Paşa klanı Sado3 oldu.istatistikten bakabilirsin kaybedilen köylere
Screenshot_2021-07-31-08-12-32-297_com.android.chrome.jpg

niddaayiz

Kılıç Ustası
Paşa neden sadece isim olarak çekildi ve sado ile devam ediyor kaliteden bahsetmişsin ve toplama klan demişsin toplama klanı yıkacak kalitede değil mi paşa ?
Guzel kardesim ya anlamiyorsunuz yada anlamak istemiyorsunuz . Sorunun diger yazilarida daha seviyeli oldugu icin tekrar anlatayim.

Bizler Pasa klanlari olarak w66 girme Karari aldik ama talihsiz bir sekilde hasta olan bir kardesimizin yanlis ölum haberi ile herkesin morali bozuldu ve topluca dunyaya katilma Karari rafa kaldirildi. Sonrasinda birkac söz verdigimiz ekipler referansli olan ve totalde 10 kisi Pasa ekibi oynamak istedi. Bizden gelenler ve referansli kisilerle mahcup olmamak icin, ei hadi AZ öz bir sekilde oynayalim dedik. Bir sure sonra referansli bir group kalitelerini ortaya koyup truva atinca. Ismi Pasa ama icinde orjin kadrosunun yuzde %10 u bile olmayan Pasa klani Pasa markasina zarar verir diye isim olarak Geri cekildik. Kalanlarin%80 i preciydi. Drago Ile hicbir zaman bir savasimiz olmadi cunku sinir degildik. Truva atanlari toplama bir Klan olan Drago davet etti ve 5 köy ya precidir, yada truva yamugu sonucu truva atanlarin magduru olanlardir.

Tekrar diyorum Drago asla pasanin emsali olamaz ve asla Pasa Ile savasacak cesareti bile bulamaz. Drago Kim ki pasaya savas acabilecek. Pasa gidigi dunyaya dunya acilmadan kitasinda bulunam buyuk kucuk her turlu klanda aninda savas acan bir klandir. Pasa bir w ye girdi ise o w de kendi kitasini kapatmadan gitmez ki zaten kadrosuyla geldiginde diger klanlar kitasina girmeyecegi icin dunyanin ilk 1. Ayinda kita kapatilmis olur. Ve yine biliyorsun ki Pasa bu w ye katilma haberini yaydiginda hemen hemen tum klanlarini diger kitalara gitmek istedigini gayet net biliyorsun.

Hadi guzel kardesim isine. Forumda algi olusturmaya kalkisma.

W66 DA Pasa yoktur sado vardir bizde artik sadoyuz. Pasa ismini habire kullanmanizin sebebini de kurucunuzun gecmisteki aldigi agir darbe oldugunu DA herkes biliyor

Pasa klanlarini herkes bilir. Iyi oyunlar.

aslnkrl2

Yasaklı
Dünyadan isim olarak çekilmek düşüncesini güzel buldum bak ama tamamen egoist bir karar, sırf paşa sado klanının alt klanı söylemleri çıkmasın diye :) stratejik bir hamle ve güzelde bir düşünce yanlış anlamayın saygısızlık etmek manasinda yorumumu yapmıyorum nacizane fikrim sadece :) yukarıda dünyada oynamayan arkadaş ortalığı birbirine katmaya çalışıyor onunda kafası güzel kaostan beslenmeye çalışıyor hangi klana hizmet etmeye çalıştığını az çok anladı okuyanlar neyse sado dragon savaşı başladı o konu altında devam eder artık

T Y S T N A D

Yasaklı
Dünyadan isim olarak çekilmek düşüncesini güzel buldum bak ama tamamen egoist bir karar, sırf paşa sado klanının alt klanı söylemleri çıkmasın diye :) stratejik bir hamle ve güzelde bir düşünce yanlış anlamayın saygısızlık etmek manasinda yorumumu yapmıyorum nacizane fikrim sadece :) yukarıda dünyada oynamayan arkadaş ortalığı birbirine katmaya çalışıyor onunda kafası güzel kaostan beslenmeye çalışıyor hangi klana hizmet etmeye çalıştığını az çok anladı okuyanlar neyse sado dragon savaşı başladı o konu altında devam eder artık

aynen kanka hjdfgjdfgjhfjhj xDDdDDd

Eklentiler

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    3,3 KB · Görüntüleme: 2

RoDReGo

Baltacı

Paşa her zamanki paşa cigerim yine hüsran

Durum
Konu yanıtlara kapalı.