Diploması tahminleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser41078
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57527

Ziyaretçi
Sen istedin mi alarm seni almaz :) alarm istediğinde seni alır tt2 başarılar alarm ailesine :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Farketmez almazlarsa almazlar napalım " beni almadı pislikler " diye isyan edemem

DeletedUser53916

Ziyaretçi
geçtim ya sıkıntı yok. Oda pek olumlu dönmedide yinede bir sorucakmış

DeletedUser57479

Ziyaretçi
geçtim ya sıkıntı yok. Oda pek olumlu dönmedide yinede bir sorucakmış

öyle imkansız bi klan imajı vermek ıstemem bu konuda yanlıs anlasılmak ıstemıyorum normal serverlar olsa cidden hiç düşünmeden buyur derım senı veya herhangı bırını hıç tanımasam bıle bana bı zararın olamaz klan senın yada herhangı bırının yuzunden dagılmış bile olsa bizler bunu takmayız

sadece klasikte kendimize zevk alıcak bı ortam hazırlama ıcerısındeyız zevk almayı oyun olarak soylemıyorum guzel muhabbet olmasını ıstıyoruz klanlar oynıyan 20 kişinin aynı anda skype de toplanıp tek konusacagı konu klan operasyon diplomasi zart zurt olur ama w14 ten berıdır alarm klanında hiç bir skype yada gorusme ortamında diploması operasyon konusulmadı herkes bırbırıne satasıp gulup eglenırız bızım amacımız bu eğer gercekten bu ortama katılır ve sizlerle dürüstçe takılırım dıyorsan buyur gel

benım senı klana almamda ve klanıma yapıcagın bı yanlısta tek üzüntüm yanlıs tanımısım bu adamı demek olur başka bişey olmaz :)

DeletedUser55647

Ziyaretçi
uğur kendini aştın kanka bu kadar kelimeyi bir arada sen ????? ????? ????

DeletedUser57479

Ziyaretçi
uğur kendini aştın kanka bu kadar kelimeyi bir arada sen ????? ????? ????

@xLeavis

örnek verıcek olursak mesela bu klozet gıbı ınsanlardan nefret ederım adamla c2 de rakibiz kendı kurdugu klanı bana peş keş cekıyor :D

DeletedUser55647

Ziyaretçi
@xLeavis

örnek verıcek olursak mesela bu klozet gıbı ınsanlardan nefret ederım adamla c2 de rakibiz kendı kurdugu klanı bana peş keş cekıyor :D

sdkjgnsaflansşgkamsşdfl mükkemmel hamleler yaptım bir kere ve özel konuları açma ulu orta :D

DeletedUser37094

Ziyaretçi
öyle imkansız bi klan imajı vermek ıstemem bu konuda yanlıs anlasılmak ıstemıyorum normal serverlar olsa cidden hiç düşünmeden buyur derım senı veya herhangı bırını hıç tanımasam bıle bana bı zararın olamaz klan senın yada herhangı bırının yuzunden dagılmış bile olsa bizler bunu takmayız

sadece klasikte kendimize zevk alıcak bı ortam hazırlama ıcerısındeyız zevk almayı oyun olarak soylemıyorum guzel muhabbet olmasını ıstıyoruz klanlar oynıyan 20 kişinin aynı anda skype de toplanıp tek konusacagı konu klan operasyon diplomasi zart zurt olur ama w14 ten berıdır alarm klanında hiç bir skype yada gorusme ortamında diploması operasyon konusulmadı herkes bırbırıne satasıp gulup eglenırız bızım amacımız bu eğer gercekten bu ortama katılır ve sizlerle dürüstçe takılırım dıyorsan buyur gel

benım senı klana almamda ve klanıma yapıcagın bı yanlısta tek üzüntüm yanlıs tanımısım bu adamı demek olur başka bişey olmaz :)

enteresan uğur kanka noluyorrr

DeletedUser52052

Ziyaretçi
ugur o eski uğur değil şahinem :)

yaşlandık da :)

DeletedUser57896

Ziyaretçi
dünyanın başlangıcından sonra yapacağımız stratejide önümüze engel olacak tüm klanlara bilenmeye hazırız

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Bu konuda tahminleriniz neler arkadaşlar ama ben yinede size azcik fikir ve ip ucu vermek istiyorum UDW tek siz hepiniz thumbup thumbup

Heee kesin kesin :D

Bence burayı hemen terket :D

Udw iyidir ama öyle bi hatayı yapmaz bi pusula değiller :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
udw en son katıldığım classicte başlamışlardı pusula ile katıldıklarında. 2 güne udw dağılıyor haberleri gelmişti 2 hafta sonra baktım hala udw duruyordu. Garip bir klan ama arkadaşın dediği gibi pusulanın yaptığı diplomasileri yapmaz :)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Heee kesin kesin :D

Bence burayı hemen terket :D

Udw iyidir ama öyle bi hatayı yapmaz bi pusula değiller :D

bakalım pusulada saglam ve saygı duyulan bı klan ozellıkle barbaros abi ve nicesi.. :D ama su bı gercek var kı udw ıstese dagıtırrr :D

DeletedUser55049

Ziyaretçi
bakalım pusulada saglam ve saygı duyulan bı klan ozellıkle barbaros abi ve nicesi.. :D ama su bı gercek var kı udw ıstese dagıtırrr :D

Vay arkadaş ne udw imiş be bilmesem toplama diye adlandırdıkları klanın bunları 1 haftada pert ettiğini öyle veya böyle inanıcam :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Gel yapalım Çağatay :) ama biz barbarlara savaş acicaz :(