Diploması tahminleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser41078
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Bu konuda tahminleriniz neler arkadaşlar ama ben yinede size azcik fikir ve ip ucu vermek istiyorum UDW tek siz hepiniz thumbup thumbup

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Herkes buradaki sözünü tutar tek takılırsa kim kime hesabı olur ve tadından yenmez bir dünya olur hadi inşallah :)

DeletedUser57479

Ziyaretçi
ALARM klani ilk defa clasikte yer alicak diplomasi yaparız yada yapmayız bu konuda net bişey diyemeyiz durduk yere lafimizi yemiyelim ama %80 ihtimal diplomasi yapmicaz silinicek olursakta bunu dert edicek oyunculara sahip değiliz beceremdik diyip çekiliriz kenara sorun olmaz :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
ALARM klani ilk defa clasikte yer alicak diplomasi yaparız yada yapmayız bu konuda net bişey diyemeyiz durduk yere lafimizi yemiyelim ama %80 ihtimal diplomasi yapmicaz silinicek olursakta bunu dert edicek oyunculara sahip değiliz beceremdik diyip çekiliriz kenara sorun olmaz :)

reisden özlü sözler

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı

eğer dediğiniz gibiyseniz helal olsun yalnızben alarm klanındabaşlayacaktım beni almadınız üye alımı yokmuş kırıldım

DeletedUser

Ziyaretçi
Classic diplomasileri bildigin kumar arkadas :D kimse yapmasin herkes savasdin boke bi classic gelmez bi daha :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Aynen aga herkes tek takılsın. Girecek klanlar aralarında anlaşsın diplomasi işi olmasın worldde. İyi olan kazanır, yok siz şu şu klanla oldunuzda yendiniz vs döneklik gibi laflar olmasın. Hepimiz olgun insanlarız oyunumuzu oynayıp şuraya gelince birbirimizle tartışmadan tartışalım :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Aynen aga herkes tek takılsın. Girecek klanlar aralarında anlaşsın diplomasi işi olmasın worldde. İyi olan kazanır, yok siz şu şu klanla oldunuzda yendiniz vs döneklik gibi laflar olmasın. Hepimiz olgun insanlarız oyunumuzu oynayıp şuraya gelince birbirimizle tartışmadan tartışalım :D

haklısın valla, biz zaten diplomasi pek beceremiyoz :D biliyosun w25'ten :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
abdi sen hangi klanda başlıon. pis hain seni

DeletedUser53916

Ziyaretçi
ayyy udwlimisin. ben şansımı alarmla deniyorum alırlarsa sıkıntı var mı

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Yok la niye olsun :D Oynarsan iyi bakarlar sana :D. ALARM candır :)