Dejavu vs Ceset & Exit

Pikacuu37

Hafif Atlı
Bak sen daha dünya başından beri tek savaşa girip onuda bizden 3 kat köy fazla olup kaybeden klana bak sen ahahahahha
Siz gidip başka birleşecek klan var mı onu arayın malum savaşınca kaybedıyorsunuz.
Bu arada dua edin ki üniversite ile kapanıyor dünya yoksa her yer mavi olunca kapatırdık hadi köşenize gidip ağlayın ha bu arada üninin adını bızım üni ile aynı yapıp ham çekmeye falan çalişmanıza gerek yoktu bana oyundan yazsaydınız sadaka olarak atardım size ham :D

Yavaş kardeşim yavaş vur dedik öldürüyosun biraz merhamet allaaa allaaa:)

citricasid

Mızrakçı
Şuraya yazmaya utanmıyor mu SAS-DEJAVU harici klan oyuncuları gelip yazmaya girmeyin bu dünya forumuna yüzünüz nasıl olabiliyor dünyanın 1/4 ne sahip klanlar dünyayı kapatıyor ve utanmadan yazıyorsunuz sizin adınıza forum takip eden birisi olarak ben utandım...

eyesblack

Kılıç Ustası
Sas - Dejavu klanları dostluktan ileri AİLEDİR. vede dibine kadarda gelecekte gelmesi muhtemel zaferide haketmişlerdir...

Burada boş boş konuşup insanların emeklerini çiğnemeye çalışmayın....

Bu kadar boş yapacagınıza Dönün bir kerede olsa empati yapın acaba dünyanın ezici üstünlüğüne sahipken ( yarısı belli dönümlerde yarısındanda fazlası ) ne olduda bir avuç inanmış insanı yenemedik demiyorsunuz...
Düşünün de sonrada o stratejistsen arkadaşınızı alın sorgulayın ;)
DEJAVU - SAS değil

Neyse bu Worlde de olmadı be kanka ...

DiOny SoS

Hafif Atlı
Ceset dede exit şu ismini hatırlayamadığım erdagların klan falan.

Birader olmuşsun yedi kocalı Hürmüz halen daha kukla falan diyorsun Allah'tan kork :)

zapsu1701

Mızrakçı
Sas - Dejavu klanları dostluktan ileri AİLEDİR. vede dibine kadarda gelecekte gelmesi muhtemel zaferide haketmişlerdir...

Bu kadar boş yapacagınıza Dönün bir kerede olsa empati yapın acaba dünyanın ezici üstünlüğüne sahipken ( yarısı belli dönümlerde yarısındanda fazlası ) ne olduda bir avuç inanmış insanı yenemedik demiyorsunuz...
DEJAVU - SAS değil

Merhaba cemm :) Gözlüklerin kaç numara ? Klanca yıkamayı teklif ediyoruz :)) Görmez olmuşun :)

Madem seviye bozuldu o zaman bizde inelim aşağı doğru seviyenize ...

İblidi ele geçiren özel hareketta bu kadar özgüven olmamıştır.Ne yaptınız savaş mı kazandınız ?
Oyunun başından beri bırak renk sasi yesinsen dow a vur demeniz mi ?Dünyanın başında sası yeriz diye oraya gittiniz Şimdi aile mi oldunuz ?

*Who* infirat27

Mızrakçı

DEJAVU - SAS değil

Ooo gözlük mü yıkıyoruz bi haftadır yokluktaydım :D