Dejavu vs Ceset & Exit

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Ceset ve Renk, Good ile savaştığı için Exit vs Dejavu şeklinde ilerleyecek bir savaş görürüz. Zaten güncel haritayı bilmesem de renk ve ceset ile savaşabileceğiniz düzgün bir sınır yok diye biliyorum. Exit vs Dejavu olarak değerlendirecek olursam da bildiğim kadarıyla Exit klanı yay atarak girmişti, Dejavu ise koloni halinde öbek şeklinde girmişti. Yani eğer Exit kafa oyuncuları yayın alt ucuna yerleştirmediyse ve ya hemen yerleştirmeye başlamazsa Dejavu alttan kemik ekibiyle daha rahat gelecektir. Güzel bir savaş olacağını düşünüyorum ama Dejavu köşeye sıkıştığında yine diplomatik bir şeyler çevirecektir :) Exitin kazanması dileğiyle...

Mertkrdss

Baltacı
Güzel bir savaş vardı epeydir aramızda resmi olarak dün başladı peki şu başlıgı şöyle degiştirmeye ne dersin EXIT vs DEJAVU-YAMYAM-ASS-YİGİT-S.İ.S-ŞARBON başka varmıydı hatırlamıyorum da tabi hepsini bünyenize kattıgınız için savaş resmi olarak başladı :D

kılbıll

Baltacı
Güzel bir savaş vardı epeydir aramızda resmi olarak dün başladı peki şu başlıgı şöyle degiştirmeye ne dersin EXIT vs DEJAVU-YAMYAM-ASS-YİGİT-S.İ.S-ŞARBON başka varmıydı hatırlamıyorum da tabi hepsini bünyenize kattıgınız için savaş resmi olarak başladı :D
Sınır köylerinize Ceset destek atıyor Sis in yarısı zaten başta size katılmıştı yiğit klanları dünyaya yeni başladı sayılır hell klanı size katıldı eski aas diyelim e Renk klanıda aşağıdan saldırıyor Şarbonda bizim bünyemizde değil kendi savaşlarını veriyorlar bu açıdan bakınca harbi harbi başlığı yanlış açmışız siz bizden çok daha kalabalıkmışsınız :) öyle yada böyle bahane üretmeye gerek yok hangi klan daha fazla direnç gösterirse savaşı o kazanır milletin eğlendiği zevk aldığı bi savaş olur inşallah

kılbıll

Baltacı
Ceset ve Renk, Good ile savaştığı için Exit vs Dejavu şeklinde ilerleyecek bir savaş görürüz. Zaten güncel haritayı bilmesem de renk ve ceset ile savaşabileceğiniz düzgün bir sınır yok diye biliyorum. Exit vs Dejavu olarak değerlendirecek olursam da bildiğim kadarıyla Exit klanı yay atarak girmişti, Dejavu ise koloni halinde öbek şeklinde girmişti. Yani eğer Exit kafa oyuncuları yayın alt ucuna yerleştirmediyse ve ya hemen yerleştirmeye başlamazsa Dejavu alttan kemik ekibiyle daha rahat gelecektir. Güzel bir savaş olacağını düşünüyorum ama Dejavu köşeye sıkıştığında yine diplomatik bir şeyler çevirecektir :) Exitin kazanması dileğiyle...
Geçen gün bi uyandım 3 klanada sınırımız olmuş :) herkes herkesi vuracak durumda bu dünyada sen yoksun fazla bi diplomatik hamle olmaz :)

eyesblack

Kılıç Ustası
Öncelikle hepinize başarılar
sizlerden özellikle istediğim SEVGİ SAYGI içerisinde savaşmanız kimsenin ağzından klavyesinden saygısızlık duymak görmek istemiyorum...

geçmişe yönelik aramızda kardeşlik dostluk mevcuttur o yüzdende bu muhabbetimizin daimi olması dileğiyle

Savaşlar pc yi kapatınca biter lakin muhabbetimiz nefes aldığımız süre zarfında devam edecektir...

SEVİLİYIRSUNUZ

Mertkrdss

Baltacı
Sınır köylerinize Ceset destek atıyor Sis in yarısı zaten başta size katılmıştı yiğit klanları dünyaya yeni başladı sayılır hell klanı size katıldı eski aas diyelim e Renk klanıda aşağıdan saldırıyor Şarbonda bizim bünyemizde değil kendi savaşlarını veriyorlar bu açıdan bakınca harbi harbi başlığı yanlış açmışız siz bizden çok daha kalabalıkmışsınız :) öyle yada böyle bahane üretmeye gerek yok hangi klan daha fazla direnç gösterirse savaşı o kazanır milletin eğlendiği zevk aldığı bi savaş olur inşallah

Şimdi dostum gel senle saygı çerçevesinde konuşalım :)

İlk ithamın sınır köylerinize ceset destek atıyor diyorsun bu world de klan dışı destek almak yasak öyleyse aynı klana geçmiş olmamız lazım hadi bana bir sınır oyuncumuzun destek aldıgını göster hatta ve hatta sınır oyuncumuzu geçtim herhangi bir oyuncumuzun savaş süresi boyunca cesede girip çıktıgını veya defans aldıgını kanıtla burda hesap silicem kanıtlayamazsan sen silicekmisin heh yok kanıtlayamazsanda boşa atıp tutma öyleyse ayıp olur

Gelelim 2. konuya siz bizden daha kalabalıksınız derken cidden matematiginde veya gözlerinde bir sorun olabilirmi 22 klansınız 12 klanız (SİZİN SAFINIZDAN OLAN YİGİT VE ŞARBONU SAYMIYORUM,, Hani şarbon kendi savaşını veriyormuş ya ceset zaten good la çekirdek çigniyor :) ) S.İ.S size katıldı derken SİS ten bize 15-20 arası oyuncu gelmiştir ki isimleri mevcuttur size 4 klan geçti bunu ben kanıtlayabilirim istersen :)

Gelelim 3. konuya RENK savaşa dahil olmuyor diyorsunuz siz kalkıp renk kıtasındaki oyuncuları bünyenize alırsanız veya zaten birkaç mevcut cepheniz bulunurken oraya dogru genişleyip sınır olursanız tabikide adamlar vurucaktır size bunu EXIT savaşına dahil etmek bir bahanedir

Seninde söyledigin gibi öyle yada böyle kaçınılmaz savaş başlamıştır dün sınırımızda kan gövdeyim götürdü iki tarafta çok güzel kamiler patlattı bir kaç köy alıp verdi güzel bir başlangıçtı devamının gelmesi dilegiyle bu edep ve ahlakta her türlü tartışmaya ve konuşmaya açıgım daha önceki fotosshoplu konu içinde hakkınıza girip kalbinizi kırdıysam afola tekrardan size ve bize başarılar iyi oyunlar

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ceset renk ile beraber gooda vuruyor
Ceset ve exit birlikte dejavuya vuruyor fakat renk dahil olmuyor

Yani good bitince renkin şuan ki tavrı cesetle savaşacak gibi enteresan bir diplomasi şekli var dünyanın :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Ceset renk ile beraber gooda vuruyor
Ceset ve exit birlikte dejavuya vuruyor fakat renk dahil olmuyor

Yani good bitince renkin şuan ki tavrı cesetle savaşacak gibi enteresan bir diplomasi şekli var dünyanın :D
Good aradan çekilince hepsi birbirine düşecek zaten şimdiden neler neler duyuyoruz ama herkes safa yatıyor :D

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Savas acilali 15-16 gun oldu ancak ilk op zamaniniza dahil olabildiniz.. istatistiklerin tarafimizca onemi yok dert etmenize gerek yoktu. harita ilerlemesine bakiyoruz. tanidik cok fazla eskilerle saygi yitirilmez, seviye bozanlar forumda illaki olacaktir. iyi oyunlar