Dejavu-Eşkiya (küfürsüz!)

• Konuyu başlatan DeletedUser60179
  • Başlangıç tarihi

kılbıll

Baltacı
B
[QUOTE="bordolumavim, post: 591493, member: 306yarın bide gelip askerlik yaptım diye konuşacaksın dimi. millet cephede kelle koltukta askerlik yapar bu beyefendide elinde telefon sabah akşam oyun oynar.

Hakkari Dağ ve Komando Tugayında Meti timinde dedektörcüyüm. Sabah akşam faaliyet olsun diye yol aramasına çıkıyoruz. Bu oyunu buradada oynamamın sebebi kafa dağıtmaktır. Bu Vatanın toprakları payidar olsun diye askere geldik ve belkide askerde astsubay.olarak kalmam icab edecek fakat sizin gibiler insanı Vatandan
soğutuyor ben bunlar içinmi kendimi riske atıyorum diye. Yinede sevdiklerimiz için şehit düimekse eğer bize düşen kansa kan cansa can veririz sıkıntı yok. Herkesi kendiniz gibi askerlik yapıyor sanmayın. İnsanın canını sıkmayın. Nasıl askerlik yapmak istediğimi görmek isterseniz 5533467479 wp den yazın görüntü atarım size canlar. Bu platformdaki son mesajımdır. Karşılık vermeyin sorunu olan arasın mesaj atsın. İnsanlara kendimizi küçük düşürmeyelim.. Kalın sağlıcakla.[/QUOTE]
biz İstanbulun göbeğinde bile telefondan mis arasını 4-5 denemede anca yapabiliyoruz sen hakkarinin dağlarında interneti buldun bide mis arası yapıyorsun valla brova sana

DeletedUser

Ziyaretçi
sende geyik yapma burda pisişik hainlere oyundada olsa kanka çekip burda yok öyle dağdayız şöyle dağdayız bırak bu geyikleri aslanım oyununu oyna becerebiliyorsan beceremiyorsan sil yaylan görmeyecem seni buralarda birdaha yok platformda gömerim falan filan kimsin de sen ? hala nasıl buraya yazacak yüzünüz var sizin ? bak kankilerin sus pus oturuyor hadi sende yaylan gelme buralara kalbini kırarım

DeletedUser60089

Ziyaretçi
sende geyik yapma burda pisişik hainlere oyundada olsa kanka çekip burda yok öyle dağdayız şöyle dağdayız bırak bu geyikleri aslanım oyununu oyna becerebiliyorsan beceremiyorsan sil yaylan görmeyecem seni buralarda birdaha yok platformda gömerim falan filan kimsin de sen ? hala nasıl buraya yazacak yüzünüz var sizin ? bak kankilerin sus pus oturuyor hadi sende yaylan gelme buralara kalbini kırarım

Benim kim.olduğumu neci olduğumu herkes çok iyi bilir. diğer başlıkta tebrik mesajımı yayınladım ve pkk sempatizanları ile işim olmaz. Kime kanka demişim gardaş demişimde sen burda kafana göre yazıp çiziyosun? Alıntı yap görelim bakalım. Bu platforma kimin girip kimin çıkacağına senmi karar veriyosun. Yanlış birşey yazmadım burda kendini Adamdan sayan bir çok kişiyi gömdüm. Daha fazla küçük düşürmeyelim kendimizi istiyorum üstlerde postumda numaramı bıraktım. Rank yapmayı bırakalım benimle kişisel sorunları olanlar özel mesaj yolu ile veya direk cep numaramdan arasınlar çözelimhalledelim aramızdaki husumeti .

DeletedUser62223

Ziyaretçi
hadi son bi metin hazırlayında hesap sildiğinizi duyurun burda

DeletedUser60179

Ziyaretçi
ffx.JPG
Sıkılmadınız klan kurmaktan yeter artık ya asena bile sizin kadar kıvıramaz.

kılbıll

Baltacı
Ghots1907 ve wurucuda saldırıya kapalı ceza almış op öncesi bayramda saldırı kapalıya bayrama kadar böyle geçirelim diyorlar eşkiya klanına bu tür davranışlar gerçekten yakışmıyor bu oyuncuları çok aradınızmı ya eşkiya klanının ismini karalıyorlar

DeletedUser61652

Ziyaretçi
Ghots1907 ve wurucuda saldırıya kapalı ceza almış op öncesi bayramda saldırı kapalıya bayrama kadar böyle geçirelim diyorlar eşkiya klanına bu tür davranışlar gerçekten yakışmıyor bu oyuncuları çok aradınızmı ya eşkiya klanının ismini karalıyorlar

İtham ediyorsun, gereksizce konu oluşturmaya gerek yok . Diyalog yaratmaya da gerek yok .

Yediğim cezayı destek Ekibi halen daha açıklayabilmiş değil .

Benim oyun tarzımı ve oyun ahlakımı dejavudaki bir çok arkadaşın bilir .

Yok eşkiya çok mu arıyor yok bu davranışlar hiç yakışmıyor vs vs .. Ben bugüne kadar ne birine mesaj atıp alay ettim , ne multi hesap kullandım , ne dejavudaki oyunculara salaktan destek var mı diye zarf attım , ne klandan çıkıp istatistik oynamasın diye uğraştım , ne de elime geçen dejavu hesaplarına ulaşıp katakulli yaptım ..

Bu bir oyun .. Başlarken kazanmak ve kaybetmek diye iki seçenek olduğunu bilerek başladık . Öyle veya böyle . Ama kazanmak için hiçbir zaman saygımı ahlakımı yere düşürmedim . Herhangi bir yer de nick imin bu tarz da kullanmasını da istemem .

DeletedUser38532

Ziyaretçi
İtham ediyorsun, gereksizce konu oluşturmaya gerek yok . Diyalog yaratmaya da gerek yok .

Yediğim cezayı destek Ekibi halen daha açıklayabilmiş değil .

Benim oyun tarzımı ve oyun ahlakımı dejavudaki bir çok arkadaşın bilir .

Yok eşkiya çok mu arıyor yok bu davranışlar hiç yakışmıyor vs vs .. Ben bugüne kadar ne birine mesaj atıp alay ettim , ne multi hesap kullandım , ne dejavudaki oyunculara salaktan destek var mı diye zarf attım , ne klandan çıkıp istatistik oynamasın diye uğraştım , ne de elime geçen dejavu hesaplarına ulaşıp katakulli yaptım ..

Bu bir oyun .. Başlarken kazanmak ve kaybetmek diye iki seçenek olduğunu bilerek başladık . Öyle veya böyle . Ama kazanmak için hiçbir zaman saygımı ahlakımı yere düşürmedim . Herhangi bir yer de nick imin bu tarz da kullanmasını da istemem .

Açıklama yapmadılar demek :D
trafoya kedi girmiştir kesin:)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
kimseyle alay etmedim diyosunda daha bugün aldığın köyün ismini 2-3 kere değiştirdin ve dalga geçtin. zaten zar zor bi köy alıyosunuz onuda on dk sonra geri veriyorsunuz. onunlada nasıl alay malzemesi yapacağınızı şaşırıyosunuz. daha bugün bi köy aldın tekreisden mi ne, görebildiğim iki-üç kere ismini değiştirdin. nefesim ensenizde-bu daha fragman bilmem ne:D fragmanımı kalmış galasımı kalmış:)

özellikle wurucu ile sen yapıyosun bu köy isimleri ile dalga geçme işini.. belki de aynı elden yönetiliyodur kim bilir. belkide aynı anda ceza almasının sebebi budur. sizden 70 tane köy aldım köy isimlerini değiştirip alay edecek olsam ederdim. klanım 2000 küsür fark atmış alay malzemesi kullanacak olsam bunları kullanırdım. genel forma gelince herkes bir dürüstlük abidesi herkes bir beyefendi. eğer şuan tersi bir durum olsa ve eşkıya klanı önde olsaydı bu forma giremezdik hiçbirimiz. alay küçümseme ne ararsan diz boyu olmuştu. şuan hiç tanımadığımız adamlar bile gelip burada bize laf sokma telaşına girişmişlerdi. 200 köy fark attığınızda gördük karakterinizi nasıl dalga geçtiğinizi. o yüzden iyiki DEJAVUyuz diyorum. boş yere burada dürüst edebiyatı yapmasın kimse oyun herkesin karakterini ortaya döküyo.

sen de boş yere kendini aklamaya çalışma ateş olmayan yerden duman çıkmaz demiş atalar. yemişsin bi nane ki vermişler cezayı.

DeletedUser62198

Ziyaretçi
Zannedersin sütten çıkmış ak kaşık ne güzel rol oynuyonuz.Komutanınız güzel görev vermiş size :) Bitmek bilmeyen multi hesaplarından bahsetmıonyz

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Bu oyunu uzun süreli oynayan veya ekip ruhu ile hareket eden oyunun içinde olan herkes mutlaka multi vb olayları uygulamıştır. Tor veya multi kullanmayan kişi sayı 1 elin parmaklarını geçmez burada. Kimse dürüstlükten bahsetmesin ! Ben bir çok klanın içerisinde bulunan birisi olarak malesef oyun içerisinde delikanlıca savaşan pek oyuncu göremedim. Zaman zaman evli çocuklu insanlar 15 yaşındaki bi çocukla laf küfür dalaşına bile girebiliyor. Oyun içerisinde Şizofrene bağlamış kendini LİDER hisseden emir veren Fors peşinde koşan bir çok kişi var klanlarda. Kendilerini efsane olarak adlandıranından tut reel hayatta 5 para etmicek adamın oyun içerisindeki Gafları zaten felaket ötesi bir durum. Oyun içerisindeki Şizofrenliğin en önemli kanıtıda bencee bu olmalı.

Çok şey gördüm bu oyunda ve her zaman duruşumuda net belli ettim. Açık sözlü oldum haksızlığa göz yummadım. 40 yaşındaki insanların kendilerini heder ettiğini gördükçe çok üzüldüm. Çünkü burayı fazlasıyla önemsiyorlar ve ellerine geçen hiçbirşey yok. Ve en kötü tarafıda küfür hakaret olayı. Bence bu kadar gerilmenize değmez sonunda kazanan bizler olmayacağız.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
zamanında yöneticilik aptığı klandaki arkadaşlarının şifrelerini alarak tor vesaire şeylerle bakan ve sonra 32 . dünyada lidercilik oynamak isteyen fakat bir türlü bunu beceremeyen istediğini alamayınca arkadaşlarının hesaplarına vsaire programlarla girip küfür eden bay çok karakter...li eleman gelmiş :)

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Erol abi yoruma bile gerek 1-2 yazar sallanmayınca gider zaten :)