Dejavu-Eşkiya (küfürsüz!)

• Konuyu başlatan DeletedUser60179
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60179

Ziyaretçi
hakaret edenin kalbini kırarım o yüzden sülo gelmesin.
Dejavu Gözünden:
oE817o.jpg

bakın abartmıyorum kısa kısa azalta azalta söylüyorum eğer klandan atmasalardı aldıklarımızı +400 köy olurdu kıstım diyorum 1000 e kadar yolu var ..

DeletedUser59546

Ziyaretçi
hakaret edenin kalbini kırarım o yüzden sülo gelmesin.
Dejavu Gözünden:
oE817o.jpg

bakın abartmıyorum kısa kısa azalta azalta söylüyorum eğer klandan atmasalardı aldıklarımızı +400 köy olurdu kıstım diyorum 1000 e kadar yolu var ..

Bakın abartmıyorum dejavu hesapları calıp kendi lehine kılanmasaydı hesaplardan küfür edip ban atırmasaydı +400 öndeydik :D

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Dinime küfreden Müslüman olsa demişler Zeynel :) Ağzı olan konuşuyo. Biz dürüst oyunumuzu oynarız kaybedersek yine kaybederiz Sıkıntı yok.

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Varsa Eşkiyanın yakaladığınız bir açığı koyarsınız buraya herkes görmüş olur kim.dürüst kim.değil. Bizim Dejavunun karakteri olmadığının ispatı elimizde var. Hesapları nasıl alıp premiumları kendinize aktardığınızın köyleri.kendiniz boşaltıp topladığınızın . Varsa elinizde böyle bir durum Hodri meydan :)

kılbıll

Baltacı
Ne kadar da dürüst rakiplerimiz var be artık istatistik için klandan oyuncu atmayıp direk başka klan kuruyorlar oyun başında öyle birşey olunca bize diyen yöneticilerin hepsi kayıp ortada yok :)

DeletedUser60179

Ziyaretçi
:D başa yazdım gelme hoşt diyorum geliyor kışt diyorum geliyor deh diyorum gitmiyor çüş diyorum duymuyor ne demek lazım ki buna :D

DeletedUser60179

Ziyaretçi
jetsilo.01 isimli şahıs klandan çıktı :D
AlwaysLie Ağu 27, 10:10
reis herkesten beklerdim köy için çıkmayı da senden beklemezdim

jetsilo.01 Ağu 27, 10:11
alakası yok sana 1 köy bile vermem ama yönetim kadrosu oyundan soğutuyor geçmişler bi marvel klanı kurup form bağı bile ypk klanla ilgilenmiyorlar bende eski kendi klanıma geçtim ekibimden kalanlarıda davet ettim

AlwaysLie Ağu 27, 10:12
iyi bakalım namına yakışmaz yani ss aldım tam genel foruma koyuyorum inş. bidaha eşkiyaya geçmezsin

rapor saati 11.29.05 aynı gün :) köy vermeyen arkadaşa selam olsun.
aynı şekilde bunu yapmayan oyuncu yok ya klandan atıyorlar ya klan kuruyorlar vurduğumuzu...
aXMV52.jpg

DeletedUser62213

Ziyaretçi
Sis klanına dirigentin ne maksatla gönderildiğinin, eleştirdiğiniz etik olmayan durumların, dirigentin dejavunun içindeki bir hesapla oyun hayatını sürdüreceğinin eski şarbondaki arkadaşlara çıkın vurun dejavuyu mesajlarının kanıtları mevcut, olayın yüzeyi bu :) belki de karakter sahibi olmayan bir rakibe hakkını böyle veriyorlardır :)

kılbıll

Baltacı
Sis klanına dirigentin ne maksatla gönderildiğinin, eleştirdiğiniz etik olmayan durumların, dirigentin dejavunun içindeki bir hesapla oyun hayatını sürdüreceğinin eski şarbondaki arkadaşlara çıkın vurun dejavuyu mesajlarının kanıtları mevcut, olayın yüzeyi bu :) belki de karakter sahibi olmayan bir rakibe hakkını böyle veriyorlardır :)
Bende diyorum ki bu eşkiya oyuncuları neden her fırsatta bize katılan şarbondan gelen arkadaşlara sallıyorlar demek ki bu yüzdenmiş çok kolpa çıktınız be

DeletedUser60089

Ziyaretçi
alwayslie post: 590273 dedi ki:
:D başa yazdım gelme hoşt diyorum geliyor kışt diyorum geliyor deh diyorum gitmiyor çüş diyorum duymuyor ne demek lazım ki buna :D
Anaokulu terk ? Ne yazdığını sende bilniyosunda yazıyom diye yazıyosun işte :) Neyse çaktırma hadi bebeleri avutuyum biraz

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Psişik kaybolur musun hatta yolunu tamamen kaybet banlat dedin banlattim dahada banlatayimmi yıkık daha banlatmam atıyorsunuz klandan insanların hesaplarını abdi git ötede oyna abi ne saygı duyacaksın senin abinin bu klansavaslari net ten beri bi çevresi var senin yönetimde öttuklerin dahi bana geliyor o yüzden git ötede oyna

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Psişik kaybolur musun hatta yolunu tamamen kaybet banlat dedin banlattim dahada banlatayimmi yıkık daha banlatmam atıyorsunuz klandan insanların hesaplarını abdi git ötede oyna abi ne saygı duyacaksın senin abinin bu klansavaslari net ten beri bi çevresi var senin yönetimde öttuklerin dahi bana geliyor o yüzden git ötede oyna

Sen kimseyi banlatmadın. Sen senin
eline geçen hesaplar arasında gezdin vs .
Alicengiz oyunlarıyla burda rank
yapıyosun. Klansavaşları.net te eminim
benden taktik almışındır abi abi diye
yalvararak :) Zaten yöneticisi
olduğum.bir klanda herhangi bir
yöneticiye hesap vermem. Askerde olmasam seni burada söz sahibi bile yaptırmazdım . Mobilden anca bu kadar oluyor. İnşallah başka worldleede görüşürüz :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
abdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii anladın sen onu demekki mahmut abinle sidik yarıştırmayacan Mahmut abin dediğini yapıyormuş değilmi :) Biz İCRAAT Yaparız ABDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ Sizin Gibi Op Yiyen Adamı Yada Banlattığım Adamı ve Adamları Klandan Atmanız'da Sizin İCRAT'ınız :)
Abine Saygı duyacan Kölem Gibi İtaat Edecen Saygıda Kusur Etmeyecen Sonra Gelecen Adam Gibi Abinden Ders Alacn(ücret Almam Senden) Şimdi Yol Al Ense Traşına Baksınlar :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Sen kimseyi banlatmadın. Sen senin
eline geçen hesaplar arasında gezdin vs .
Alicengiz oyunlarıyla burda rank
yapıyosun. Klansavaşları.net te eminim
benden taktik almışındır abi abi diye
yalvararak :) Zaten yöneticisi
olduğum.bir klanda herhangi bir
yöneticiye hesap vermem. Askerde olmasam seni burada söz sahibi bile yaptırmazdım . Mobilden anca bu kadar oluyor. İnşallah başka worldleede görüşürüz :)
Bahaneler Bahaneler O Zaman Ne İşin Vr Pkk Sempatizanı Birinin Sınır Hesbında Demezlermi Adama Madem Pasif Kalacaktın Neden Sınır Hesabı Aldın Madem Aldın Niye ağlıyon Burada Burası Ağlama Duvarımı Abdi Başka W Felan Ne içiriyonuz la bunlara Hani Burada Bana Atar Yapan Bu Değilmiydi Bireysel Bi Girdi 2 3 Kişi Darma Duman Oldu La Senin Klanın Bırak Desteği Belli Başlı Adamlar Hariç Fake Atan Yok Forumd Oranızı Buranızı Yırtıyorsunuz Bu Kadarmı Fake Atıyor Koskoca Klan Die Burada Gelip Artistlik Yapıyorlar ya Goygoycular :)
Velevki Hesapları Bende Ben Banlattım (Oyun Nickim Belli Şikayet Et) Ettiniz Bi Cacık Çıkmadı Çamur at İzi Kalsın Hesabı Hala Diyorum İsteyim Sizin Sağlam Baya Bi Hesabınız Himayeme Girer Ama Elleşmeyecem Şeref Sözü O Hesapları Banlatmayacamda
Buda Benim Sana Asker Hediyem Olsun Şimdi Kaybol

DeletedUser60089

Ziyaretçi
abdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii anladın sen onu demekki.ahmut abinle sidik yarıştırmayacan Mahmut abin dediğini yapıyormuş değilmi :) Biz İCRAAT Yaparız ABDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ Sizin Gibi Op Yiyen Adamı Yada Banlattığım Adamı ve Adamları Klandan Atmanız'da Sizin İCRAT'ınız :)
Abine Saygı duyacan Kölem Gibi İtaat Edecen Saygıda Kusur Etmeyecen Sonra Gelecen Adam Gibi Abinden Ders Alacn(ücret Almam Senden) Şimdi Yol Al Ense Traşına Baksınlar :)

O kadar boş konuşuyonki acıyom
bazen sana . Gerçi 2 kelimeyi bir
araya getirebiliyosun oda yeter seni
muhattab almam için ama çok boş
konuşuyon be farkındasınn demi?

Op yiyen adamı klandan atsaydık o kadar istatistiğe takılsaydık şuan bulunduğum hesap istatistiklerde 250 köy vermiş görünüyor olmazdı kenddi yaptığınız pislikleri başkaları üzerine atarak yan yattı çamura battı yapmayın başka worldlerde klanınızın ismi yürüsün. Şu oyunda bilmediğim tek birşey varsa oda karakterdir . Bakıyorum sende yok . Bana oyun dersi lazım ama sana kişilik Kişilik sahibi bir insan olduğun zaman tekrar gel.konuşalım Mahmut.