Dejavu - Şarbon Savaşı

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
R.İ.P. Ekrem abi :(
DJ318o.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Mübarek Klandan üşeniyorum bakmaya ne durumda savaş :) :) :)

DeletedUser55012

Ziyaretçi
anadolunun kapıları açıldıktan sonra hiç ses etmediniz çekirdek çitlicem kaldı öyle inanır mısınız :(

DeletedUser60632

Ziyaretçi
çok komik adamsın ya sen :D kendi kendinizi mi trollüyorsun ben şarbonu bu kadar trolleyemezdim ya :D şimdiye kadar 20 ye yakın oyuncun silindi en az gelmişin buraya sizi bunun gibi yapacaz diyosun :D ya hiç mi utanmıyosun hala şu foruma girmeye gerçekten anlamıyorum

ben genel forumda öyle bir şey demediğim halde,

kendi klan forumunda konu açıp atıp tutarak HANNIBAL genel forumda hepinize saldıracağını söyledi diyebilen, bu kadar rahat yalan söyleyen adamdan ne beklersin ki :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ayrıca Ekrem abi* nickli oyuncuya;

çıkmasına gerek olmadığını, köyler gitse de umrumuzda olmadığını söyledik.

kimse bilip bilmeden uydurmasın, gerek yok yani :D çok gülünce çok acıkıyorum güldürmeyin beni :(

DeletedUser48830

Ziyaretçi
sen önce demircide araştırma yapmasını öğren suntzu :)

bizim oyunculara gelince ben kimseyi atıldı yada falan kişi klandan çıktı diye görmedim haklılık payınız olsada inansam size

nesinden utanayım high class upgrade scroll seni oyun bu kazanmakta var kaybetmekte

Ben bu tarz oyunlarda sakinimdir almak vermek silmek kaybetmek kazanmak var oyunculuk tebrik edilmesi gereken yerde tebrik hain denilmesi gereken yerde hain düşmandan oyuncu almıyoruz denilmesi gereken yerde kusura bakma kardeş demekle olur

ayyildiza da anlattım barbarosda biliyor eski mevzuları açmayalım çoğuna 32. dünya tarihim yetmiyor sonradan geldim sonrakilerdede konuya muaf değildim varsa öyle şeyler yine lafımında arkasındayım

Ekrem abi nickli oyuncu benimle konuşmasında bazı konularda samimiyet göremedim lafının arkasında değil
ee bizi satan barbarosada inanacak halimiz yokken atılan oyuncu içinde yapılacak birşey yok

DeletedUser48830

Ziyaretçi
ayrıca mertumutun oynadığı hesabın bir anda eski sahibi gelip elinden alması da ayrı birşey tabi ben burdada bir dansözlük seziyorum

birileri mertumut için çıkmışken hemd :D

neyse ya barbaros kimliğini düşürmüş biryerde buralara gelmemek lazım artık!!!

DeletedUser60632

Ziyaretçi
kaybolabilirsin, kişiliğimi konuşmak da senin gibi insanlara kalmadı.

sen oynamayı öğrendiklerine laf atma yeter dostum hadi yol al da biz de rahat edelim :) beni zerre ilgilendirmiyor kendi beyninde düşündüklerin o yüzden çoğu zaman kendine saklarsan sevinirim :D çünkü hava cıva başka bir şey değil.

ben oyun oynamaya gelmişim, sen gün yapmaya gelmişsin gibi bir hava var :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ümlendeki tek mantıklı laf bu
"sen önce demircide araştırma yapmasını öğren suntzu"

ama bunu da köy dosyasını inceleyemeyişine , köyü kimden aldığımı görme yetisine sahip olmadığına veriyorum :) iyi günler diliyorum, boş muhabbetlerine daha fazla katılamayacağım tt2

DeletedUser61424

Ziyaretçi
savaş istatistiklerinde klanınızdan ilk 25te 3 kişi var.ha bireysel olarak iyiyim dıyosan gene istatistiklere bakıyoruz;
39 Wolce ŞARB0N 10 32 861.474 10.579.627 ve senınde klanında bi baltaya sap olamıcağını görüyoruz. Ağlamayı kesin,ya düzgün oyununuzu oynayın yada siiln gidin burda laf salatası yapınca dahada küçülüyonuz.iyi oyunlar