Dejavu - Şarbon Savaşı

DeletedUser48830

Ziyaretçi
2. uyarımızıda aldık yakında şutlayacaklar

şutlanırsam helvamı isterim

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
Arkadaşlar bu arada girin bakın ares42'nin profilinin değiştiğini göreceksiniz.Perma banlanan oyuncu bunu nasıl yapabilir ?Ben zamanında demiştim ayak yapıyor diye.Klanındaki yöneticler de bu olayı yalanlamamıştı ama durumdan habersiz ares42'ye güvenen bazı şarbon üyeleri hala ona inanıyordu.Bu adam köylerini kaybetmeye başladığında süresiz kapandı hesap ayakları yapmıştı.Hesap açık olsaydı bir şey yapamazdınız ayaklarına girdi ama yemezlerrrr :D Biz onun kanıtlarınıda alıp söylemiştik bize inanmayanlara.Olan ares42 ye güvenip savaşa girenlere oldu.Kendisi kaçıp gitti siz kaldınız :D Bu yazdıklarım bu savaş ile alakalı.Bunuda kaldırmayın moderatör arkadaşlar :)

Savaş istatistikleri her akşam paylaşılmaya devam edecek :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Lütfen forum kurallarını dikkate alalım.

İyi forumlar.

Arkadaşlar bu arada girin bakın ares42'nin profilinin değiştiğini göreceksiniz.Perma banlanan oyuncu bunu nasıl yapabilir ?Ben zamanında demiştim ayak yapıyor diye.Klanındaki yöneticler de bu olayı yalanlamamıştı ama durumdan habersiz ares42'ye güvenen bazı şarbon üyeleri hala ona inanıyordu.Bu adam köylerini kaybetmeye başladığında süresiz kapandı hesap ayakları yapmıştı.Hesap açık olsaydı bir şey yapamazdınız ayaklarına girdi ama yemezlerrrr :D Biz onun kanıtlarınıda alıp söylemiştik bize inanmayanlara.Olan ares42 ye güvenip savaşa girenlere oldu.Kendisi kaçıp gitti siz kaldınız :D Bu yazdıklarım bu savaş ile alakalı.Bunuda kaldırmayın moderatör arkadaşlar :)

Savaş istatistikleri her akşam paylaşılmaya devam edecek :)

İsmail Abiyi uzun süredir tanıyorum çokta severim kendisini bir yere kaçtığı yok dünya sonuna kadar burda

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
Botçular direniyor ama dejavu durmuyor :))
DJ9RYO.png

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
*** kullanmadan ban yiyenler alman dünyalarında oynayacağız orda adalet var diyor.Almanyada *** kullanmaya izin var mı şarbonlu arkadaşlar ?
Gz5gJV.png

DeletedUser58076

Ziyaretçi
ben sıze ılk posta dedıydım bunların klanın ortasında bı hesaba 10 kısı 3 ay op yaptılar devıremedıler diye dinlemedınız :)

o cok konusan reddevıl monte carlolar buraya ugramaz artık almancılardan da cacık olmaz.

Topladığınız barbarlar sımdıden hayırlı olsun :)

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
"Siz yiğitlik yapıp her klanınızı savaşa eklemiyorsunuz istatisliklerimiz bozulmasın diye eninde sonunda bozulacak biz ekleyelim siz zahmet etmeyin.Bunu bile dürüst yapamıyorsunuz." demişti arkadaşlar.Sonra öğrendik ki onlar çok dürüşt oynuyormuş bu oyunu (!)
OM9q2Q.png

DeletedUser55545

Ziyaretçi
İsmail Abiyi uzun süredir tanıyorum çokta severim kendisini bir yere kaçtığı yok dünya sonuna kadar burda

Hani bir laf vardır ya ''Hangi bayrağa Selam verdiği belli değil'' diye bu server da karşılığı sensin sanırım...