DEHŞET VS PAŞA

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Ne zamandır özet koymuyoruz yahu. Son durum şu şekildedir.

N1ln8X.jpg

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Wow o kadar olmuş mu ya :/

Aslında bu fark iki katı kadar olmalıydı şimdi fakat bizim içimizdeki hainler yüzünden maalesef, biraz yavaş ilerledik. Malum paşa'ya içimizden verdikleri bedava köyleri geri almaya çalışalım derken epey vakit kaybettik. Bundan sonra esas olacakları izlemeni tavsiye ederim, esas eğlence başlıyor zira:)

N1l7RP.jpg

Ha bir de az evvel yukarıda fotosu olan arkadaşın profiline denk geldim, cidden çok güldük ya:) . Reel hayatta sizi hiç kimse mi sallamıyor nedir anlamış değilim:) Bu modellerden sadece paşa'da olduğunu iddia etmiyorum tabii ki, benim klanım da olmak üzere her klanda var ve ricam, bırakın bu profilden mesaj verme işini gülünç duruma düşüyorsunuz ve yakışmıyor sizin gibi gençlere. Savaşarak kazanamadığınız savaşı bu şekilde kazanamazsınız bize karşı:) Hele ki bilmediğiniz konularda yorum yapma işini tamamen bırakın. Mesela ''pre dağıtma'' ya da ''gel oyunu öğreteyim falan'' sonra açarlar TW stats'dan adamın karnesine bakarlar ve üzülürsünüz.

Buyrun arkadaşın karnesi burada, yorumlar sizden:) Aldığı köylerin %90'ı kimden almış:)

http://tr.twstats.com/tr39/index.php?page=player&mode=conquers&id=5184817&type=gain&pn=1

Not: crew klanı bize ihanet eden tayfadır, bu zamana kadar bizim sayemizde ayakta kaldıkları halde 3-5 askeri bizim desteğimizle kestikten sonra kendilerini bir halt sanıp, ayaklandılar ve köylerini düşmana paylaştırmışlardır.

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Her zaman sağduyulu olmaya çalıştım oyun kırıcı laflar kullanmaktan kaçındım ama buraya kadar hele ki şu karantina isimli beyin fakiri çocuğun profil yazısı, sen naili ne kadar tanıyosun sen kimsin git kendine beyin geliştirici karakter geliştirici kitaplar al seanslar gör nasıl bi dünya da yaşıyosun neyin kafası bu yenilince bu kadar çirkin olmaya gerek var mı dünyanın sonu değil yenilmenin keyfini almayı bil biraz büyüyün insanlara yalan yanlış iftira atmak nedir karakterin yokmu senin hiç çocuk nerde zekası geri bizi buluyor.. Sen bu beyinle git kumdan kale yap şato fln yap oyna senin haddine değil bu oyun zaten az bi zaman sonra tek tek hepinizi toplıcaz.

DeletedUser61420

Ziyaretçi
güzel bir savaş oluyor gibi burada 2 tarafada başarılar :)