DEHŞET VS PAŞA

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Okul zamanı okuma yazma kursları açıyoruz. Okuduklarını algılamada sorun yaşıyorsan buna yapılacak şey daha fazla kitap okuman olur. Ha yok okuma yazma bilmiyorsan kurslarımıza katılıp sertifika alabilirsin. Hatta sen çok boş birine benziyorsun. İstersen o sertifikada 2. aşamaya da geçirebiliriz seni. Vaktin var gibi duruyor.

Yazdıklarım gayet net. Bu serverda oynamayan bir insanın kafamı soktum baktım siz şusunuzun busunuz demesi doğru değil. Anladın mı? Anlamadıysan daha net ifade edebilirim.

Kılçık

Baltacı
Onu kime dedin anlamadım ama bana da dediysen sorun yok, çok gerginsin. Neden bu kadar ciddisin sakin ol :rolleyes:

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Tanımadığım bir insana neden böyle bir şey yazayım yav. Sizinle bir alakası yok yazdıklarımın.

myw**

Dük
Okul zamanı okuma yazma kursları açıyoruz. Okuduklarını algılamada sorun yaşıyorsan buna yapılacak şey daha fazla kitap okuman olur. Ha yok okuma yazma bilmiyorsan kurslarımıza katılıp sertifika alabilirsin. Hatta sen çok boş birine benziyorsun. İstersen o sertifikada 2. aşamaya da geçirebiliriz seni. Vaktin var gibi duruyor.

Yazdıklarım gayet net. Bu serverda oynamayan bir insanın kafamı soktum baktım siz şusunuzun busunuz demesi doğru değil. Anladın mı? Anlamadıysan daha net ifade edebilirim.

senin yazdıklarını anlamaya çalısmıyorum bile benim genel oalrak yazdıgım bişiyi sen direk üstüne alıp orda yenildim burda yenildim bilmiyorsn etmiyorsn diyorsan sana bişi diyen mi var ne halin varsa gör nimetten sanıp kendni ifade etmeye çalısma olmıcak bişilerden onur kırıcı aşağılayıcı tarzında bişiler saçmalamıssın .demem o ki cvp veriyorsnda karşıdakini anlamadan cevaplar veriyorsn buda saçma sapan şeyler yazdırıyor sana ben seni anlamıyorum arkadaşım anlayacak kafada değilim he birilerine bişi diyeceksende direk yazısını alıntı yap ona söyle bıdı bıdı yapma

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Niye sinirleniyorsun yaa güzel güzel konuşuyoruz bak. Yukarıda yazdığın yazıyı okudun mu sen? Bana asıl saçmalayan sensin dedikten sonra nasıl olurda üstüme alınmama mı düşünürsün? Sen var ya ne yazdığının farkında bile değilsin. Hem bıdı bıdı yapma falan hiç hoş şeyler değil senin gibi güzelleme sahibi bebeler için... ;)

DeletedUser63923

Ziyaretçi
walla yanlış anlamada şu yazılarını yazmanı gerektircek bişi yazmamış ne alaka bu yazıları yazdın ki cevabın biraz saçma olmuş sadece savunma mekanizmasını çalıstırmışsın fikirlerini yazmasın mı insanlar kötü bir şey mi demiş küfür mü etmiş siz oyuncu değilsiniz mi demiş ; kalabalık giriyorsunuz demiş bunuda diyebilir . İnsanlar yorum yapmasın mı burada sadece güzel şeyler mi duymayı planlıyorsun , tabikide insanlar olumsuz yönlerinizide söyleyecek sen buraya gelip öle böyle yaptık , şöyle kestik diyorsan ki bu senin hakkın biriside gelir aslında neyin ne olduğunu sana hatırlatır.. olayın eksi tarafını söyler bu kadar yadırgamayın yani yadırgıycaksanızda forumda takılmayın burası ortak yer eleştirilere açık olmalısınız millet uydurmuyor ya olanı söylüyor bende tam emin değilim fakat yanlışım varsa düzeltin dehşet dünya başı 7 8 klan falandı , sonra birilerini bünyeye almış olmalıki 20 klan olmuş yani yukarıda birisi bizle yola çıkanları atalım mı falan demişte 20 klan siz le yola cıkmadı sonradan bünyeye katılmış olmalı ..Sonucta matematik diye bişi var sayısal üstünlük diye bişi buda eşittir köy sayısına fazla savunmaya fazla saldırıya... Benim buraya yazmamdaki amaç adı geçen klana bişi demek değil hemen saçma sapan savunma mekanizmasına girmeyin , aslında dehşet falan umrumda değil bilmem etmem Allah yollarını açık etsin hakediyorlarsa kapatsınlar ama bu oyunu hep beraber içine ediyoruz duman klanıda var mesela onlarda cok fazlalar diğer dünyalardada aynı durumlar var farklı klanlarda .Dünyayı kapatmayı başarı olarak görüldüğü için oyunun içine hep beraber ediyoruz yenilin arkadaşlar yenilmekten korkmayın bu oyunda yenilmekte çok güzel forumlarda iyi yenildik diyin kimseye eksi birşey getirmez küçülmezsiniz yani , bizi kimse yenemez modunda takılmak için oyunun içine etmenin anlamı yok :)

Bak burda bana cevabın biraz saçma olmuş dediğin için bir açıklama yapma gereği duydum. Yazdıklarının farkında ol.

myw**

Dük
dostum ilk başta o arkadaşın dediği şeylere verdiğin cvp saçma olmustu ordada yazdım . sonra yazımın devamında sana yada herhangi bir klana direk örnek vermeden bişi yazdım oyunun genel haliyle alaka hep beraber içine ediyoruz dedim sende orda herşeyi üstüne alınıp kendini savunma mekanızmasına geçtin banane senden diyorum bende sen önemli birisi bile değilsin o yazıda çünkü sadece bireysin ben orda herhangi bir bireye x kişisine yazmadım ama hala ilk baştan beri saçmaladıgın konusunda fikrim aynı ,genel olaylardan kendi üstüne alıp bişiler acıklıyorsun sana bişi diyenmi var , bişileri savunucam diye karsındakinin yazdığı şeylerle alakasız bile savunma mekanizmanı çalıstırıyorsun ... sen gelip sertifika okul vs bişiler anlatıcaksın boş adamsın diyeceksin , bıdı bıdı yapma deyincemi biz kötü sinirli oluyoruz bıdı bıdı yapıyorsun işte seni kaale alıp ne çok cevap verdim mutlumusun musluk

DeletedUser63923

Ziyaretçi
dostum ilk başta o arkadaşın dediği şeylere verdiğin cvp saçma olmustu ordada yazdım . sonra yazımın devamında sana yada herhangi bir klana direk örnek vermeden bişi yazdım oyunun genel haliyle alaka hep beraber içine ediyoruz dedim sende orda herşeyi üstüne alınıp kendini savunma mekanızmasına geçtin banane senden diyorum bende sen önemli birisi bile değilsin o yazıda çünkü sadece bireysin ben orda herhangi bir bireye x kişisine yazmadım ama hala ilk baştan beri saçmaladıgın konusunda fikrim aynı ,genel olaylardan kendi üstüne alıp bişiler acıklıyorsun sana bişi diyenmi var , bişileri savunucam diye karsındakinin yazdığı şeylerle alakasız bile savunma mekanizmanı çalıstırıyorsun ... sen gelip sertifika okul vs bişiler anlatıcaksın boş adamsın diyeceksin , bıdı bıdı yapma deyincemi biz kötü sinirli oluyoruz bıdı bıdı yapıyorsun işte seni kaale alıp ne çok cevap verdim mutlumusun musluk

Bak yazdığını kopyaladım. Buraya kadar olan eleştirilerin tamamen bana yapılmış olduğu gayet net. Sen diye hitap şekli ile bitiyor çünkü cümlelerin. Eğer birini eleştirmeyeceksen yazarken yazım kurallarına uyacaksın. Daha çok cımbızlardım da benim kalemim değilsin. Mutlu falan olmadım ne yazdığını bilmeyen biri beni burda kaale alsa ne olur almasa ne olur. He savunma mekanizmasını ağzına dolamışın. Savunma mekanizmalarından acaba hangisine giriyor. Onu da söyleseydin de senin kültüründen biraz daha faydalansaydık. İşte bazı insanlar vardır. Dışarıdan baktığında ya ne kadar güzel konuşuyor falan dersin. Böyle iki dakika sohbet ettiğinde ne kadar boş bir insan olduğunu anlarsın.

" walla yanlış anlamada şu yazılarını yazmanı gerektircek bişi yazmamış ne alaka bu yazıları yazdın ki cevabın biraz saçma olmuş sadece savunma mekanizmasını çalıştırmışsın fikirlerini yazmasın mı insanlar kötü bir şey mi demiş küfür mü etmiş siz oyuncu değilsiniz mi demiş ; kalabalık giriyorsunuz demiş bunuda diyebilir . İnsanlar yorum yapmasın mı burada sadece güzel şeyler mi duymayı planlıyorsun , tabikide insanlar olumsuz yönlerinizide söyleyecek sen buraya gelip öle böyle yaptık , şöyle kestik diyorsan ki bu senin hakkın biriside gelir aslında neyin ne olduğunu sana hatırlatır."

myw**

Dük

Bak yazdığını kopyaladım. Buraya kadar olan eleştirilerin tamamen bana yapılmış olduğu gayet net. Sen diye hitap şekli ile bitiyor çünkü cümlelerin. Eğer birini eleştirmeyeceksen yazarken yazım kurallarına uyacaksın. Daha çok cımbızlardım da benim kalemim değilsin. Mutlu falan olmadım ne yazdığını bilmeyen biri beni burda kaale alsa ne olur almasa ne olur. He savunma mekanizmasını ağzına dolamışın. Savunma mekanizmalarından acaba hangisine giriyor. Onu da söyleseydin de senin kültüründen biraz daha faydalansaydık. İşte bazı insanlar vardır. Dışarıdan baktığında ya ne kadar güzel konuşuyor falan dersin. Böyle iki dakika sohbet ettiğinde ne kadar boş bir insan olduğunu anlarsın.

" walla yanlış anlamada şu yazılarını yazmanı gerektircek bişi yazmamış ne alaka bu yazıları yazdın ki cevabın biraz saçma olmuş sadece savunma mekanizmasını çalıştırmışsın fikirlerini yazmasın mı insanlar kötü bir şey mi demiş küfür mü etmiş siz oyuncu değilsiniz mi demiş ; kalabalık giriyorsunuz demiş bunuda diyebilir . İnsanlar yorum yapmasın mı burada sadece güzel şeyler mi duymayı planlıyorsun , tabikide insanlar olumsuz yönlerinizide söyleyecek sen buraya gelip öle böyle yaptık , şöyle kestik diyorsan ki bu senin hakkın biriside gelir aslında neyin ne olduğunu sana hatırlatır."

güzel güzel yamışsın madem öyle sana olayı izah ediyorum 1 kere edicem sonra etmiycem ne anlarsan anla evet oraya kadar sana yazdım bu doğru çünkü bir üstte diğer arakdaşa verdiğin cvp gereğinden fazlaydı bunu belirttim fakat yazımın devamında seninle alakalı bişi değil genel oyun ile alakalı konustum ve sen o yazıları üstüne alıp alt tarafta kendinle harmanlayıp cevap verme gereği duydun bende onlar seninle alakası olmadığını söylüyorum , nasıl anlatacam sana ki yani cümlelerin eklerine köklerine fln mi gireyim burda show yapmaya çalısma bişileri alıntı yapıp onu dedin bunu dedin diye sen sana söylemediğim şeyleride üstüne alınıp cvplama gereği duydun orda saçmaladın ve hala daha saçmalıyorsun haklı oldugunu göstermek için büyük bir çabaya girdin fakat takıntılı olduğunu ortaya çıkarttın tamam sen haklısın ne edelim yani seninlemi uğrasayım cok bile yazdım sana :) o saçma sapan kendini öne cıkartıcak , olmayan zekanlada akıllı oldugunu göstermeye çalısan tavırlarını görmeyeyim diye engelliyorm bişi yazsanda artık cevap veremem çünkü görmem sana başarılar

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Ahahaha zoruna gitmesin arkadaşım. Niye zoruna gidiyor ki. Sen burada hep alışmışsın abi şöyle iyi demişin böyle iyi demişin. Biride gelip ne kadar saçma sapan yazılar yazdığını ve yazdıklarının farkında olmadığını sana böyle gösterir. Kıvranma hadi. Engellediysen de engeli açar bakarsın acaba bir şey yazdı mı diye :) Merak eder yine bakarsın. Daha fazla cımbızlamadım ama zaten sende yazdıklarının farkında olmadığını kabul edip durumu ifade etmişin. Birde üste çıkmaya çalıştığımı ifade etmişsin kendince. He o ilk yaptığın yorum zaten benim mesajıma cevap olarak atılmış. Sonrada dostum ben sana bir şey demedim. Ben seni kaale almadım. Sen kendi üstüne alındın. Falan filan... Hakikaten boş adamsın. Vakit kaybı film gibisin :)

İSTEDİĞİNİ SÖYLEYENE,İSTEMEDİĞİNİ İŞİTTİRİRLER.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Şu an 27 klaniz pasayida bunyemize katip 34 klan olmayi planliyoruz.

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Bu oyunda yıllardır aşiretler var , ama dehşet klanları w19da ayrı bir boyut katmıştı işin içine, tüm göbeği birleştirmişlerdi . En azından adamlar çizgilerini bozmuyor 20 klan geldiler 20 klan gidiyorlar :D Ayrıca @myw abi sana katılıyorum , uk serverda oynuyordum 20 kişilik klan limiti . Kuzeybatıdaki bi klan 2 tane klan açmış 35 kişiler toplamda . Geri kalan tüm klanlar 20 kişi devam ediyor , adamlar oyundan zevk almasını biliyor bence . Bizdeki gibi egolarına yenik düşmüyorlar .Türklerin kanına işlemiş . Bizde klansavaslari.net te bile vardı aşiretler , klan limitleri 200 kişiyken de 600 kişi yapıyoruz 40 kişiykende 600 kişi yapıyoruz. Merak ettiğim acaba 600 kişilik klan açsalar oyun yöneticileri , o zaman da 2. klan kuran olur mu :)