Dark Vs Gölge

• Konuyu başlatan DeletedUser44197
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44197

Ziyaretçi
İttifak

THE DARK RİSİNG
THE DARK RİSİNG.

Rakip

GöLGe HaRaMiLeRi
*GöLGe HaRaMiLeRi
GöLGe HaRaMiLeRi - EFELER

Rütbe Karanlikta Golge Olmaz!!!

Başla 08.09. tarihinde saat 21:18:15
Son: ---

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Şunu da eklemeyi unutmayın ama müttefikken bi anda diplomasiyi bozduk ve op yapmaya başladık hemen sınırımızda olan oyuncuları hemen vurduk..Neyse keneden önce bu savaş a agırlık verdim kalleşlik yapıldıgı için yakında gereken yapılacak..Hakkınızla almadıgınız köyleri tebrik etmiyecem.

DeletedUser44197

Ziyaretçi
W18 ve w19'a girerken bulundugum bölge de hiç kimseyi tanımadan oynamaya başladım. W19'da Dark klanlarına sonradan dahil oldum. Daha yeni yeni tanıyorum. Savaş sebebini de bildigim kadarıyla geçmişin etkiside var. Ama yanlış bir bilgi vermek istemem klan yöneticileri en kısa zamanda uygun bir cevap verirler. Şahsi düşüncem bu savaş sizin için daha önemli bir savaş en büyük sınırınız şuan bizimle bulunuyor. Savaşın sebebini bilmiyorum ama seviyeli ve karşılıklı saygı çerçevesinde devam etmesini diliyorum. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
W18 ve w19'a girerken bulundugum bölge de hiç kimseyi tanımadan oynamaya başladım. W19'da Dark klanlarına sonradan dahil oldum. Daha yeni yeni tanıyorum. Savaş sebebini de bildigim kadarıyla geçmişin etkiside var. Ama yanlış bir bilgi vermek istemem klan yöneticileri en kısa zamanda uygun bir cevap verirler. Şahsi düşüncem bu savaş sizin için daha önemli bir savaş en büyük sınırınız şuan bizimle bulunuyor. Savaşın sebebini bilmiyorum ama seviyeli ve karşılıklı saygı çerçevesinde devam etmesini diliyorum. :)
Yetkili sen diyilsen bu basligi yetkili birisinin acmasi ve nedenini belirtmesi iyi olurdu

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Savaşın sebebi yok,yaklaşık belli bir süre gölge ye hazırlık yapan dark klanı müttefigimiz bu sırada tabi biz o bölgeyi rahatız diye sınır a destek kaydırdık ama dark müttefikligi bozup hemen düşman ilan edip op düzenlediler ordakı oyuncularımız hazırlıksız yakalandı oyuna bile girmemışlerdi köyler düştükten sonra oyuna gıren arkadaşlarımız oldu..Neyse hiç sevmedıgım bir hareketti bu hiç bir olasılık vermıyorum size

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaşın sebebi yok,yaklaşık belli bir süre gölge ye hazırlık yapan dark klanı müttefigimiz bu sırada tabi biz o bölgeyi rahatız diye sınır a destek kaydırdık ama dark müttefikligi bozup hemen düşman ilan edip op düzenlediler ordakı oyuncularımız hazırlıksız yakalandı oyuna bile girmemışlerdi köyler düştükten sonra oyuna gıren arkadaşlarımız oldu..Neyse hiç sevmedıgım bir hareketti bu hiç bir olasılık vermıyorum size

bu harakete ne dendiyini her kes qayyet iyi biliyor

DeletedUser44197

Ziyaretçi
Bana göre klanlar forumu oyun hakkında veya gidişatı hakkında bilgi almak için kullanılıyor. Ve oyunda böyle bir savaş varken bu konu hakkında bilgi vermek istedim. Tartışma ortamına girmekten hazetmiyorum. O yüzden iddialı rahasız edici bir şeyler yazarak bu konuyu açmak istemedim. Oyun için kimseyi kıracak degilim. Ama Gölge yöneticisinin böyle bir iddiası var ise bizim yöneticilerimiz uygun bir şekilde cevap yazacaklarını düşünüyorum. Konu başlıgına rahasız edici sözler yazmaya gerek yok

DeletedUser

Ziyaretçi
Bana göre klanlar forumu oyun hakkında veya gidişatı hakkında bilgi almak için kullanılıyor. Ve oyunda böyle bir savaş varken bu konu hakkında bilgi vermek istedim. Tartışma ortamına girmekten hazetmiyorum. O yüzden iddialı rahasız edici bir şeyler yazarak bu konuyu açmak istemedim. Oyun için kimseyi kıracak degilim. Ama Gölge yöneticisinin böyle bir iddiası var ise bizim yöneticilerimiz uygun bir şekilde cevap yazacaklarını düşünüyorum. Konu başlıgına rahasız edici sözler yazmaya gerek yok

Savas acmak bu sekilde olmaz

DeletedUser44197

Ziyaretçi
Belli bir yaşa gelmişin post kasma amacıyla böyle şak şakçılaga ne gerek var. Arkadaş güzelce düşüncelerini yazmış. Bizden de bir cevap geldiginde uygun bir yorum yaparsın.

DeletedUser44197

Ziyaretçi
Senin derdin ne :) Her şeyden bir tartışma çıkarmaya ugraşıyorsun. Şu konuyu bir rahat bırakta herkes aklındaki soruların cevabını alsın saygılı bir şekilde savaşsın. Ortalıgı karıştırmaya ugraşma senden ricam

DeletedUser

Ziyaretçi
Senin derdin ne :) Her şeyden bir tartışma çıkarmaya ugraşıyorsun. Şu konuyu bir rahat bırakta herkes aklındaki soruların cevabını alsın saygılı bir şekilde savaşsın. Ortalıgı karıştırmaya ugraşma senden ricam

qaliba bu forumda tek sorun benimtt2

DeletedUser44197

Ziyaretçi
Yok :) Oyuna geldigimden beri en hareketli seni gördüm. Sanırsam yine oyuna uzun bir ara vermek zorunda kalıcam. Yoksa w20 de seninle başarıya ulaşmak isterdim :)

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Eeee sen tehtit edersen herkesi , arkadan iş çevirirsen ..
Etme bulma dünyası.

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Geldi düldül öter şimdi çok bilmiş ne biliyorsun da konusuyorsun ne tehditin bahsediyorsun anlamış degilim yalan konuşmayı bırak artık