DanDan PATATES OLDU

• Konuyu başlatan DeletedUser56118
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Abovv 2 gün duamızı esirgedik neler olmuş

Dandanla aranızdaki fark sizin 10 klan girip patates olmanız onlarınsa sonradan 6 7 kişi yeni bi oluşum kurup zirveye çıkıp mecburiyetten bırakmalarıdır . haydi fight şenlenin cemaat

mrb yobaz,gerici bey ... 10x9=90 kişi tanısak merak etme dünyayı kapatırdık :) ben kendi adıma 10-11 bro oyuncusu ile aram iyi olup... diğerlerini tanımıyordum. bir kaçı ile de oyunda tanıştım. geri kalan ile daha önce oynamadım bile :D ve sonradan aktif oynamayanların hali ortadaydı...

hani yorum yap tamam, ondan yana sıkıntı yok da... sallarken biraz tutarlı salla :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
@Mr.Paratoner

Hani siz toplama bir ekip değildiniz, bir ailediniz vs vs naraları atıyordunuz nasıl 90 kişi içinde 10-11 kişiyi tanıyosun bu nasıl aile klanı ? :D

DeletedUser62626

Ziyaretçi
mrb yobaz,gerici bey ... 10x9=90 kişi tanısak merak etme dünyayı kapatırdık :) ben kendi adıma 10-11 bro oyuncusu ile aram iyi olup... diğerlerini tanımıyordum. bir kaçı ile de oyunda tanıştım. geri kalan ile daha önce oynamadım bile :D ve sonradan aktif oynamayanların hali ortadaydı...

hani yorum yap tamam, ondan yana sıkıntı yok da... sallarken biraz tutarlı salla :D

öncelikle gerici sensin kurtuluş şeriattadır .

bide yazdıklarını not et arada oku geçmişte mr.patates :(

DeletedUser59476

Ziyaretçi
Patates dandan mı olmuş .) Neden dandan olmuş bu patates ah patates yapma böyle üzüyorsun bizi
W nin kuruluş amacını veren 10 kişil klan değişimlerinin olmadığı tek klanın w yi kazanacığı yerde 15 aile klanına karşı 10 kişilik ekip tebrikler. Oyuncularının sayısından fazla klan a karşı oynamak emek ve oyunculuk isteyen bir olay.Yaz aylarına denk gelmese oynanıcak bir klasikti .Oyunun hakkını verdiği için bir kez daha dandan oyuncularını tebrik ederim...

DeletedUser50676

Ziyaretçi
öncelikle gerici sensin kurtuluş şeriattadır .

bide yazdıklarını not et arada oku geçmişte mr.patates :(
oha nickime hakaret adminler hemen işlem başlatır mısınız <3 (komikti ama he mr.patates sfsfsfs senin de adını pilavlı selcuk koyuyorum o zaman kabul ?!?!)

yorma beni gerici bey ne yazmışsan gönder başka bir başlığa medenice (tabi yapabilirsen) tartışalım :D sebebi ise; patates olmuş bir klanının bu yas günlerinde onların başlıklarında post kasmayalım :p

DeletedUser62626

Ziyaretçi
oha nickime hakaret adminler hemen işlem başlatır mısınız <3 (komikti ama he mr.patates sfsfsfs senin de adını pilavlı selcuk koyuyorum o zaman kabul ?!?!)

yorma beni gerici bey ne yazmışsan gönder başka bir başlığa medenice (tabi yapabilirsen) tartışalım :D sebebi ise; patates olmuş bir klanının bu yas günlerinde onların başlıklarında post kasmayalım :p

kabul kabul ehehe .

yas günü mü . ben dandann ın içinde ağlayan kimse göremiyorum :( sizin ejderya vardı ağlayan nerde o

DeletedUser58069

Ziyaretçi
. Savaslara ve kesimlere bakilirsa zaten kapatan ekip gitti :) hala neyin tribindesinz :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
23 milyon fark var daha hemen övünmeyin böyle sildik diye :D