DanDan PATATES OLDU

• Konuyu başlatan DeletedUser56118
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Birgün hepiniz Dünyadaki bütün toprakların tek sahibi olan İmam-ı Azam Şeyh Hazretlerine biat edeceksiniz! :cool:;)
o kadar uzun isimli kimseye piyonlar biat etmez. daha kısa isimli olması lazım ki telafuzu güzel ve kolay olsun... iletiniz kendisine :D

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Biz öle oyuncuyuz böle oyucuyuz diye konusan arkadaş agzın kadar ellerin calıscagını ummustum

Tartısılcak bir durum yok bidaki clasice ekibimle gelcem hadi hodri meydan hepiniz birleşin ben 50 kişi ekibimle bu sefer kapısalım

Dandan uzakta klansızları toplar en son gelir

aslankilic

Yasaklı
Ne etsek te ne söylesek te merkep yine merkep kasmaya gerek yok o yüzden ben one piece hesabında oynadım 1 hafta boyunca ve gayette zevk aldım oyundan DanDan ekibini gerçekten tebrik ediyorum zamanımızın olmaması ve daha fazla vakit ayırıp sonunu bildiğimiz bir dünyada kendimizi yormak istemedik bu kadar basit

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bro klanlarında oyun oynarken paytak-anti-tekbir ve daha bir kaçı kıtanın tamamı bize yürüdü,inkar edemem bizlerin de bi kaç hatası oldu :) güzel oyundu eğlendik son köyümüze kadar savaştı enes olsun bronun her oyuncusu biz zevkimizi aldık sonra da sildiler :) çünki artık köylerimizi kaybetmişken durmanın manası ne :) sizin buraya gelmeniz belki de bi başarı ama başarının böyle bir şeyle noktalanması da elde edilen başarının sizin için bi başarı olarak görülmesi,belki de bu başarıyı direnerek gösterseydiniz en azından yaptılar denirdi :) neyse ne 5 vs 1 atmayın mr.paratonerle :) çünki whatasp grubumuza kadar sızmaya çalışan bi düşman vardı neticesin de siz daha savaşta 2 opta bıraktınız,sonra foruma gelip açıklama gereksinimi hissettiniz ki sanmıyorum ki burada ifadeniz kayda değer bir şey olsun.Benim diyeceklerim bu kadar.

DeletedUser62491

Ziyaretçi
ömer kardeş dandan ekibine saygım sonsuz ama keşke paytak yerine bizi de tebrik etselerdi :))

DeletedUser37444

Ziyaretçi
Bu dünya 2-3 hafta sonra kapanıyor mu şimdi

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Kapanicak 16-17 gun kaldi . Kemik ekibi olarak kapatan ekibe tebrigimizi yollayacaz :) Kavga cikarin hadi . Cok uysal ve sıkıcısınız çok sıkıldım.

DeletedUser62626

Ziyaretçi
Abovv 2 gün duamızı esirgedik neler olmuş

Dandanla aranızdaki fark sizin 10 klan girip patates olmanız onlarınsa sonradan 6 7 kişi yeni bi oluşum kurup zirveye çıkıp mecburiyetten bırakmalarıdır . haydi fight şenlenin cemaat