DAMAGE-dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
bir savaş daha anlaşılan milletin garezi var bizimde beklentilerimiz bunlarrr...Ama bizim de felsefemiz belli: :D Düşmanı yaralı bırakma. :)

Ne üzücü ki bu oyunda iki yüzlülerde var...müttefik klanken DÖNEKLİK yapıp kendi çıkarlarını düşündüler sıkıntımız yok sıkıntıları olacaklardır...

Başarılarr...

DAMAGE KLANLAR YÖNETİMİ....

DEHSET » İstatistikleri göster
İttifak
Perfect Damage
S@LON
Perfect Damage!
PerfecT_DamagE
YeN! CeRi
Perfect Damage!!
Rakip
DEHSET
D3H$3T
DEHS4T
MASK
D3H$ET
SIMURG OPERASYON
Mücahitler
TUGRA Akademi
MASKE_AKADEMİ
S!MURG OPERASYON
DUMAN-STAN
ESTERGON
MASKE
WaH$eT
OTTOMAN
DEH$3T
MASKEE
WAHSET
S!MURG
STAN-DOMBIRA
Savaş başlangıcı
bugün saat 00:22:07
Savaş süresi
17:04:54

DeletedUser44118

Ziyaretçi
başarılar :) büyük gomutan nail erda reyizin stresi artıyor :D

DeletedUser49182

Ziyaretçi
bir savaş daha anlaşılan milletin garezi var bizimde beklentilerimiz bunlarrr...ama bizim de felsefemiz belli: :d düşmanı yaralı bırakma. :)

ne üzücü ki bu oyunda iki yüzlülerde var...müttefik klanken döneklik yapıp kendi çıkarlarını düşündüler sıkıntımız yok sıkıntıları olacaklardır...

Başarılarr...

Damage klanlar yönetimi....

Dehset » istatistikleri göster
ittifak
perfect damage
s@lon
perfect damage!
Perfect_damage
yen! Ceri
perfect damage!!
Rakip
dehset
d3h$3t
dehs4t
mask
d3h$et
simurg operasyon
mücahitler
tugra akademi
maske_akademi
s!murg operasyon
duman-stan
estergon
maske
wah$et
ottoman
deh$3t
maskee
wahset
s!murg
stan-dombira
savaş başlangıcı
bugün saat 00:22:07
savaş süresi
17:04:54

bu oyunda 2 yüzlüler var demişsin evet kardeşim, stallion mahşer klanindan çikip klan kuruyor, mahşeri vuruyor. Mücahitlerden kenankomutan61'den yardim istiyor savaşa gelin diye, ayrica kenankomutanla sürekli konusuyor, arkadaş listelerinde de ekli, sonra damageye giriyor, kenankomutanin offline oldugu zaman gidiyor adami vuruyor, bu 2 yuzlulugun daniskasi ah be kardeşim biraz kendinize bakin.

DeletedUser631

Ziyaretçi
bu oyunda 2 yüzlüler var demişsin evet kardeşim, stallion mahşer klanindan çikip klan kuruyor, mahşeri vuruyor. Mücahitlerden kenankomutan61'den yardim istiyor savaşa gelin diye, ayrica kenankomutanla sürekli konusuyor, arkadaş listelerinde de ekli, sonra damageye giriyor, kenankomutanin offline oldugu zaman gidiyor adami vuruyor, bu 2 yuzlulugun daniskasi ah be kardeşim biraz kendinize bakin.

gelip bana hikaye dalavereliği yapma,biz kimin ne halt olduğunu gayet iyi öğrendik ama bir gerçek var ki çıkarcı klanlar dehşetten korktuğu için müttefiğini bile satabiliyor.GELİP BANA İKi YÜZLÜLÜĞÜ ANLATMİYACAKSIN!.Korkunun ecele faydası yok siz sadece oyunu yer edinmişsiniz hayatınızda.Stallionla konuştuk anlaştık geldi,Biz kaç klandan kaç oyuncuya girdik farkında değilsin oyuna kaptırmış gidiyorsun.KAÇ TANE DAHA kenankomutana girmişizdir bilemezsin,belli ki abiniz çok değerli ordusunun kesilmesi sizi pek memnun etmemiş ve şimdide gelip meydan okumuşsunuz eee o zaman bize HODRİ MEYDAN DÜŞER.

DeletedUser

Ziyaretçi
yooo yeni katılmıyorum oldukçada eskiyim :) bazı sebeplerden ötürü gerçek hesabıma giremiyorum burada da tekrar söylüyorum Toprağın bol olsun Damage :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Belliki sende damagedesin sana tamamen insani olaraktan bir tavsiye vereyim Werram adlı oyuncunuz dün DEHSET klanına köyünü kaybetti oyuncunuzu desteklemek yerine istatistiğe yansımasın diye klandan atma yolunu tercih ettiniz acaba onu klandan atanlara sıra gelince kendilerinide klandan atabileceklermi ? dikkat et senide atmasınlar istatistik diyerekten :))

DeletedUser49182

Ziyaretçi
Stallionla anlaşmıssın :) biz kimseye ak deyipte sonradan kara demedik. Stallion adamı vurduktan sonra kardeşim kusura bakma ben değildim işte arkadaşım vurdu,hesabın gercek sahibi vurdu vs vs :) bırakın bu ayakları. oldu olucak kuzenim vurdu deseydiniz.

34 kişiyiz şuanda, mücahitler olarak size savaş ilanı ettiğimizde istatistikleri gördün. sen saadece kuru lakırtı yapyorsun kardeşim. Floodu yapan sensin banı yiyen biziz. Boş teneke cok ses cıkartır aynı o misalsiniz.

DeletedUser47911

Ziyaretçi
Fazla abartmayın su savaslar bi başlasın allah büyük banlar bizi durduramadı durduramayacak şimdi sıra bize geldi . Savas zamanı geldiğinde burda görücem ben dehşetlileri .

DeletedUser631

Ziyaretçi
Stallionla anlaşmıssın :) biz kimseye ak deyipte sonradan kara demedik. Stallion adamı vurduktan sonra kardeşim kusura bakma ben değildim işte arkadaşım vurdu,hesabın gercek sahibi vurdu vs vs :) bırakın bu ayakları. oldu olucak kuzenim vurdu deseydiniz.

34 kişiyiz şuanda, mücahitler olarak size savaş ilanı ettiğimizde istatistikleri gördün. sen saadece kuru lakırtı yapyorsun kardeşim. Floodu yapan sensin banı yiyen biziz. Boş teneke cok ses cıkartır aynı o misalsiniz.
Yansısa ne fayda kendiniz almış gbi seviniyorsunuz yazık harbiden yazık