DAMAGE-dehşet

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
damege klanları tüm dünyayı savaşa çağırmış büyük başarı düşmanımın düşmanı benim dostumdur dehşet klanlarının kazanacağına güvenim tamdır OCEAN klanları olarak dehşet klanlarının yanındayız.

başarılar okyanus klanı:

DeletedUser

Ziyaretçi
Heyt beyler şartlar esitlendi :)DEHŞETE GİREN ŞİZOFRENLER » İstatistikleri göster
İttifak
DEHSET
ÇEVİK
MAHS3R
DEHS4T
TAARRUUZ
MASK
D3H$ET
TORK-
MASKE_AKADEMİ
JOKER+
NEFRETTT
NEFRET
D3H$3T
DEHS3T
MASKE
TELLİOĞULLARI
D3HSET
DEH$ET
JOKER
WaH$eT
SlMUR6
DEH$3T
MASKEE
WAHSET
KUDRETLİ MASKE
MASK3
Rakip
ŞİZOFREN
MUTFAK
$ZOFRN
The Expendables²
The Expendables
300 SPARTALI
$İZOFREN
MUTF@K
Perfect Damage
Perfect Damage!!

DeletedUser

Ziyaretçi
Oynayın Bebolar Dua Edin Size Yakın Diilim Ama Elbet O Bolgeye Inicem :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
ah şu halen yanında olsam kelimeleri öldürüyorsunuz beni :D

DeletedUser

Ziyaretçi
nickini belli et laf dalavereliği yapma ;)

Herkese laf yetiştiriyorsunuz ama merak ettiğim, bu forumda laf dalaşı yapmaktan oyun ile ilgilenebiliyor musunuz ?
Ciddi soruyorum, neredeyse gördüğüm her konuda herkese ne kadar iyi ve ne kadar mükemmel olduğunuzu söylüyorsunuz.( Klan ve oyuncu bazında.)
Böyle bir egoya sahip olmak ağır gelmiyor mu hele ki karşılığı bir oyun olunca ?

DeletedUser44118

Ziyaretçi
Herkese laf yetiştiriyorsunuz ama merak ettiğim, bu forumda laf dalaşı yapmaktan oyun ile ilgilenebiliyor musunuz ?
Ciddi soruyorum, neredeyse gördüğüm her konuda herkese ne kadar iyi ve ne kadar mükemmel olduğunuzu söylüyorsunuz.( Klan ve oyuncu bazında.)
Böyle bir egoya sahip olmak ağır gelmiyor mu hele ki karşılığı bir oyun olunca ?

adamlar mükemmel olunca işte :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ilginç!!! ben haftada bir girer yarım saati aşmadan çıkarım şu forumdan yinede az yağmaladım derim bu kadar madeni nerden buluyor millet burda habire yazıyorlar :)

akıl erdiremedim orda savaş yetmiyor burda bide laf savaşı yapılıyor nerden geliyor bu eneri benmi yaşlandım yoksa :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
ilginç!!! ben haftada bir girer yarım saati aşmadan çıkarım şu forumdan yinede az yağmaladım derim bu kadar madeni nerden buluyor millet burda habire yazıyorlar :)

akıl erdiremedim orda savaş yetmiyor burda bide laf savaşı yapılıyor nerden geliyor bu eneri benmi yaşlandım yoksa :D

ahkam kesmek kolay,biz de cevabımızı vermeyi eksik etmiyoruz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Damage klanının stratejisi bakdın köy gidiyor klandan at :))

DeletedUser42641

Ziyaretçi
hiç damage kimdir kimlerdendir tanımam :)

Ama iki yüzlü

gibi terimlerin en çok yakıştığı klan hakkındaki görüşünü bir çok worldde gördüğüm gibi burda da görmek nasip oldu :D

Diablo türevleri dürüstlükten nasibini almamış oyuncular silsilesi :))
1 hesap emanet et 2. gün bakarsın toplamaya başlarlar
Müttefiklik yap 2. gün biraz tekledin mi worldde ayağın mı kayıyo hoop leş kargaları gibi toplanırlar :))
Hiç anlaşmaymış müttefiklikmiş..pee sanki dün anlaşma imzalayanlar ölmüş de hepsi hesapları devretmiş gibi :))

DeletedUser631

Ziyaretçi
Hani bir söz vardır it ürür,kervan yürür...

1 hesap emanet edildide biz mi topladık?? belge getir belgeeeeeeee....

Biz müttefiklerimizi hiç ama hiçte yarı yolda bırakmadık gelmiş burda ne mal bir hikayeden bahsettiğini bilene anlamadım...

Yönetim de herşey açıklanır.Biz müttefik silmeyiz,müttefikler mesaj atar önce onlar sonra da biz sileriz sonra gelipte Damage şöyle Damage böyle ancak başı boş sallarsınız,yok yani siz çok iyisiniz,siz mükemmelsiniz,siz harikasınız biz her zaman berbatız biz ikiyüzlüyüz peki o kadar karakterliyseniz ben ve klanım dahi bilelim

Hadi iyi oyunlar.....