Dünyayı kim kapatır

DÜNYAYIYI KİM KAPATIR

• ALAYINA İSYAN

Oylar: 84 51,2%
  • VEGAS

Oylar: 44 26,8%
  • BANG

Oylar: 36 22,0%

• Toplam oy kullanan
    164

DeletedUser62449

Ziyaretçi
Bu isyanlılar çok ama çok konuşuyor eğer konuştukları gibi oynarda worldü tek başlarına kaparlarsa düzgün şekilde tebrik edicem ama kapatamazlarsa bu kadar konuşmayla ne yapacaklar ne diyecekler merak ediyorum bide bangle bu kadar dalga geçtikten sonra bang bu isyanı yenerse o durumda ne diycekler merak ediyorum.

Keşke gereksiz yorumlar yapıp, mevzuları uzatıp durmasakta, ilginç konuşmalara yer vermesek.

Sevgiler, saygılar..

DeletedUser58113

Ziyaretçi
w41'de ya isyansınız ya da isyankar. Eğer isyansanız ne mutlu size ; Eğer isyankarsanız forumda insanların başını ağrıtmadan isyan edin.

DeletedUser53807

Ziyaretçi
kavgaya bak ya :( nerden girdim bu dunyaya cabuk classic acilsin da koklu bir ekiple oynayim. bu dunyadaki ekiplerin hepsi patates. Vegas sinsi sinsi yayiliyor. Isyan-Bang savasi biter bitmez kazanana savasi acip toplamaya baslarlar. Vegas kapatir gibi duruyor.

kavgaya bak ya :( nerden girdim bu dunyaya cabuk classic acilsin da koklu bir ekiple oynayim. bu dunyadaki ekiplerin hepsi patates. Vegas sinsi sinsi yayiliyor. Isyan-Bang savasi biter bitmez kazanana savasi acip toplamaya baslarlar. Vegas kapatir gibi duruyor.
sen nick ver biz silelim seni dert ettiğin şeye bak :D

DeletedUser53807

Ziyaretçi
nick mick yok. isyan’da da vegas’ta da bang’da da kulisimi yaptım. world sonuna kadar kimseyle çatışmam en son kazanıyor gibi olana kendimi atarım.

DeletedUser64729

Ziyaretçi
iyi oynayan kapatsın her ne kadar yavaş ve sessiz bir dünya olsa bile güzel oyuncularda bir çok ekipte yok değil, her savaştığımız ekip en uzunu mesafeden dolayı 30 gün sürmek zorunda kalsa bile daha çok köy çok oyuncu var.

az çok neler olacağı kestirilebiliyor zaten, hayırlısı olsun

DeletedUser62415

Ziyaretçi
Çöp dünya oynayan klanların hepsi çöp

Çöp diyip geçiyorsun, nedenini söylemiyorsun? bir yere çamur atmak kolay, çamuru niye attığın önemli..

Çöp diyorsun, ben strateji olarak ilk defa böyle bir dünyada oynadım, bir gün sonrasını tahmin edemiyoruz, dünyada kalan klanların hepsi sağlam klanlar ve içlerinde çatışma yaşamadıkları sürece sağlam bir şekilde hepsi savaşlarını sürdürmekte, diplomasi olsun, oyuncuları olsun hepsi ince eleyip sık dokunmuş bir şekilde. Arada çöpler var, onlara lafım yok ama yavaş yavaş kendilerini belli ediyolar zaten, onlarda ayıklanıyor. Bu saatten sonra kimse demesin bu kapatacak dünyayı, şu kapatacak. Doğru diplomasiyi veren kapatır, Net!

Ha yüzde yüz bir kapatma istiyorsanız, İSYAN-VEGAS birleşsin, alın size kapanır dünya, ama bunlar birleşmeyeceği sürece ki birleşmez tahminimce, dünya daha 1.5 sene gider böyle

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Yahu kardeşim dünya için iyidir belki ama bu ekiplerin hiç biri köklü ve bir top 20 yapılsa girecek ekiplerden değil.Bir ekip bile yok top 20 ye girecek.O yüzden çöp.Ha savaşı zevklidir vs bilmem.

ya dostum sen bunu niye takıyorsun bu gelecek boş boş konuşacak kimse takmayacak sonra kendisi gider biz dünyada savaşın zevkine bakalım :D

O kim benim canımı yakacak yavrucum açılacak istediği dünyada yanıma gelsin patates edeyim.Ancak iddialı oyuncu olmayan dünyada yaptırdığı bir iki operasyonla kendini reklam eder başka da bir şey yapamaz :D
ee madem kuyruk acın yok niye boş yapıyorsun varda saklıyorsan bilemem herksin iyi yaptığı bir şey vardır sen alexe niye koşmuyorsun diyemezsin mesela iskoda opları çok iyi yaptırıyor bu bile yeterli ama fazlasınıda veriyor gördüğüm kadarıyla bende bu dünyada tanıştım kendisiyle yani dışardan karalamaya çalışarak bir şeyler elde edemezsin yavrucum çok istiyorsan varsa tanıdığın geç hesap al bizim düşmandan :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
ee madem kuyruk acın yok niye boş yapıyorsun varda saklıyorsan bilemem herksin iyi yaptığı bir şey vardır sen alexe niye koşmuyorsun diyemezsin mesela iskoda opları çok iyi yaptırıyor bu bile yeterli ama fazlasınıda veriyor gördüğüm kadarıyla bende bu dünyada tanıştım kendisiyle yani dışardan karalamaya çalışarak bir şeyler elde edemezsin yavrucum çok istiyorsan varsa tanıdığın geç hesap al bizim düşmandan :D

Bak iskoya burda herkesin laf atmasının tek sebebi varda oda arkadaşın egoistliği baksana yaptığı opta bile millete köy adlarını isko yaptırmış işte bu kadar egoist olduğu için biz bunu söylüyoruz niye iskonuza değilde başkasına laf atmıyoruz ? kim onun gibi böyle nam yapmaya çalışıyo ? çok iyi op yapıyor yaptırıyormuş bizde dedikki madem o kadar iyiydi niye hiçbir köklü ekipten adını namını duyan yok niye twstatsta rankları yerlerde sürünüyor bana çocuksun oynamayı bilmezsin diyo rankları kıyaslasak ezilir gider benim gibi çocuk bile milyona ulaşmış kendisi garibim 350k da kalmış biz bunun için ona boşsun diyoruz kesimde kesim diye yazıp tutuyo yaptığı kesimde 350k e şimdi ben niye bu arkadaşla dalga geçmiyimki :) ayrıca atakanında bazı yerlerde hakkı var ama yanlış tarif ediyo bi dünyaya klanlarına oyuncularına çöp diye hakaret edemezsin ata buna hiçbi hakkın yok ister gerçek olsun ister yalan böyle bi hakkın yok ki sne bu worldde dahi oynamadan gelip buraya çamur atıp çöpsünüz worldü silin milleti dağıtın şeklinde yazı yazamazsın yazarsan bundan sonra kimse seni kaale almaz hee gelelim haklı olduğun kısma ciddi manada köklü bir ekip yok bang dahi w26da kurulan bi ekip öyle w1den w10dan fln gelen eden yok burdada hakkı var.