Dünyayı kim kapatır

DÜNYAYIYI KİM KAPATIR

• ALAYINA İSYAN

Oylar: 84 51,2%
  • VEGAS

Oylar: 44 26,8%
  • BANG

Oylar: 36 22,0%

• Toplam oy kullanan
    164

DeletedUser48943

Ziyaretçi
TUĞRA neden yok? Tuğra yoksa Bangin de olmaması gerek bence :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Bu isyanlılar çok ama çok konuşuyor eğer konuştukları gibi oynarda worldü tek başlarına kaparlarsa düzgün şekilde tebrik edicem ama kapatamazlarsa bu kadar konuşmayla ne yapacaklar ne diyecekler merak ediyorum bide bangle bu kadar dalga geçtikten sonra bang bu isyanı yenerse o durumda ne diycekler merak ediyorum.

DeletedUser48943

Ziyaretçi
zenciye rest çektim anında vegasa geçip savunma topluyor korkmayın ciğerim ya :p
Boş konuşuyorsak dikkate almayın bu kadar :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
İsyanın konuşması dert değil ayrıca zencinin vegasa geçmeside bir dalga konusu değil vegas bizim mütümüz nasılki siz bu savaşta meteor ve tuğrayla beraberseniz vegasda bizle beraber bunda zaten dalga geçecek bi olay görüyosan o senin sıkıntın bişey diyemem ve ben bu kadar konuşuyosunuz ama kaybederseniz ne yapacaksınız ne diyceksiniz onu soruyorum. Ben eğer savaşı hakkınızla kazanırsanız burdan tebrik edeceğimi söyledim ve gidipte SİZİN GİBİ dalgada geçmedim içinizdeki bazı oyuncular gibi düşmana mesajlar atarak moral bozmayada çalışmadık hemde her sınır oyuncusuna, meteor ve kami mütümüzdü birden döndü sırtımızdan vurdu çıkıpta siz ne biçim adamsınızda demedik bu bi oyun sıkıntı yok kazanırız yada kaybederiz dedik ama merak ettiğim sizdeki bu dalga geçme merakı nerden geliyor yani ilk defamı savaş kazanıyorsunuz sevinciniz ondanmı ? sizin klandan bana başka kişilerde mesaj attı hatta nickinide vereyim "thecrunk" bu kişi gayet saygılı bi şekilde önce selamını vererek mesajını attı normal sohbetimizide yaptık demek istediğim siz niye böyle bi İNSAN olamıyosunuz ?

DeletedUser49018

Ziyaretçi
thecrunk sevdiğimiz bir abimiz, raconu iyi bilir, mesela biz bilmeyiz :D

Konu hakkında da yazayım biraz, Vegas gerçekten iyi bir ekip. Dünya Vegas ve İsyan ekibi arasında gidip gelir diye düşünüyorum

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Bilmediğiniz konuşmalardan belli zaten bizden bir oyuncunun savaşta yanımızda olan bir klana geçiş yapmasını komik birşey olarak görüp bunuda yazıp eğleniyosunuz (kendi kendinize) ne diyim umarım bigün gerçektende komik olan şeylerle eğlenip oyunda yapılması doğal olan şeylerlede dalga geçmenin çok saçma bişey olduğunu farkedersiniz. birde şu iskambil adlı arkadaş herkese nickini söyle söyle diyip duruyorda kendi nicki nedir acaba bi söylesinde bilelim bakalım nasıl bi oyuncuymuş kendisi

DeletedUser48943

Ziyaretçi
İsyanın konuşması dert değil ayrıca zencinin vegasa geçmeside bir dalga konusu değil vegas bizim mütümüz nasılki siz bu savaşta meteor ve tuğrayla beraberseniz vegasda bizle beraber bunda zaten dalga geçecek bi olay görüyosan o senin sıkıntın bişey diyemem ve ben bu kadar konuşuyosunuz ama kaybederseniz ne yapacaksınız ne diyceksiniz onu soruyorum. Ben eğer savaşı hakkınızla kazanırsanız burdan tebrik edeceğimi söyledim ve gidipte SİZİN GİBİ dalgada geçmedim içinizdeki bazı oyuncular gibi düşmana mesajlar atarak moral bozmayada çalışmadık hemde her sınır oyuncusuna, meteor ve kami mütümüzdü birden döndü sırtımızdan vurdu çıkıpta siz ne biçim adamsınızda demedik bu bi oyun sıkıntı yok kazanırız yada kaybederiz dedik ama merak ettiğim sizdeki bu dalga geçme merakı nerden geliyor yani ilk defamı savaş kazanıyorsunuz sevinciniz ondanmı ? sizin klandan bana başka kişilerde mesaj attı hatta nickinide vereyim "thecrunk" bu kişi gayet saygılı bi şekilde önce selamını vererek mesajını attı normal sohbetimizide yaptık demek istediğim siz niye böyle bi İNSAN olamıyosunuz ?

vegasla bizim s.a'mız var. işin dalga geçilecek kısmı burdan geliyor asjfgasfja. "thecrunk" olsun "isko" olsun çok raconu bilen efendi abilerimizdir ama bizde racon felan yok :p:p düşman en baştan bize nasıl davrandıysa (ayrıca kami bizim mitimizdi sirtirimizdin virdi diye de ağladınız merak etme) bizde öyle davranıyoruz.

karakterden bahsediyosunuz ama çoğu karaktersizliği siz yapıyorsunuz. nickim: karakterverilir askfhaskjf

DeletedUser63005

Ziyaretçi
neyse konuşmalarındanda belli ki yaşın 15-16 fln biz yine senin abilerinle muhattap olalım sende burda çocukluğuna devam edebilirsin ayrıca forumun hiçbir kısmında bangli bir oyuncu çıkıpta kami bizi sattı vurdu demedi sizin burdaki şaklabanlıklarınıza bile kimse ses etmedi sadece savaşmaya baktı yani siz herzaman yaptığınız şaklabanlığa devam edin son olarakta millette nickini ver diyipte kendi nickini veremiycek kadar korkak aciz olmanın manası yok ve isco cidden racon bilmeyen birisi çünkü tek tek tüm sınır oyuncularına mesaj atıp moral bozmaya çalışan bi acizden başka bişey değil istediğinide elde edemeyince bizim yönetime yazdı yönetimdende ağzının payını alınca sustu oturdu kaldı. neyse siz şaklabanlığınıza 2 kişi devam edebilirsiniz

DeletedUser48943

Ziyaretçi
yönetim senin adına özür dilediğini mi diyosun :cool:
Bak koçum 1. kural aile değerlerini ortalığa meze etme seni reelde bulur ağzına acı biber sürerim :p
2. kural bu bir oyun. Kurtlar Vadisi Konseyi gibi her hafta toplanalım dünyayı kurtarıyomuş gibi konuşmalar süslemeler felan baronlar tombalacılar(isko :p) testereler felan. Ya bi git allaasen.

Kimin korku dolu olduğunu görüyoruz. Korkunuzdan ne yaptığınızı da. Savaşı kazanırız demiyorum ben ama sizde kazanamazsınız bu bir gerçek :cool:

DeletedUser63005

Ziyaretçi
sen beni reelde bulda ağzıma acı biber sürsere allah aşkına gel oyundan bana özelden mesaj at telefonumu adresimi herşeyi vereyim burdan böyle delikanlılık yapıyosunda cidden karşıma çıkacak kadar delikanlımısın daha oyundan nickini veremiyosun reelde seni bulurum diyosun okuduğunuzu anlamıyosunuz aileyi meze yaptın diyosunuz ben size aile terbiyesinden yoksunsunuz dedim siz kendi kendinize ailelerinizi meze haline getirdiniz ki mesajlarımın hepsi ortada eğerki ben aileye genel forumda küfür yada hakaret etsem şimdiye kadar ban yerdim isco ile olan konuşmamda küfür yada hakaret etmiş olsam yine ban yerdim ama isco benim laflarıma vericek cevap bulamayınca ailemi meze yaptın diyip engelleyerek kaçtı tıpkı senin gibi aslanım siz kendi ailenizi kendiniz ortaya meze yaptınız bana suç bulmayın size aile terbiyesinden yoksun dedim sadece o kadar gerisi sizin marifetiniz şimdi gidin bu ayıbınızla yaşayın kendi ailenize hakaret etmenin ayıbıyla son olarakta çok iyiysen varsa cesaretin oyundan mesaj at ordan görüşelim reelde karşıma çıkmaya cesaret edemiyosan hiç değilse oyundan çık ;)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Sana mı soracaz lan aile terbiyesini? Benim ailem terbiyemi çok güzel verdi de senin anan baban verdi mi ki sana terbiye?

aaa dur şimdi anayı meze yapmış olurum ben dersem... :D hadi olm hadi benim ağzım konuşurken iş de yapıyorum. sizde icraat yok sadece konuşuyorsunuz. Daha bir opunuzu göremedik :D Gerçi onu da görecekmişiz yakın zamanda hayırlısı bakalım.

DeletedUser63005

Ziyaretçi
noldu daha demin reelde buluyodun özelden mesaj at adres tel vereyim dedim konuyu değiştin nickini ver opuda yapalım sen daha kendini söyleyecek kadar cesur değilsin bidahada gidip millete nickini ver diye atarlanma kendi nickini verecek cesaretin yok kalkmış bide reelde bulurum diyo :D hadi gitde kumda oyna sen daha konuşmayı bilmiyosun okuduğunu anlayamıyosun burda polemiğe giriyosun hadi ikile şimdi sen git biz abilerinle gerekeni konuşuruz

DeletedUser48943

Ziyaretçi
çok safsın sen ya :D şu an herkes sana gülüyor bizim çocukların. neyse neyse yazcam ben sana bekle adresi de sorcam için rahat olsun acı biber sürcem diline :p

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Hadi bakalım o kadar delikanlımısın görelim senin bunu yaptığını görmek için sana para verecek tanıdıklarım var bilgin olsun ;)