Dünyayı kaç kişi kapatacak?

**AnNaBeLLe**

Kılıç Ustası
Herkesi iyi geceler diliyorum. Eğlenceli oyuncular sayesinde W58'de gülmeden uyandığım bir gün yok. İlk olarak bunun için dünyada oynayan tüm arkadaşlara tekrardan teşekkür etmek istiyorum :) Güzel bir dünya oldu ve daha da bitmiş değil kim bilir daha neler göreceğiz. Her klan eminim kendi kapasitesine göre güzel mücadele ettiğini düşünüyordur. Şahsım adına farklı bir dünya oldu ilk defa Üniversiteli bir dünyada oynuyorum pek de memnun kalmış değilim ama bu dünyada dönen diplomasiler, arkadan vurmalar, ihanetler derken eğlendiriyorlar bizi.
Bu tarz bir olay ile karşılaştım ve acaba bir konuyu yanlış anladım mı merak ediyorum;
13805 adlı eklentiyi görüntüle
Herkesin fikrini merak ediyorum belki de dünyayı aslında 50 kişi falan kapatıyor da haberimiz yok :)

KOLPA-KASIRGA-PAŞA-PROBLEM-GÜNTÜRK-POKE ekiplerin hepsine başarılar diliyorum. Henüz anlaşmadığınız birkaç klan daha kaldı onlara da anlaşmanızı öneririm. CESET ve BÜRKÜT klanı olarak mertçe oyunumuza devam ediyoruz. Herkese başarılar diliyorum.
ceset in kendisi zaten en az 4 klandan oluşma. komikler

DeutschBabe

Kılıç Ustası
ceset in kendisi zaten en az 4 klandan oluşma. komikler
Olay, oyun sonunda olmasından dolayı böyle bir muhabbete dönüşüyor. Yoksa kimse oyun başında 1000 kişi başlamıyor. Çevredeki küçük klanları toparlıyor bünyesinde herkes. Galiba gelinen noktada sayıca eşit gözüküyor haritaya bakıldığında iki tarafta. İyi olan kazansın :)

GermanBaby

Baltacı
Olay, oyun sonunda olmasından dolayı böyle bir muhabbete dönüşüyor. Yoksa kimse oyun başında 1000 kişi başlamıyor. Çevredeki küçük klanları toparlıyor bünyesinde herkes. Galiba gelinen noktada sayıca eşit gözüküyor haritaya bakıldığında iki tarafta. İyi olan kazansın :)
engin bugün belli olacak mı bilet mevzusu bosver dünyayı :D

Glsc

Acemi
Dünyaya 30-40 klanla başlayanlar Cesetin bünyesinde birleşen klanlara laf atar olmuş.. Cesete kapattırmamak için bu kadar düşman kesilip insanları Ceset karşısında toplayacağınıza dünya başında karşımızda başlasaydınız..

akifS*

Hafif Atlı
Dünyaya 30-40 klanla başlayanlar Cesetin bünyesinde birleşen klanlara laf atar olmuş.. Cesete kapattırmamak için bu kadar düşman kesilip insanları Ceset karşısında toplayacağınıza dünya başında karşımızda başlasaydınız..
Yine anlamadığım bir konu. Düşmandan köy alınmamış, kesim yapılmamış, yağma/toplama yok sayılır ama asıp kesme hat safhada :D Aynı cümleyi Celal Abi kursa saygı duyarım ama böyle saçma oluyor...

Glsc

Acemi
Başladığım tarihi bakıver reis keşke üni işi olmasada savaşıp görebilseydik,geçmiş dünyalarda seni üzdük gönül isterdi burda da üzelim:) Ayrıca keşke yazdığıma cevap verseydinde şu yazdığını kale alsaydım.

akifS*

Hafif Atlı
Başladığım tarihi bakıver reis keşke üni işi olmasada savaşıp görebilseydik,geçmiş dünyalarda seni üzdük gönül isterdi burda da üzelim:) Ayrıca keşke yazdığıma cevap verseydinde şu yazdığını kale alsaydım.
Başladığın tarihe de baktım, karşılaştırma olması için de bizim Yunus’un başlama tarihine baktım.

Dünya başında karşınızda başlama mevzusu sanırım 10 farklı başlık altında açıklanmıştır. Özellikle EXIT klan tanıtımı başlığında bulabilirsin cevabını.

Geçmiş dünyalardan kasıt W46 ise orası çok ayrı bi konu, burada hatırlatıp konuyu saptırmak istemem.