Dünyayı kaç kişi kapatacak?

Sulo309

Acemi
Herkesi iyi geceler diliyorum. Eğlenceli oyuncular sayesinde W58'de gülmeden uyandığım bir gün yok. İlk olarak bunun için dünyada oynayan tüm arkadaşlara tekrardan teşekkür etmek istiyorum :) Güzel bir dünya oldu ve daha da bitmiş değil kim bilir daha neler göreceğiz. Her klan eminim kendi kapasitesine göre güzel mücadele ettiğini düşünüyordur. Şahsım adına farklı bir dünya oldu ilk defa Üniversiteli bir dünyada oynuyorum pek de memnun kalmış değilim ama bu dünyada dönen diplomasiler, arkadan vurmalar, ihanetler derken eğlendiriyorlar bizi.
Bu tarz bir olay ile karşılaştım ve acaba bir konuyu yanlış anladım mı merak ediyorum;
7b25f408-0d70-44d0-9b77-75dcf22eac90.jpg
Herkesin fikrini merak ediyorum belki de dünyayı aslında 50 kişi falan kapatıyor da haberimiz yok :)

KOLPA-KASIRGA-PAŞA-PROBLEM-GÜNTÜRK-POKE ekiplerin hepsine başarılar diliyorum. Henüz anlaşmadığınız birkaç klan daha kaldı onlara da anlaşmanızı öneririm. CESET ve BÜRKÜT klanı olarak mertçe oyunumuza devam ediyoruz. Herkese başarılar diliyorum.

S.I.B.

Okçu
valla ben kapatmayacağım, sadece cesete kapattırmamak için organizasyon kurdum,

herkes kabul etti, Özellikle ekibimdende kimsenin listeye girmesini istemiyorum, beni kırmayacaklarını düşünüyorum.

Hazır konusu açılmışken ulu orta konuşalım, bana kimse liste sormadıda, bari ben sorayım. var mı bizim üniversitemize maden atıp kapatma listesine girmek isteyen ? :)

Sulo309

Acemi

herkes kabul etti, Özellikle ekibimdende kimsenin listeye girmesini istemiyorum, beni kırmayacaklarını düşünüyorum.

Hazır konusu açılmışken ulu orta konuşalım, bana kimse liste sormadıda, bari ben sorayım. var mı bizim üniversitemize maden atıp kapatma listesine girmek isteyen ? :)
Yani henüz yeterli sayıya ulaşmadınız :) Başarılar

TheMoney

Mızrakçı

Girmemek isterdim ama elimde değil :(

S.I.B.

Okçu
yanlış hatırlamıyorsun dostum halen exıtız, çok kafana takılıyorsa yarın bütün dünyaya exıt yazalım,

sen kimin kapatmasını istiyorsun, bu konularla çok ilgilisiniz, ne istiyorsanız söyleyin adını koyalım, sizin istediğiniz gibi olsun.

Malum benden daha tecrübelisiniz bu konularda :)

benim konuştugum kadarıyla şuanda hiç kimse isime liseteye vb. şeylere takılmıyor, bulundugumuz organizasyonda.

Sizden bir arkadaşın imzasından hatırlıyorum, ' Camdan evde oturanlar başkalarına taş atmamalıdırlar.' iade edeceğimi söylemiştim.

Aynı şekilde karşılık vereceğimi söylemiştim, bugün yine yersiz bir konu altında toplanıyorsunuz hadi bakalım hayırlı işler.

En son hatırladıgım kadarıyla boş yapmayacaktık, sadece rapor atacaktık...

*Who* infirat27

Mızrakçı
Evet exıt ekibi olarak başladık. Ceset adı altında ZUHUR LOFA GECE KİMYASAL CESET BÜRKÜT ALFA SCORPİON ÇILGINLAR klanları var. Sanırsam sizin de bir 30 klan yapıyor. Dert etme kendineböyle şeyleri canım :)

Daha öğrenemediniz çılgınlar diye bi klan kalmadı, yasal diyelim ona. :)

YASAL OLARAK YEK BİR AİLEYİZ. mesajını klanı ilk düzenlediğimiz zaman belirtmiştik, onu da anlamamışsınız.

Biz birileri w kapatmasın diye değil, dostlarımız kapatsın diye bir oluruz. Kinden değil, dostluktan besleniriz. Bunu da asla öğrenemeyeceksiniz.

Bir oyun, oynayan çoğu bireye saygım sonsuz(bir kaç kişi hariç) , sonuca ulaşan kazanacak, başarılar diliyorum :)

TheMoney

Mızrakçı
Ha birde AVŞAR ve TUFAN klanları vardı unutmuşum. Malum sayı baya fazla say say bitmiyor.

TheMoney

Mızrakçı
Daha öğrenemediniz çılgınlar diye bi klan kalmadı, yasal diyelim ona. :)

YASAL OLARAK YEK BİR AİLEYİZ. mesajını klanı ilk düzenlediğimiz zaman belirtmiştik, onu da anlamamışsınız.

Biz birileri w kapatmasın diye değil, dostlarımız kapatsın diye bir oluruz. Kinden değil, dostluktan besleniriz. Bunu da asla öğrenemeyeceksiniz.

Bir oyun, oynayan çoğu bireye saygım sonsuz(bir kaç kişi hariç) , sonuca ulaşan kazanacak, başarılar diliyorum :)
Seni kırmam tabi YASAL v ÇILGINLAR ekibini sen bir olarak hesapla.
Kinden beslendiğimizi de nereden çıkardın? Rakibimizin kazanmasını istemiyoruz sadece bu yüzden dostlarımızla bu ortak paydada çabalıyoruz diyelim.

karargah hareke

Mızrakçı
aşiret hercai TUGAY klanları ne oldu korona muhabbetine kalabalıktan mı gittiler yoksa daha da anti evrimleşmeye devam mı ettiler?