Dünyayı kaç kişi kapatacak?

xxNobLeKinG

Acemi
SA
Hatırladığım kadarıyla siz zuhur klanındaydınız şimdi ceset oldunuz değil mi? Cesetin içinde en az 5 klan var umarım sizde yer bulursunuz Zuhur ekibi olarak. İyi oyunlar :)
BAK SEN BİZİ ZUHUR OLARAK TANIYORSUN KÜÇÜK AMA DÜNYAYA DAMGASINI VURAN BİR KLAN OLARAK DÜNYADA YERİMİZİ ALDIK KÜÇÜKTÜK AMA ŞİMDİ CESET OLARAK TAM BİR VÜCUT OLDUK ZUHUR İKEN KİMSE YIKAMIYORDU CESET İKEN İSE DÜNYAYI KAPATACAGIMIZI DÜŞÜNÜYORUM LİSTE BİZİM İÇİN ÇOK MÜHİM DEGİL AÇ GÖZLÜ DEĞİLİZ 1 KİŞİ BİLE GİRSE LİSTEYE YAPILANLAR ORTADA :) BAŞARILAR DİLİYORUM

Erdal Bakkal

Milis
Evet exıt ekibi olarak başladık. Ceset adı altında ZUHUR LOFA GECE KİMYASAL CESET BÜRKÜT ALFA SCORPİON ÇILGINLAR klanları var. Sanırsam sizin de bir 30 klan yapıyor. Dert etme kendineböyle şeyleri canım :)

ALFA klanları olarak ceset ile müttefikiz. İki bağımsız klan var ortada. KOLPA diplomasi içim ikna edemedi diye CESET in alt klanı diye yaftalamanız ayıp. Böyle çirkin şeylere gerek yok. Az laf çok iş oyununuza bakın.

TheMoney

Mızrakçı
SA

BAK SEN BİZİ ZUHUR OLARAK TANIYORSUN KÜÇÜK AMA DÜNYAYA DAMGASINI VURAN BİR KLAN OLARAK DÜNYADA YERİMİZİ ALDIK KÜÇÜKTÜK AMA ŞİMDİ CESET OLARAK TAM BİR VÜCUT OLDUK ZUHUR İKEN KİMSE YIKAMIYORDU CESET İKEN İSE DÜNYAYI KAPATACAGIMIZI DÜŞÜNÜYORUM LİSTE BİZİM İÇİN ÇOK MÜHİM DEGİL AÇ GÖZLÜ DEĞİLİZ 1 KİŞİ BİLE GİRSE LİSTEYE YAPILANLAR ORTADA :) BAŞARILAR DİLİYORUM
Kankam size de başarılar herkesin yaptığı icraat kendine tabi ki

TheMoney

Mızrakçı
ALFA klanları olarak ceset ile müttefikiz. İki bağımsız klan var ortada. KOLPA diplomasi içim ikna edemedi diye CESET in alt klanı diye yaftalamanız ayıp. Böyle çirkin şeylere gerek yok. Az laf çok iş oyununuza bakın.
Benim üniversitemde ismi geçen klanlar da aynı şekilde müttefikim ama aynı laflar bizim içinde söyleniyor dostum. Keşke bütün çirkinliklerin boyutu bununla sınırlı kalsa.

Erdal Bakkal

Milis
Benim üniversitemde ismi geçen klanlar da aynı şekilde müttefikim ama aynı laflar bizim içinde söyleniyor dostum. Keşke bütün çirkinliklerin boyutu bununla sınırlı kalsa.

Laflar sana söylenirken yanlış buluyorsun ama aynısını gelip bize söylüyorsun. Bu mantık toplumumuzun özeti maalesef. Oyunu düzeyli oynamaya gayret eden bir klanız, lütfen hırslarınıza bizi dahil etmeyin iyi günler dilerim.

yasinyagiz

Acemi
valla ben kapatmayacağım, sadece cesete kapattırmamak için organizasyon kurdum,

herkes kabul etti, Özellikle ekibimdende kimsenin listeye girmesini istemiyorum, beni kırmayacaklarını düşünüyorum.

Hazır konusu açılmışken ulu orta konuşalım, bana kimse liste sormadıda, bari ben sorayım. var mı bizim üniversitemize maden atıp kapatma listesine girmek isteyen ? :)
ben atmıyorum ama beni kapatma listesine alır mısınız :p

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
ya her şey tamam da ceset ve bürküt olarak mertçe devam ediyoruz kısmı bana saçma geldi :)
Ceset zaten 1000 kişi birde bürkütü katınca ( alfa zaten var ) zaten iki tarafta eşit oluyor oyuncu sayısı olarak ben her iki tarafı da kınıyorum ama sen neyin kafasını yaşıyorsun ????

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Daha öğrenemediniz çılgınlar diye bi klan kalmadı, yasal diyelim ona. :)

YASAL OLARAK YEK BİR AİLEYİZ. mesajını klanı ilk düzenlediğimiz zaman belirtmiştik, onu da anlamamışsınız.

Biz birileri w kapatmasın diye değil, dostlarımız kapatsın diye bir oluruz. Kinden değil, dostluktan besleniriz. Bunu da asla öğrenemeyeceksiniz.

Bir oyun, oynayan çoğu bireye saygım sonsuz(bir kaç kişi hariç) , sonuca ulaşan kazanacak, başarılar diliyorum :)
1000 kişiyi dostlarınız kapatsın diye topladınız o zaman :)
Herkesin motivasyonu farklı saygı duymak lazım

kılbıll

Baltacı
Herkesi iyi geceler diliyorum. Eğlenceli oyuncular sayesinde W58'de gülmeden uyandığım bir gün yok. İlk olarak bunun için dünyada oynayan tüm arkadaşlara tekrardan teşekkür etmek istiyorum :) Güzel bir dünya oldu ve daha da bitmiş değil kim bilir daha neler göreceğiz. Her klan eminim kendi kapasitesine göre güzel mücadele ettiğini düşünüyordur. Şahsım adına farklı bir dünya oldu ilk defa Üniversiteli bir dünyada oynuyorum pek de memnun kalmış değilim ama bu dünyada dönen diplomasiler, arkadan vurmalar, ihanetler derken eğlendiriyorlar bizi.
Bu tarz bir olay ile karşılaştım ve acaba bir konuyu yanlış anladım mı merak ediyorum;
13805 adlı eklentiyi görüntüle
Herkesin fikrini merak ediyorum belki de dünyayı aslında 50 kişi falan kapatıyor da haberimiz yok :)

KOLPA-KASIRGA-PAŞA-PROBLEM-GÜNTÜRK-POKE ekiplerin hepsine başarılar diliyorum. Henüz anlaşmadığınız birkaç klan daha kaldı onlara da anlaşmanızı öneririm. CESET ve BÜRKÜT klanı olarak mertçe oyunumuza devam ediyoruz. Herkese başarılar diliyorum.
Sizin klanların toplamı rakipden daha fazla sadece siz tüm klanları bünyenize topladığınız için iki ekip gidi duruyorsunuz ama klan sayınız rakibin kaç katı baktınız mı hiç peki sizden kaç kişi kapatacak kendinize sordunuz mu

Oguz389

Okçu
Şayet biz kapatamazsak, liste hazırlanırken b'rk't ve ceset tarafında çıkacak curcunayı çok merak ediyorum, bizler en başında kapatma listesinin bir öneminin olmadığını amacımızın cesete kapattırmamak olduğunu konuşmuştuk, tüm paktımız da bunun bilincinde sanırım, dediğim gibi şayet kapatamazsak mihver devletlerde çıkacak curcunayı çok merak ediyorum :)

Tahminimce bir 100 kişiye kapatma sözü verildi çünkü :)

eyesblack

Kılıç Ustası
Merak içinde olanlar için ufak bir bilgi geçelim o zaman arkadaşlar...

Nasipimizde varsa eğer
Ben + ssoykannn
sadece ikimiz kapatacagız...

Belki son saniyede soykanıda atarım klandan:D

yahu niye böyle konularla kendinizi yoruyorsunuz sizene kim kapatacak kim açacaksa...