Dünyayı Hangi Klan Kazanır?

dünyayı hangi klan kapatır?

• Toplam oy kullanan
    184
  • Anket kapalı .

Musluk*

Yasaklı
burda hesap halimustada bakıcıdaydı.bakıcıda olmadığı zamanları siz benden daha iyi biliyorsunuz :) burda boş muhabbet yapmayın şimdi.
halimusta letsdance lv janissary istediginize sorabilirsiniz.
@slihaa en cokta sen aglamıştın kaç saatten mis attımda geldim alma nolur alma diye :)
La teneke halimustada bakıcıda olduğu classici atmadım c12 idi o kafana kafana vuruyorduk yine kamileri korkup bakıcıya verdiydin bırakmasaydın bakıcıya neden bıraktın :D Son classic de kamileri sana vuracaktım kestiler beni dedin patlamam bunda deyip başkasına attım :D

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı
Öncelikle kendi klan arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Daha fazla köy sayısına ulaşarak kapatma şartını sağlayan Avans, Reis, Mayhem, Kurt, 3k1p, Hoplit ve Loth klanlarını da tebrik ederim. Düşünce güzel ama uygulama olarak sınıfta kalan bir durum oldu 1 aylık dünya bu özelliklerde savaşlardan daha bir şey anlayamadan bitti ama herkes gibi moderatörlerin de emeğine sağlık. 1 ayda olsa çok şeyler yaşandı anladığım kadarıyla yeni dostluklar kuruldu, iddialaşmalar oldu. Daha sonra ki dünyalarda bu dünyanın etkileri görülecek gibi duruyor. Tekrardan emek veren herkesin emeğine sağlık.

26883 adlı eklentiyi görüntüle
Herkesin emeğine sağlık..beklentileri karşılamayan bi klasik oldu .yaşandı ve bitti saygısızca :)

gelde birazda savunmada kesim yapayım saldırıda yaptım yapcagımı malum :)
bastıgım savlar boşa gitmesin

sen kimsin buraya gelip ahkam kesiyorsun.
Bi oyun için yaşından büyüklere hakaret ediyosun herkese sallıyorsun. her dünya üstünden geçtik hala söyleniyorsun. Profilini süsleyen köylerini hallaç pamuğuna çeviren her gördüğü yerde tokatlayan sana leblebi sıfatını ekleyen bu kadar insana sallıyorsun. Tabi ar yok astar yok surat yok. İnsan olsan tw stats’ına biraz daha fazla bakar ben yazmim ya benlik hiç bişey yok dersin. Ama dediğim o perde çoktan düşmüş. Nerde senin klan başkanın abilerin kardeşlerin. Anladık sende terbiye yok bari onlar tutsun semerini yoksa ben seni bulur o semeri sana yediririm. Yaşıtlarınıza söylediklerinize bi yere kadar katlanabilirim ama abim dediğim yaşı bizden büyük insanlara aynı tarzda konuşamazsın. Umarım abilerin ve kardeşlerin seni uyarabilir.

sen kimsin buraya gelip ahkam kesiyorsun.
Bi oyun için yaşından büyüklere hakaret ediyosun herkese sallıyorsun. her dünya üstünden geçtik hala söyleniyorsun. Profilini süsleyen köylerini hallaç pamuğuna çeviren her gördüğü yerde tokatlayan sana leblebi sıfatını ekleyen bu kadar insana sallıyorsun. Tabi ar yok astar yok surat yok. İnsan olsan tw stats’ına biraz daha fazla bakar ben yazmim ya benlik hiç bişey yok dersin. Ama dediğim o perde çoktan düşmüş. Nerde senin klan başkanın abilerin kardeşlerin. Anladık sende terbiye yok bari onlar tutsun semerini yoksa ben seni bulur o semeri sana yediririm. Yaşıtlarınıza söylediklerinize bi yere kadar katlanabilirim ama abim dediğim yaşı bizden büyük insanlara aynı tarzda konuşamazsın. Umarım abilerin ve kardeşlerin seni uyarabilir.

muhattabım değilsin serhat abini gönder bana
oğuzda olur hiç değilse muhabbeti sarıyor.