Dünyayı Hangi Klan Kazanır?

dünyayı hangi klan kapatır?

• Toplam oy kullanan
    184
  • Anket kapalı .

**Geosmin**

Mızrakçı
Çok konuşuyorsun be reis, vedalaşıyoruz işte şurada

Edebinizle vedalaşın o zaman sözüm ona bazı abi dedikleriniz burda edep terbiye dersi vermeye kalkmış ama şu düne kadar dil bilgisi Türkçe vs dersi verenler karakter dersi verin abinize ona buna ağlak derken düne kadar ne olduğunu unuttu galiba

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Eğer bu kadar basit bir dünyadan çıkılmamışsa,kapatılmamışsa bu tamamen benim beceriksizliğim.

Ama burada kalkıp ahkam kesilmesin beyler,temiz oyun oynamadığınızı sizde biliyorsunuz. Hele ki barbar toplayarak kapanan world için hiç ahkam kesmeye gerek yok. Çabalayan,savaşan,muhabbetine dahil olduğumuz tüm oyuncuların eline sağlık. Allah’a emanetsiniz.

ShexWear**

Mızrakçı
Hele ki barbar toplayarak kapanan world için hiç ahkam kesmeye gerek yok.
Barbar toplayarak ahkam kesilmesi tabii ki yanlış ama şöyle söylemlere de bir türlü anlam veremiyorum. Kimse barbar toplamak için girmemiştir sanırım. Sonradan kesinleşen bir olay olduğu ortada. Siz toplasaydınız bu barbarları da siz kapatsaydınız. Burda kimse inan sevinmiyordur böyle bir sona, ama şartlar buna el veriyorsa insanlar da bunun için elinden gelenin en iyisini yapar . Keşke bunu siz yapabilseydiniz. Durumu bu şekilde basite indirgemenizi doğru bulmuyorum. Kapatan arkadaşlara tebrikler.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Barbar toplayarak ahkam kesilmesi tabii ki yanlış ama şöyle söylemlere de bir türlü anlam veremiyorum. Kimse barbar toplamak için girmemiştir sanırım. Sonradan kesinleşen bir olay olduğu ortada. Siz toplasaydınız bu barbarları da siz kapatsaydınız. Burda kimse inan sevinmiyordur böyle bir sona, ama şartlar buna el veriyorsa insanlar da bunun için elinden gelenin en iyisini yapar . Keşke bunu siz yapabilseydiniz. Durumu bu şekilde basite indirgemenizi doğru bulmuyorum. Kapatan arkadaşlara tebrikler.

dünyada en fazla barbar toplayan Sıdıka hariç tüm üyeleri toplayıp world kapatmayı kimse istemez zaten.

ShexWear**

Mızrakçı
dünyada en fazla barbar toplayan Sıdıka hariç tüm üyeleri toplayıp world kapatmayı kimse istemez zaten.
Bence güzel bir hareket. Karşımda 6 klan ve onların paktı (söylemlere göre sanırsam silinen 2 klan) varsa, bende tek klan girdiğim dünyada bende paktımı kurar devam ederdim. Keşke bu durum performans dünyasında da olsaydı. Aşiret girilen klanın karşısında ki bütün klanlar birleşip aşiret klanına engel olabilseydi. Bunlar güzel hareketler :)

Sen ne ara adam oldunda baskasina yegenim deme cesaretini gosteriyorsun daha dune kadar yedigin dayaktan dolayi her dunya bir post agliyordun simdi kendini nimetten mi zannediyorsun yine gelir yine kafana vururum bu kez aglaya aglaya bir hal olsun aglak mustafa ayagini denk alin adam sizi adam gibi tebrik etmez soytarilik yapip burda kustahlasmayin haddinizi bilin

Erkan namı değer kaypak erkan :)
unuttum mu sanıyorsun bakıcılık attıgımda orduyu uzaga atıp köyü başkasını mislettiğin günleri ..
Yaşının adamı ol biraz.