Dünyanın Genel Seyri

• Konuyu başlatan Deleted User - 1704733
  • Başlangıç tarihi

aslankilic

Yasaklı
Dünyanın başından beri herkes birilerinin kuyusunu kazma peşinde dolandınız durdunuz her gün verilen sözler yutuldu tutulmadı herkes birbirine biz dostuz diyip durdu geçti kimse de günyüzüne çıkarma taraftarı olmadı bunları şimdi kusmak yine bi erdemliktir eyvallah ama bu dünyanın çivisi çıkalı çok oldu savaşan herkese başarılar kimse bir diğerinden masum da değil çirkef te değil.

koloniis

Mızrakçı
Öncelikle kimse masum değil veya sizde Tuğrayi sattınız gibi sözlere cevabımdır. Hâlâ su ERCn in yazıp durması olsada tuğra ya karsi en ufak kisilik olarak kimseye tek laf etmedim ettirmedim. Hatta dünya yi kapatmaya gitsek bile bazı oyuncularının da kapatması gerektiğini klan olarak her zaman söyledik. Biz tugrayla anlaşmamızı udw bitene kadar yaptık hatta tüm konuşmalarımızda iki klanda oyuncu alabileceğimizi dile getirdik. Biz udw klanı dağılırken rh olan arkadaşları tamamen kendimiz gördük hatta anlaşmamızda olan k 45 in tamamen bırakılması ve k55 ve k54 de sinirda bulunan pasif oyuncuların koyleri vegas ve isyan a devredilecegi olmasına rağmen bu konuda güvenimizi ortaya koyarak hicbir köy almadık. Sezgin hep abi bunlar sözlerini tutmuyorlar dediğinde sezgini sakinlestirdim sezgin içlerinde bırakacak oyuncuları kendine aldı kullanalım diye hatta bırakırlarsa köyler sizindir dedi rh dakiler buna takıldı biz zaten o kadar köyü sizden alacakken almadık neyse minare çalınmış kılıf uydurulmaya çalışıyor ama bizce uymuyor. Yani tuğra aynı hamleyi yapmadan biz yaptık hatta pasifleri bize verecekler diye anlatınca hasan abi öyleyse sıkıntı yok ama ben söyleyeyim bunlar sizi satar dedi. Bende hasan abiye o zaman söz verdim abi satarlarsa tehlike ve isyan olarak emrinizdeyim diye. Hatta satış olur olmazda hasan abiyle konuştum bu sözü hasan abi hatırlattı ve bende yaniledim. Lâkin tuğra rh ile kapatma anlaşması yaptığı için sözüm geçerliliğini yitirmiş oldu yoksa tuğra ya kontrollü salıp rh i vurup sadece tuğranın kapatmasını sağlayacaktık. O yüzden dünyada hiç kimse sizde Tuğrayi sattınız diyemez belki tuğra oyuncuları bizim onlardan ince yaptığımız hamle için kızabilir ama sattı diyemez. Zaten satmış olsak ne yavuz abi ne de hasan abi olaylardan sonra benimle konuşmazdı. Şuan bizim rhdakilerle konuşmadığımız gibi. Reelden arkadaş olup konuşanlar hariç. Gelelim sürekli benim itiraf etmem lafına mehmet susturulmuş muhabbetine yani. Ben mehmet susturuldu veya sezgin susturdu demedim. Sadece dc den önce sezgin mehmetle konuşmuş mehmet doğruları söyleyecek yalan konuşmayacak abi dedi. Yani dc de bize karşı ellerinde Hic birsey yok dedi ki zaten dc de sezgin tamamen aklandı. Adi lazım değil ve yusuf sezginle beni ayrı odaya çekip hic bir sıkıntı olmadığını söyledi sadece hakan tokatlama lafının diyetini istedi sezgin kabul etti. bende sezgin bunlar bize söyleyemiyor ama herşeyi halletmiş boşa uğraşma dediğimde yusuf bize ..... herşeyi diyebilirsiniz abi biz sizi sattık dedi. Burda boşa konuşmayın artık biz yok olmakta olan rh in elini tuttuk kaldırdık onlarda arkadan vurdu. En büyük hatamız insanların çoluk çocuğu üzerine ettiği yeminlere inanmakti. Ikinci hatamız tugrayla masaya otururken doğru düzgün belirgin bir anlaşma yapılmamış olamadıydı (ben o anlaşmada hiç yoktum) sonradan devreye girince tuğra düzgün bir anlaşmayla geldi ama bizde bu sıra rh a söz verdiğimiz için dönemedik. Ha dünya devam ediyor. Burda gereksiz ağla falan muhabbetleri kadar saçma muhabbetlere gerek yok. Kimse ağlamıyor bütün dünya anlaşıp vegas daha küçükken isyana saldirdiginizda ağlamadık şimdi mi agliycaz. Tek üzen şey eğer tuğra tarafı galip gelirse rh in hak etmeden kapatacak olması. Şunu diyebilirsiniz sizleyken hak ederek mi kapatacaktı. Evet bizleyken de hak etmeden kapatacaktı bunu hep söyledik arkadaşları cektik savaşın bu şekil kapatmayı haketmiyorsunuz dedik. Hatta bu söylemimiz onları tetiklemiş bile olabilir. Biz sözümüzde duracaktık sadece savaşmazlarsa haketmediklerini söyledik. Burada kimse kimseye birşey demesin artık ha bundan sonraki dünyalarda ona göre hareket edin burda konuşmaya gerek yok

focuss

Acemi
Arkadaşlar, çekirdeğim daha bitmedi, fakat mesajlar bitti.
Konuyu hortlatmak istemem ama; çekirdeğim bitmeden brezilya dizisi senaryosu gibi mesajların bitmesi canımı sıktı.

Objektif bir yorum: Rakibin delikanlısına selam olsun... BİZ BU DÜNYAYI KAPATACAĞIZ.

CöL AsLaNi

Mızrakçı
Her dünya da aynı olay, Tuğra dünyayı kapatacak diye herkes bir olup savaş açıyor, sonra dağılıyorlar :) Çok yormayın kendinizi sizinde haliniz eski düşmanlarımız gibi oldu

Bad Wolf

Acemi
@misitafa seninle oynamak zevkliydi, ceza almışsın arkadaşların iki günde topladı seni haberin olsun. O kadar kaminiz, misiniz vardı madem bize neden sallamadınız ey Tehliğkee ekibi ?????

Şahsen Tuğra ekibinde emeği ve savaşı ile saygı duydugum cok fazla insan var, CK53, King Ulrich, Ömerylmz, Cyborg, improviser bu kisiler gercekten konusmasıyla da saygiyı hakkediyor. Yalnız sen savaşta köy peşleyip doğru düzgün kami bile atmadan burda bos konuşuyorsun. Bizim ekibimizin ismini yanliş yazmak gördüğüm en gereksiz hareket. Ve tebrikler hesap ceza yiyince iyi saldirmayı denedin, aa simdi hatirladım hesap aktifken ondan köy alamiyordun degil mi senin icin imkansızdı...

focuss

Acemi
Şahsen Tuğra ekibinde emeği ve savaşı ile saygı duydugum cok fazla insan var, CK53, King Ulrich, Ömerylmz, Cyborg, improviser bu kisiler gercekten konusmasıyla da saygiyı hakkediyor. Yalnız sen savaşta köy peşleyip doğru düzgün kami bile atmadan burda bos konuşuyorsun. Bizim ekibimizin ismini yanliş yazmak gördüğüm en gereksiz hareket. Ve tebrikler hesap ceza yiyince iyi saldirmayı denedin, aa simdi hatirladım hesap aktifken ondan köy alamiyordun degil mi senin icin imkansızdı...

misitafa 23.09. tarihinde saat 14:20
Hocam bir yerden sonra dayanamadım, uyudum, bakıcıya verdim. Gitmiş köy :) Ben de teşekkür ederim, tebrikler :)
374616_thumb
focuss23.09. tarihinde saat 11:48
Keyifli bir al-ver oldu, güzel vakit geçirdik teşekkürler dostum :)

Seni tanımıyorum, ama sen de şu köşede ağlayabilirsin :)

Bad Wolf

Acemi
misitafa 23.09. tarihinde saat 14:20
Hocam bir yerden sonra dayanamadım, uyudum, bakıcıya verdim. Gitmiş köy :) Ben de teşekkür ederim, tebrikler :)
374616_thumb
focuss23.09. tarihinde saat 11:48
Keyifli bir al-ver oldu, güzel vakit geçirdik teşekkürler dostum :)

Seni tanımıyorum, ama sen de şu köşede ağlayabilirsin :)

Hesap el degiştirdikten sonraki bir konuşmayı atmak evet sen süpersin bir köy almışsın al-ver ile, birazdan o köyü alabildin diye kutlama yaparız senin icin

Bad Wolf

Acemi
köyler sizden alındığında zaten kalıcı etkiler basılmıştı :D verecek cevabın kalmayınca bunu diyebilmek sadece, ne kadar hoş :D ama sana teşekkür etmem lazım konuşmada bile bir icraat nasıl yapılamaz onu göstermiş oldun :D